Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.10.2021
NázevDv. ženy
RozhodčíSmékal Roman
Počet hráčů8
Typ turnajeReg.Master Olomoucko dvojice ženy
MístoSK Véska, Dolany - Véska
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benešová Marika [CZE006162], Šmudlová Romana [CZE014036]
Doubravová Kateřina [CZE060317], Doubravová Tereza [CZE060092]
Hrubá Kateřina [CZE000063], Mičková Monika [CZE022874]
Kyselá Zdena [CZE035162], Malíšková Veronika [CZE028897]
Kyselá Zdena ml. [CZE039512], Vaculová Lenka [CZE000193]
Sobotková Eva [CZE035591], Kuběnová Marcela [CZE029709]
Tůmová Petra [CZE034926], Schwarzová Lucie [CZE047809]
Vranková Julie [CZE062101], Rosíková Alena [CZE031703]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Sobotková, Kuběnová0
  • Hrubá, Mičková0
    Sobotková, Kuběnová1
  •  
  • Hrubá, Mičková1
    Kyselá, Vaculová0
  •  
  • Kyselá, Malíšková0
    Hrubá, Mičková1
  •  
  • Kyselá, Vaculová1
    Vranková, Rosíková0
  •  
  • Kyselá, Malíšková1
    Tůmová, Schwarzová0
  •  
  • Doubravová, Doubravová0
    Kyselá, Vaculová1
  •  
  • Benešová, Šmudlová1
    Kyselá, Malíšková0
  •  
  • Tůmová, Schwarzová0
    Vranková, Rosíková1
  •  
  • Hrubá, Mičková1
    Doubravová, Doubravová0
  •  
  • Kyselá, Vaculová0
    Sobotková, Kuběnová1
  •  
  • Benešová, Šmudlová1
    Vranková, Rosíková0
  •  
  • Hrubá, Mičková0
    Sobotková, Kuběnová1
  •  
  • Benešová, Šmudlová1
    Sobotková, Kuběnová0
  •  
  • Benešová, Šmudlová0
    Sobotková, Kuběnová1
  •  
  •  Sobotková, Kuběnová0
#Hráč nebo pár
1.Sobotková Eva [CZE035591], Kuběnová Marcela [CZE029709]
2.Benešová Marika [CZE006162], Šmudlová Romana [CZE014036]
3.Hrubá Kateřina [CZE000063], Mičková Monika [CZE022874]
4.Kyselá Zdena ml. [CZE039512], Vaculová Lenka [CZE000193]
5.Vranková Julie [CZE062101], Rosíková Alena [CZE031703]
5.Kyselá Zdena [CZE035162], Malíšková Veronika [CZE028897]
7.Doubravová Kateřina [CZE060317], Doubravová Tereza [CZE060092]
7.Tůmová Petra [CZE034926], Schwarzová Lucie [CZE047809]
#Hráč nebo pár
1.Sobotková Eva [CZE035591], Kuběnová Marcela [CZE029709]
2.Benešová Marika [CZE006162], Šmudlová Romana [CZE014036]
3.Hrubá Kateřina [CZE000063], Mičková Monika [CZE022874]
4.Kyselá Zdena ml. [CZE039512], Vaculová Lenka [CZE000193]
5.Vranková Julie [CZE062101], Rosíková Alena [CZE031703]
5.Kyselá Zdena [CZE035162], Malíšková Veronika [CZE028897]
7.Doubravová Kateřina [CZE060317], Doubravová Tereza [CZE060092]
7.Tůmová Petra [CZE034926], Schwarzová Lucie [CZE047809]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz