Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.09.2021 |
Název | DKO Těmice |
Rozhodčí | Jonák Jan |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | MJČ KD Těmice |
Místo | KD Těmice, Těmice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Jakoubková Ivana [CZE043108] | |
Jonák Jan [CZE031127] | |
Kotek Tomáš [CZE063834] | |
Krejčí Michaela [CZE052159] | |
Kubíska Petr [CZE049704] | |
Plintová Michaela [CZE068422] | |
Ungermann Petr [CZE016194] | |
Vanišová Alena [CZE057583] | |
Vlach Lukáš [CZE064818] |
1DKO Těmice--:--
Žádné utkání
2DKO Těmice--:--
Žádné utkání
- Kotek Tomáš0
Kotek Tomáš 1 Jakoubková Ivana 0
Ungermann Petr 0 Kotek Tomáš 1
Ungermann Petr 1 Vlach Lukáš 0 Kotek Tomáš 1 Anděra Lukáš 0
Ungermann Petr 1 Plintová Michaela 0 Kubíska Petr 0 Kotek Tomáš 1
Ungermann Petr 1 Čábelka Jan 0 Volný_los 0 Plintová Michaela 1 Krejčí Michaela 0 Kubíska Petr 1 Vanišová Alena 0 Kotek Tomáš 1
Volný_los 0 Ungermann Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Krejčí Michaela 1 Vanišová Alena 1 Volný_los 0
Kotek Tomáš 1 Volný_los 0 Ungermann Petr 0 Jonák Jan 1 Vlach Lukáš 1 Volný_los 0 Kubíska Petr 1 Volný_los 0 Plintová Michaela 1 Volný_los 0 Jakoubková Ivana 1 Krejčí Michaela 0 Vanišová Alena 0 Anděra Lukáš 1 Čábelka Jan 1 Volný_los 0
Kotek Tomáš 0 Jonák Jan 1 Vlach Lukáš 1 Kubíska Petr 0 Plintová Michaela 0 Jakoubková Ivana 1 Anděra Lukáš 1 Čábelka Jan 0
Jonák Jan 1 Vlach Lukáš 0 Jakoubková Ivana 1 Anděra Lukáš 0
Jonák Jan 1 Jakoubková Ivana 0
Jonák Jan 1 Kotek Tomáš 0
- Jonák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jonák Jan [CZE031127] |
2. | Kotek Tomáš [CZE063834] |
3. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
4. | Ungermann Petr [CZE016194] |
5. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
5. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
7. | Plintová Michaela [CZE068422] |
7. | Kubíska Petr [CZE049704] |
9. | Čábelka Jan [CZE005285] |
9. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jonák Jan [CZE031127] |
2. | Kotek Tomáš [CZE063834] |
3. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
4. | Ungermann Petr [CZE016194] |
5. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
5. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
7. | Plintová Michaela [CZE068422] |
7. | Kubíska Petr [CZE049704] |
9. | Čábelka Jan [CZE005285] |
9. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
Tento turnaj nemá přihlášky online