Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.10.2021
Název8.kolo, DKO/501DO
RozhodčíGoláň Radek
Počet hráčů15
Typ turnajePP Tour
MístoBowling Dubina, Pardubice
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Balcar Jan [CZE051767]
Černý Josef [CZE037530]
Dašek Milan [CZE005811]
Goláň Radek [CZE038318]
Hamrník Lukáš [CZE026290]
Jindra Michal [CZE021837]
Kudrna Jaroslav [CZE009429]
Langr Ondřej [CZE060443]
Lohmann Petr [CZE070007]
Musálek Šimon [CZE069059]
Myslík Ondřej [CZE060195]
Popďakunik Filip [CZE021787]
Popďakunik Lukáš [CZE018951]
Suchý Jan [CZE047728]
Veselý Oldřich [CZE061329]
18.kolo, DKO/501DO
Žádné utkání
28.kolo, DKO/501DO
Žádné utkání
38.kolo, DKO/501DO
Žádné utkání
48.kolo, DKO/501DO
Žádné utkání
  •  Popďakunik Filip0
  • Popďakunik Filip2
    Černý Josef1
  •  
  • Popďakunik Filip2
    Hamrník Lukáš1
  •  
  • Popďakunik Filip2
    Musálek Šimon1
  •  
  • Hamrník Lukáš2
    Langr Ondřej1
  •  
  • Goláň Radek1
    Popďakunik Filip2
  •  
  • Hamrník Lukáš2
    Myslík Ondřej0
  •  
  • Goláň Radek2
    Balcar Jan0
  •  
  • Popďakunik Filip2
    Kudrna Jaroslav1
  •  
  • Lohmann Petr0
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Veselý Oldřich0
    Myslík Ondřej2
  •  
  • Volný_los0
    Goláň Radek1
  •  
  • Jindra Michal1
    Popďakunik Filip2
  •  
  • Suchý Jan0
    Lohmann Petr2
  •  
  • Veselý Oldřich2
    Dašek Milan0
  •  
  • Myslík Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Goláň Radek1
  •  
  • Jindra Michal1
    Hamrník Lukáš2
  •  
  • Popďakunik Filip1
    Musálek Šimon2
  •  
  • Suchý Jan0
    Langr Ondřej2
  •  
  • Kudrna Jaroslav2
    Lohmann Petr1
  •  
  • Balcar Jan2
    Veselý Oldřich1
  •  
  • Černý Josef2
    Dašek Milan0
  •  
  • Myslík Ondřej0
    Popďakunik Lukáš2
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Musálek Šimon2
  •  
  • Langr Ondřej2
    Kudrna Jaroslav1
  •  
  • Balcar Jan1
    Černý Josef2
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Musálek Šimon0
  •  
  • Langr Ondřej0
    Černý Josef2
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Černý Josef1
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Popďakunik Filip1
  •  
  •  Popďakunik Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Popďakunik Lukáš [CZE018951]
2.Popďakunik Filip [CZE021787]
3.Černý Josef [CZE037530]
4.Hamrník Lukáš [CZE026290]
5.Musálek Šimon [CZE069059]
5.Langr Ondřej [CZE060443]
7.Goláň Radek [CZE038318]
7.Myslík Ondřej [CZE060195]
9.Balcar Jan [CZE051767]
9.Kudrna Jaroslav [CZE009429]
9.Lohmann Petr [CZE070007]
9.Veselý Oldřich [CZE061329]
13.Jindra Michal [CZE021837]
13.Suchý Jan [CZE047728]
13.Dašek Milan [CZE005811]
#Hráč nebo pár
1.Popďakunik Lukáš [CZE018951]
2.Popďakunik Filip [CZE021787]
3.Černý Josef [CZE037530]
4.Hamrník Lukáš [CZE026290]
5.Musálek Šimon [CZE069059]
5.Langr Ondřej [CZE060443]
7.Goláň Radek [CZE038318]
7.Myslík Ondřej [CZE060195]
9.Balcar Jan [CZE051767]
9.Kudrna Jaroslav [CZE009429]
9.Lohmann Petr [CZE070007]
9.Veselý Oldřich [CZE061329]
13.Jindra Michal [CZE021837]
13.Suchý Jan [CZE047728]
13.Dašek Milan [CZE005811]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz