Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum08.10.2021
Názevdvojice
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů14
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Apltauer Patrik [CZE053773], Viščak Marek [CZE006381]
Balog Petr [CZE045250], Štark Radek [CZE010286]
Benko Zdeněk [CZE023603], Šandera Jakub [CZE023604]
Březina Miroslav [CZE069041], Štark Karel [CZE009136]
Codlová Helena [CZE000211], Kačena Ondřej [CZE029346]
Jirkalová Milena [CZE000958], Hübner David [CZE020124]
Kapias Vojtěch [CZE063556], Kapias Roman [CZE053375]
Kozák Ondřej [CZE066756], Hyvnar Vojtěch [CZE066377]
Kyselová Hana [CZE063003], Jirkal Pavel [CZE000154]
Mydliar Ondřej [CZE029980], Balík Michal [CZE052618]
Nová Tereza [CZE000770], Vrbický Vít [CZE057912]
Sojka Jiří [CZE002626], Knull Maja [WRD029449]
Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
Závorová Markéta [CZE052749], Filipíková Petra [CZE047771]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Kyselová, Jirkal0
  • Kyselová, Jirkal1
    Mydliar, Balík0
  •  
  • Kyselová, Jirkal1
    Sojka, Knull0
  •  
  • Jirkalová, Hübner0
    Kyselová, Jirkal1
  •  
  • Sojka, Knull1
    Vlachopulosová, Teichnerová0
  •  
  • Jirkalová, Hübner1
    Apltauer, Viščak0
  •  
  • Codlová, Kačena0
    Sojka, Knull1
  •  
  • Kapias, Kapias0
    Jirkalová, Hübner1
  •  
  • Apltauer, Viščak1
    Benko, Šandera0
  •  
  • Balog, Štark0
    Codlová, Kačena1
  •  
  • Sojka, Knull1
    Závorová, Filipíková0
  •  
  • Volný_los0
    Kapias, Kapias1
  •  
  • Apltauer, Viščak1
    Kozák, Hyvnar0
  •  
  • Balog, Štark1
    Březina, Štark0
  •  
  • Sojka, Knull1
    Volný_los0
  •  
  • Kyselová, Jirkal1
    Volný_los0
  •  
  • Závorová, Filipíková1
    Kapias, Kapias0
  •  
  • Apltauer, Viščak0
    Codlová, Kačena1
  •  
  • Kozák, Hyvnar0
    Mydliar, Balík1
  •  
  • Benko, Šandera1
    Balog, Štark0
  •  
  • Březina, Štark0
    Vlachopulosová, Teichnerová1
  •  
  • Nová, Vrbický1
    Sojka, Knull0
  •  
  • Jirkalová, Hübner1
    Volný_los0
  •  
  • Kyselová, Jirkal1
    Závorová, Filipíková0
  •  
  • Codlová, Kačena0
    Mydliar, Balík1
  •  
  • Benko, Šandera0
    Vlachopulosová, Teichnerová1
  •  
  • Nová, Vrbický1
    Jirkalová, Hübner0
  •  
  • Kyselová, Jirkal0
    Mydliar, Balík1
  •  
  • Vlachopulosová, Teichnerová0
    Nová, Vrbický1
  •  
  • Mydliar, Balík0
    Nová, Vrbický1
  •  
  • Nová, Vrbický1
    Kyselová, Jirkal0
  •  
  •  Nová, Vrbický0
#Hráč nebo pár
1.Nová Tereza [CZE000770], Vrbický Vít [CZE057912]
2.Kyselová Hana [CZE063003], Jirkal Pavel [CZE000154]
3.Mydliar Ondřej [CZE029980], Balík Michal [CZE052618]
4.Sojka Jiří [CZE002626], Knull Maja [WRD029449]
5.Jirkalová Milena [CZE000958], Hübner David [CZE020124]
5.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
7.Apltauer Patrik [CZE053773], Viščak Marek [CZE006381]
7.Codlová Helena [CZE000211], Kačena Ondřej [CZE029346]
9.Kapias Vojtěch [CZE063556], Kapias Roman [CZE053375]
9.Benko Zdeněk [CZE023603], Šandera Jakub [CZE023604]
9.Balog Petr [CZE045250], Štark Radek [CZE010286]
9.Závorová Markéta [CZE052749], Filipíková Petra [CZE047771]
13.Kozák Ondřej [CZE066756], Hyvnar Vojtěch [CZE066377]
13.Březina Miroslav [CZE069041], Štark Karel [CZE009136]
#Hráč nebo pár
1.Nová Tereza [CZE000770], Vrbický Vít [CZE057912]
2.Kyselová Hana [CZE063003], Jirkal Pavel [CZE000154]
3.Mydliar Ondřej [CZE029980], Balík Michal [CZE052618]
4.Sojka Jiří [CZE002626], Knull Maja [WRD029449]
5.Jirkalová Milena [CZE000958], Hübner David [CZE020124]
5.Vlachopulosová Daniela [CZE032509], Teichnerová Kateřina [CZE045221]
7.Apltauer Patrik [CZE053773], Viščak Marek [CZE006381]
7.Codlová Helena [CZE000211], Kačena Ondřej [CZE029346]
9.Kapias Vojtěch [CZE063556], Kapias Roman [CZE053375]
9.Benko Zdeněk [CZE023603], Šandera Jakub [CZE023604]
9.Balog Petr [CZE045250], Štark Radek [CZE010286]
9.Závorová Markéta [CZE052749], Filipíková Petra [CZE047771]
13.Kozák Ondřej [CZE066756], Hyvnar Vojtěch [CZE066377]
13.Březina Miroslav [CZE069041], Štark Karel [CZE009136]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz