Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.10.2021
NázevJackpot
RozhodčíBobková Jana
Počet hráčů13
Typ turnajeJC Liberec Hvězdička
MístoHvězdička, Liberec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Hladík Rostislav [CZE044759]
Holeček Jan [CZE068087]
Kabeláč Jarmil [CZE065467]
Kalenský Jan [CZE065319]
Kalenský Ondřej [CZE065318]
Malý Petr [CZE001633]
Rak Petr [CZE026566]
Samlerová Michaela [CZE048405]
Šikolová Šárka [CZE055144]
Šlajch Vojtěch [CZE058501]
Valkoun Tomáš [CZE045407]
Vunderer Milan [CZE063637]
Vundererová Eliška [CZE066743]
1Jackpot
Žádné utkání
2Jackpot
Žádné utkání
  •  Vunderer Milan0
  • Malý Petr1
    Vunderer Milan2
  •  
  • Malý Petr2
    Kalenský Jan0
  •  
  • Malý Petr2
    Šlajch Vojtěch0
  •  
  • Kalenský Jan2
    Kabeláč Jarmil0
  •  
  • Malý Petr1
    Kalenský Ondřej0
  •  
  • Kalenský Jan2
    Hladík Rostislav1
  •  
  • Valkoun Tomáš1
    Malý Petr2
  •  
  • Kalenský Ondřej2
    Šikolová Šárka1
  •  
  • Holeček Jan1
    Kalenský Jan2
  •  
  • Vundererová Eliška1
    Hladík Rostislav2
  •  
  • Volný_los0
    Valkoun Tomáš1
  •  
  • Samlerová Michaela1
    Kalenský Ondřej2
  •  
  • Volný_los0
    Holeček Jan1
  •  
  • Vundererová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Hladík Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Vunderer Milan2
    Valkoun Tomáš1
  •  
  • Samlerová Michaela0
    Kalenský Jan2
  •  
  • Šlajch Vojtěch2
    Kalenský Ondřej1
  •  
  • Kabeláč Jarmil1
    Volný_los0
  •  
  • Holeček Jan1
    Šikolová Šárka2
  •  
  • Malý Petr2
    Vundererová Eliška0
  •  
  • Rak Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Hladík Rostislav0
    Vunderer Milan2
  •  
  • Kalenský Jan1
    Šlajch Vojtěch2
  •  
  • Kabeláč Jarmil2
    Šikolová Šárka0
  •  
  • Malý Petr0
    Rak Petr2
  •  
  • Vunderer Milan1
    Šlajch Vojtěch0
  •  
  • Kabeláč Jarmil0
    Rak Petr2
  •  
  • Vunderer Milan1
    Rak Petr2
  •  
  • Rak Petr2
    Vunderer Milan0
  •  
  •  Rak Petr0
#Hráč nebo pár
1.Rak Petr [CZE026566]
2.Vunderer Milan [CZE063637]
3.Malý Petr [CZE001633]
4.Kalenský Jan [CZE065319]
5.Šlajch Vojtěch [CZE058501]
5.Kabeláč Jarmil [CZE065467]
7.Kalenský Ondřej [CZE065318]
7.Hladík Rostislav [CZE044759]
9.Valkoun Tomáš [CZE045407]
9.Šikolová Šárka [CZE055144]
9.Holeček Jan [CZE068087]
9.Vundererová Eliška [CZE066743]
13.Samlerová Michaela [CZE048405]
#Hráč nebo pár
1.Rak Petr [CZE026566]
2.Vunderer Milan [CZE063637]
3.Malý Petr [CZE001633]
4.Kalenský Jan [CZE065319]
5.Šlajch Vojtěch [CZE058501]
5.Kabeláč Jarmil [CZE065467]
7.Kalenský Ondřej [CZE065318]
7.Hladík Rostislav [CZE044759]
9.Valkoun Tomáš [CZE045407]
9.Šikolová Šárka [CZE055144]
9.Holeček Jan [CZE068087]
9.Vundererová Eliška [CZE066743]
13.Samlerová Michaela [CZE048405]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz