Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.10.2021
Názevjackpot cup
RozhodčíDokoupil Milan
Počet hráčů17
Typ turnajeJC Žatec Mandl Club
MístoMandl, Žatec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čapek Jan [CZE000406]
Čapková Irena [CZE062332]
Dokoupil Milan [CZE036192]
Gallik Petr [CZE064704]
Ilenčíková Jana [CZE000062]
Kočka Petr [CZE000632]
Kopecká Markéta [CZE069797]
Malkus Vlastimil [CZE052482]
Mates Tomáš [CZE046343]
Němec Zdeněk [CZE032038]
Pilař Miroslav [CZE047566]
Radová Jaroslava [CZE056405]
Radová Marcela [CZE057138]
Skřipský Stanislav [CZE022079]
Svoboda Tomáš [CZE001214]
Šedivý Petr [CZE064595]
Šťastná Simona [CZE059689]
1jackpot cup
Žádné utkání
2jackpot cup
Žádné utkání
  •  Ilenčíková Jana0
  • Němec Zdeněk0
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Němec Zdeněk2
    Čapek Jan0
  •  
  • Němec Zdeněk2
    Malkus Vlastimil1
  •  
  • Čapek Jan2
    Kočka Petr0
  •  
  • Němec Zdeněk2
    Kopecká Markéta1
  •  
  • Čapek Jan2
    Svoboda Tomáš0
  •  
  • Gallik Petr0
    Němec Zdeněk2
  •  
  • Kopecká Markéta2
    Dokoupil Milan0
  •  
  • Pilař Miroslav0
    Čapek Jan2
  •  
  • Svoboda Tomáš2
    Šedivý Petr0
  •  
  • Gallik Petr2
    Čapková Irena1
  •  
  • Kopecká Markéta2
    Radová Jaroslava1
  •  
  • Šťastná Simona0
    Pilař Miroslav2
  •  
  • Mates Tomáš1
    Svoboda Tomáš2
  •  
  • Gallik Petr2
    Radová Marcela0
  •  
  • Volný_los0
    Čapková Irena1
  •  
  • Volný_los0
    Kopecká Markéta1
  •  
  • Volný_los0
    Radová Jaroslava1
  •  
  • Volný_los0
    Šťastná Simona1
  •  
  • Volný_los0
    Pilař Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Mates Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Svoboda Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Gallik Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Gallik Petr0
    Kočka Petr2
  •  
  • Mates Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dokoupil Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Pilař Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Němec Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastná Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Skřipský Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Malkus Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Radová Jaroslava1
    Volný_los0
  •  
  • Kopecká Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Šedivý Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Čapková Irena1
    Volný_los0
  •  
  • Čapek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Ilenčíková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Radová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda Tomáš0
    Kočka Petr2
  •  
  • Mates Tomáš0
    Dokoupil Milan2
  •  
  • Pilař Miroslav1
    Němec Zdeněk2
  •  
  • Šťastná Simona0
    Skřipský Stanislav2
  •  
  • Malkus Vlastimil2
    Radová Jaroslava0
  •  
  • Kopecká Markéta0
    Šedivý Petr2
  •  
  • Čapková Irena0
    Čapek Jan2
  •  
  • Ilenčíková Jana2
    Radová Marcela0
  •  
  • Kočka Petr2
    Dokoupil Milan1
  •  
  • Němec Zdeněk1
    Skřipský Stanislav2
  •  
  • Malkus Vlastimil2
    Šedivý Petr1
  •  
  • Čapek Jan0
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Kočka Petr0
    Skřipský Stanislav2
  •  
  • Malkus Vlastimil0
    Ilenčíková Jana2
  •  
  • Skřipský Stanislav2
    Ilenčíková Jana1
  •  
  • Skřipský Stanislav2
    Ilenčíková Jana0
  •  
  •  Skřipský Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Skřipský Stanislav [CZE022079]
2.Ilenčíková Jana [CZE000062]
3.Němec Zdeněk [CZE032038]
4.Čapek Jan [CZE000406]
5.Malkus Vlastimil [CZE052482]
5.Kočka Petr [CZE000632]
7.Kopecká Markéta [CZE069797]
7.Svoboda Tomáš [CZE001214]
9.Šedivý Petr [CZE064595]
9.Pilař Miroslav [CZE047566]
9.Dokoupil Milan [CZE036192]
9.Gallik Petr [CZE064704]
13.Čapková Irena [CZE062332]
13.Radová Jaroslava [CZE056405]
13.Šťastná Simona [CZE059689]
13.Mates Tomáš [CZE046343]
17.Radová Marcela [CZE057138]
#Hráč nebo pár
1.Skřipský Stanislav [CZE022079]
2.Ilenčíková Jana [CZE000062]
3.Němec Zdeněk [CZE032038]
4.Čapek Jan [CZE000406]
5.Malkus Vlastimil [CZE052482]
5.Kočka Petr [CZE000632]
7.Kopecká Markéta [CZE069797]
7.Svoboda Tomáš [CZE001214]
9.Šedivý Petr [CZE064595]
9.Pilař Miroslav [CZE047566]
9.Dokoupil Milan [CZE036192]
9.Gallik Petr [CZE064704]
13.Čapková Irena [CZE062332]
13.Radová Jaroslava [CZE056405]
13.Šťastná Simona [CZE059689]
13.Mates Tomáš [CZE046343]
17.Radová Marcela [CZE057138]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz