Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.10.2021
Názevčds cup 22.kolo
RozhodčíČechová Ariana
Počet hráčů17
Typ turnajeČDS Cup Počenice
MístoBar Počenice, Počenice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benedikt Pavel [CZE066892]
Bureš Miroslav [CZE050775]
Čechová Ariana [CZE028848]
Foltýn Antonín [CZE059136]
Gröpl Jan [CZE047633]
Kainer Radek [CZE006734]
Kovačič David [CZE059185]
Kučírek Ladislav [CZE060535]
Marinov David [CZE042499]
Moudrý Aleš [CZE035828]
Navrátil Lukáš [CZE047885]
Řezáč David [CZE065565]
Štěpánek Martin [CZE065837]
Tupý Radovan [CZE004105]
Vančura Radek [CZE069982]
Zahradník Jakub [CZE065911]
Zlámal Pavel [CZE062575]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2čds cup 22.kolo
Žádné utkání
  •  Zlámal Pavel0
  • Zlámal Pavel2
    Zahradník Jakub0
  •  
  • Marinov David0
    Zlámal Pavel2
  •  
  • Marinov David2
    Navrátil Lukáš0
  •  
  • Zlámal Pavel2
    Řezáč David0
  •  
  • Kainer Radek1
    Marinov David2
  •  
  • Foltýn Antonín0
    Zlámal Pavel2
  •  
  • Kainer Radek2
    Gröpl Jan0
  •  
  • Štěpánek Martin0
    Marinov David2
  •  
  • Foltýn Antonín2
    Tupý Radovan1
  •  
  • Benedikt Pavel0
    Zlámal Pavel2
  •  
  • Kainer Radek2
    Bureš Miroslav0
  •  
  • Štěpánek Martin2
    Čechová Ariana0
  •  
  • Kovačič David0
    Foltýn Antonín2
  •  
  • Benedikt Pavel2
    Moudrý Aleš0
  •  
  • Kainer Radek2
    Vančura Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Bureš Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Štěpánek Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Čechová Ariana1
  •  
  • Volný_los0
    Kovačič David1
  •  
  • Volný_los0
    Foltýn Antonín1
  •  
  • Volný_los0
    Benedikt Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Moudrý Aleš1
  •  
  • Volný_los0
    Kainer Radek1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Moudrý Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Kainer Radek0
    Kučírek Ladislav2
  •  
  • Marinov David1
    Volný_los0
  •  
  • Benedikt Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Foltýn Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Řezáč David1
    Volný_los0
  •  
  • Kovačič David1
    Volný_los0
  •  
  • Gröpl Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Zlámal Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Čechová Ariana1
    Volný_los0
  •  
  • Štěpánek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Navrátil Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Tupý Radovan1
    Volný_los0
  •  
  • Bureš Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Zahradník Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Vančura Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Moudrý Aleš0
    Kučírek Ladislav2
  •  
  • Marinov David2
    Benedikt Pavel0
  •  
  • Foltýn Antonín1
    Řezáč David2
  •  
  • Kovačič David0
    Gröpl Jan2
  •  
  • Zlámal Pavel2
    Čechová Ariana0
  •  
  • Štěpánek Martin0
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Tupý Radovan2
    Bureš Miroslav0
  •  
  • Zahradník Jakub2
    Vančura Radek1
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Marinov David0
  •  
  • Řezáč David2
    Gröpl Jan0
  •  
  • Zlámal Pavel0
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Tupý Radovan0
    Zahradník Jakub2
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Řezáč David1
  •  
  • Navrátil Lukáš0
    Zahradník Jakub2
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Zahradník Jakub0
  •  
  • Kučírek Ladislav2
    Zlámal Pavel1
  •  
  •  Kučírek Ladislav0
#Hráč nebo pár
1.Kučírek Ladislav [CZE060535]
2.Zlámal Pavel [CZE062575]
3.Zahradník Jakub [CZE065911]
4.Marinov David [CZE042499]
5.Navrátil Lukáš [CZE047885]
5.Řezáč David [CZE065565]
7.Kainer Radek [CZE006734]
7.Foltýn Antonín [CZE059136]
9.Benedikt Pavel [CZE066892]
9.Tupý Radovan [CZE004105]
9.Štěpánek Martin [CZE065837]
9.Gröpl Jan [CZE047633]
13.Bureš Miroslav [CZE050775]
13.Čechová Ariana [CZE028848]
13.Kovačič David [CZE059185]
13.Moudrý Aleš [CZE035828]
17.Vančura Radek [CZE069982]
#Hráč nebo pár
1.Kučírek Ladislav [CZE060535]
2.Zlámal Pavel [CZE062575]
3.Zahradník Jakub [CZE065911]
4.Marinov David [CZE042499]
5.Navrátil Lukáš [CZE047885]
5.Řezáč David [CZE065565]
7.Kainer Radek [CZE006734]
7.Foltýn Antonín [CZE059136]
9.Benedikt Pavel [CZE066892]
9.Tupý Radovan [CZE004105]
9.Štěpánek Martin [CZE065837]
9.Gröpl Jan [CZE047633]
13.Bureš Miroslav [CZE050775]
13.Čechová Ariana [CZE028848]
13.Kovačič David [CZE059185]
13.Moudrý Aleš [CZE035828]
17.Vančura Radek [CZE069982]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz