Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.10.2021 |
Název | NaNoMí páry |
Rozhodčí | Zahradníková Michaela |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Yondu bar, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dulava Petr [CZE059544], Viščak Marek [CZE006381] | |
Finger Artur [CZE069818], Wykret Wojciech [CZE050077] | |
Kopálková Zdeňka [CZE050024], Onduš Vladimír [CZE044941] | |
Maleček Ondřej [CZE024688], Herčík Josef [CZE028834] | |
Poc Martin [CZE013506], Křepelka Zdeněk [CZE059180] | |
Seidl Ivan [CZE003464], Štička Miroslav [CZE038163] | |
Šuman Ivo [CZE006088], Rutar Pavel [CZE000832] | |
Zahradníková Michaela [CZE006828], Dubský Vladimír [CZE060623] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NaNoMí páry--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Seidl, Štička0
Seidl, Štička 1 Zahradníková, Dubský 0
Maleček, Herčík 0 Seidl, Štička 1
Šuman, Rutar 0 Maleček, Herčík 1 Seidl, Štička 1 Kopálková, Onduš 0
Poc, Křepelka 0 Šuman, Rutar 1 Seidl, Štička 1 Finger, Wykret 0
Poc, Křepelka 0 Kopálková, Onduš 1 Zahradníková, Dubský 1 Šuman, Rutar 0 Seidl, Štička 0 Dulava, Viščak 1 Finger, Wykret 0 Maleček, Herčík 1
Kopálková, Onduš 0 Zahradníková, Dubský 1 Dulava, Viščak 1 Maleček, Herčík 0
Zahradníková, Dubský 0 Dulava, Viščak 1
Dulava, Viščak 1 Seidl, Štička 0
- Dulava, Viščak0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dulava Petr [CZE059544], Viščak Marek [CZE006381] |
2. | Seidl Ivan [CZE003464], Štička Miroslav [CZE038163] |
3. | Zahradníková Michaela [CZE006828], Dubský Vladimír [CZE060623] |
4. | Maleček Ondřej [CZE024688], Herčík Josef [CZE028834] |
5. | Kopálková Zdeňka [CZE050024], Onduš Vladimír [CZE044941] |
5. | Šuman Ivo [CZE006088], Rutar Pavel [CZE000832] |
7. | Finger Artur [CZE069818], Wykret Wojciech [CZE050077] |
7. | Poc Martin [CZE013506], Křepelka Zdeněk [CZE059180] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dulava Petr [CZE059544], Viščak Marek [CZE006381] |
2. | Seidl Ivan [CZE003464], Štička Miroslav [CZE038163] |
3. | Zahradníková Michaela [CZE006828], Dubský Vladimír [CZE060623] |
4. | Maleček Ondřej [CZE024688], Herčík Josef [CZE028834] |
5. | Kopálková Zdeňka [CZE050024], Onduš Vladimír [CZE044941] |
5. | Šuman Ivo [CZE006088], Rutar Pavel [CZE000832] |
7. | Finger Artur [CZE069818], Wykret Wojciech [CZE050077] |
7. | Poc Martin [CZE013506], Křepelka Zdeněk [CZE059180] |
Tento turnaj nemá přihlášky online