Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.10.2021 |
Název | Dvojice muži |
Rozhodčí | Obluk Ladislav |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Reg.Master MSK dvojice muži |
Místo | Rubín, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balog Igor [CZE058435], Harviš Kamil [CZE024365] | |
Bocko Petr [CZE023664], Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Čeliga Viktor [CZE056635], Čeliga Lukáš [CZE056633] | |
Čopík Tomáš [CZE059290], Urbánek Petr [CZE035690] | |
Čujdík Štefan [CZE000067], Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Gryc Filip [CZE067139], Vandlíček Petr [CZE049948] | |
Grygar Lukáš [CZE043971], Mesiarik Josef [CZE005959] | |
Kalaba Peter [CZE064688], Vácha Martin [CZE000293] | |
Luptovec Richard [CZE063147], Fiala Patrik [CZE061211] | |
Markovič Peter [CZE004020], Ligus Jan [CZE065830] | |
Miczka Tomáš [CZE001030], Pavlík Radim [CZE000419] | |
Ozdinec Jiří [CZE001640], Neuwirth Aleš [CZE057593] | |
Pleva Lukáš [CZE043823], Polhoš František [CZE064192] | |
Příhoda František [CZE000457], Vinárek René [CZE009173] | |
Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414] | |
Svoboda David [CZE061268], Fiala Bedřich [CZE061216] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Surma, Dubělčík0
Surma, Dubělčík 1 Čopík, Urbánek 0
Surma, Dubělčík 1 Kalaba, Vácha 0
Surma, Dubělčík 1 Příhoda, Vinárek 0 Miczka, Pavlík 0 Kalaba, Vácha 1
Surma, Dubělčík 1 Grygar, Mesiarik 0 Miczka, Pavlík 1 Balog, Harviš 0
Surma, Dubělčík 1 Čeliga, Čeliga 0 Ozdinec, Neuwirth 0 Grygar, Mesiarik 1 Svoboda, Fiala 0 Miczka, Pavlík 1 Luptovec, Fiala 0 Balog, Harviš 1
Čujdík, Rohoň 0 Surma, Dubělčík 1 Ozdinec, Neuwirth 1 Markovič, Ligus 0 Svoboda, Fiala 1 Gryc, Vandlíček 0 Luptovec, Fiala 1 Pleva, Polhoš 0
Bocko, Stříbný 1 Čujdík, Rohoň 0 Surma, Dubělčík 0 Balog, Harviš 1 Miczka, Pavlík 1 Ozdinec, Neuwirth 0 Markovič, Ligus 0 Příhoda, Vinárek 1 Grygar, Mesiarik 1 Svoboda, Fiala 0 Kalaba, Vácha 1 Gryc, Vandlíček 0 Luptovec, Fiala 0 Čopík, Urbánek 1 Čeliga, Čeliga 1 Pleva, Polhoš 0
Bocko, Stříbný 1 Balog, Harviš 0 Miczka, Pavlík 0 Příhoda, Vinárek 1 Grygar, Mesiarik 0 Kalaba, Vácha 1 Čopík, Urbánek 1 Čeliga, Čeliga 0
Bocko, Stříbný 1 Příhoda, Vinárek 0 Kalaba, Vácha 0 Čopík, Urbánek 1
Bocko, Stříbný 1 Čopík, Urbánek 0
Bocko, Stříbný 0 Surma, Dubělčík 1
- Surma, Dubělčík0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
2. | Bocko Petr [CZE023664], Stříbný Tomáš [CZE015496] |
3. | Čopík Tomáš [CZE059290], Urbánek Petr [CZE035690] |
4. | Kalaba Peter [CZE064688], Vácha Martin [CZE000293] |
5. | Příhoda František [CZE000457], Vinárek René [CZE009173] |
5. | Miczka Tomáš [CZE001030], Pavlík Radim [CZE000419] |
7. | Grygar Lukáš [CZE043971], Mesiarik Josef [CZE005959] |
7. | Balog Igor [CZE058435], Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Čeliga Viktor [CZE056635], Čeliga Lukáš [CZE056633] |
9. | Ozdinec Jiří [CZE001640], Neuwirth Aleš [CZE057593] |
9. | Svoboda David [CZE061268], Fiala Bedřich [CZE061216] |
9. | Luptovec Richard [CZE063147], Fiala Patrik [CZE061211] |
13. | Čujdík Štefan [CZE000067], Rohoň Róbert [CZE050107] |
13. | Markovič Peter [CZE004020], Ligus Jan [CZE065830] |
13. | Gryc Filip [CZE067139], Vandlíček Petr [CZE049948] |
13. | Pleva Lukáš [CZE043823], Polhoš František [CZE064192] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414] |
2. | Bocko Petr [CZE023664], Stříbný Tomáš [CZE015496] |
3. | Čopík Tomáš [CZE059290], Urbánek Petr [CZE035690] |
4. | Kalaba Peter [CZE064688], Vácha Martin [CZE000293] |
5. | Příhoda František [CZE000457], Vinárek René [CZE009173] |
5. | Miczka Tomáš [CZE001030], Pavlík Radim [CZE000419] |
7. | Grygar Lukáš [CZE043971], Mesiarik Josef [CZE005959] |
7. | Balog Igor [CZE058435], Harviš Kamil [CZE024365] |
9. | Čeliga Viktor [CZE056635], Čeliga Lukáš [CZE056633] |
9. | Ozdinec Jiří [CZE001640], Neuwirth Aleš [CZE057593] |
9. | Svoboda David [CZE061268], Fiala Bedřich [CZE061216] |
9. | Luptovec Richard [CZE063147], Fiala Patrik [CZE061211] |
13. | Čujdík Štefan [CZE000067], Rohoň Róbert [CZE050107] |
13. | Markovič Peter [CZE004020], Ligus Jan [CZE065830] |
13. | Gryc Filip [CZE067139], Vandlíček Petr [CZE049948] |
13. | Pleva Lukáš [CZE043823], Polhoš František [CZE064192] |
Tento turnaj nemá přihlášky online