Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.10.2021
NázevDvojice ženy
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů10
Typ turnajeMaster KHK-S dvojice ženy
MístoSportovní hala, Radvanice
PlánŠvýcarský systém
PropozicePropozice
Hráči
Drahotská Terezie [CZE050494], Kosařová Pavlína [CZE024451]
Dufková Kateřina [CZE040561], Dufková Kateřina [CZE000394]
Formanová Monika [CZE056394], Mannová Alena [CZE053232]
Frimlová Pavla [CZE063215], Valterová Marie [CZE060815]
Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
Jiroušková Šárka [CZE065469], Jiroušková Nela [CZE064441]
Kordová Romana [CZE051260], Kordová Romana [CZE038396]
Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
Patáková Kristína [CZE068832], Rážová Marie [CZE064444]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131], Čílová Helena [CZE055338]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
14
Žádné utkání
15VOLNÝ
Žádné utkání
16
Žádné utkání
17
Žádné utkání
18
Žádné utkání
  • 1

  • Košťálová, Kocianová2
    Patáková, Rážová0
  •  
  • Šildbergerová, Čílová2
    Dufková (040561), Dufková (000394)0
  •  
  • Formanová, Mannová2
    Jiroušková, Jiroušková0
  •  
  • Goldmannová, Krouželová2
    Kordová (051260), Kordová (038396)0
  •  
  • Frimlová, Valterová1
    Drahotská, Kosařová1
  •  
  • 2

  • Patáková, Rážová2
    Dufková (040561), Dufková (000394)0
  •  
  • Jiroušková, Jiroušková0
    Drahotská, Kosařová2
  •  
  • Kordová (051260), Kordová (038396)2
    Frimlová, Valterová0
  •  
  • Košťálová, Kocianová1
    Šildbergerová, Čílová1
  •  
  • Formanová, Mannová2
    Goldmannová, Krouželová0
  •  
  • 3

  • Dufková (040561), Dufková (000394)1
    Frimlová, Valterová1
  •  
  • Jiroušková, Jiroušková0
    Kordová (051260), Kordová (038396)2
  •  
  • Patáková, Rážová1
    Goldmannová, Krouželová1
  •  
  • Drahotská, Kosařová1
    Šildbergerová, Čílová1
  •  
  • Košťálová, Kocianová2
    Formanová, Mannová0
  •  
  • 4

  • Jiroušková, Jiroušková2
    Dufková (040561), Dufková (000394)0
  •  
  • Frimlová, Valterová1
    Goldmannová, Krouželová1
  •  
  • Patáková, Rážová1
    Kordová (051260), Kordová (038396)1
  •  
  • Formanová, Mannová0
    Šildbergerová, Čílová2
  •  
  • Drahotská, Kosařová0
    Košťálová, Kocianová2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Košťálová Eva [CZE000210],Kocianová Pavlína [CZE059336]71830
2.Šildbergerová Kateřina [CZE059131],Čílová Helena [CZE055338]61621
3.Kordová Romana [CZE051260],Kordová Romana [CZE038396]51314
4.Formanová Monika [CZE056394],Mannová Alena [CZE053232]41912
5.Drahotská Terezie [CZE050494],Kosařová Pavlína [CZE024451]41813
6.Patáková Kristína [CZE068832],Rážová Marie [CZE064444]41711
7.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]41617
8.Frimlová Pavla [CZE063215],Valterová Marie [CZE060815]3149
9.Jiroušková Šárka [CZE065469],Jiroušková Nela [CZE064441]2142
10.Dufková Kateřina [CZE040561],Dufková Kateřina [CZE000394]1153

#Hráč/iBodyBSBH
1.Košťálová Eva [CZE000210],Kocianová Pavlína [CZE059336]71830
2.Šildbergerová Kateřina [CZE059131],Čílová Helena [CZE055338]61621
3.Kordová Romana [CZE051260],Kordová Romana [CZE038396]51314
4.Formanová Monika [CZE056394],Mannová Alena [CZE053232]41912
5.Drahotská Terezie [CZE050494],Kosařová Pavlína [CZE024451]41813
6.Patáková Kristína [CZE068832],Rážová Marie [CZE064444]41711
7.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]41617
8.Frimlová Pavla [CZE063215],Valterová Marie [CZE060815]3149
9.Jiroušková Šárka [CZE065469],Jiroušková Nela [CZE064441]2142
10.Dufková Kateřina [CZE040561],Dufková Kateřina [CZE000394]1153

Cena startovného je 200 Kč za dvojici

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 17.10.2021 00:00:00 do 22.10.2021 12:00:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: neomezeno / Zaregistrováno: 10 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno

Registrace pro všechny hráče skončila.

Dvojice
[CZE050494] Drahotská
[CZE024451] Kosařová
Přihlášen do turnaje
[CZE040561] Dufková (040561)
[CZE000394] Dufková (000394)
Přihlášen do turnaje
[CZE056394] Formanová
[CZE053232] Mannová
Přihlášen do turnaje
[CZE063215] Frimlová
[CZE060815] Valterová
Přihlášen do turnaje
[CZE039588] Goldmannová
[CZE039591] Krouželová
Přihlášen do turnaje
[CZE065469] Jiroušková
[CZE064441] Jiroušková
Přihlášen do turnaje
[CZE051260] Kordová (051260)
[CZE038396] Kordová (038396)
Přihlášen do turnaje
[CZE000210] Košťálová
[CZE059336] Kocianová
Přihlášen do turnaje
[CZE068832] Patáková
[CZE064444] Rážová
Přihlášen do turnaje
[CZE059131] Šildbergerová
[CZE055338] Čílová
Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz