Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.09.2021 |
Název | 501 DKO |
Rozhodčí | Anděra Lukáš |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | MJČ CRICKET Velká Maxima ČK |
Místo | MJČ Nechyba Nová Včelnice, Nová Včelnice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Brus Tomáš [CZE058795] | |
Gurka Ján [CZE016110] | |
Heger David [CZE064966] | |
Hes Pavel [CZE010656] | |
Houdek Pavel [CZE057581] | |
Jakoubková Ivana [CZE043108] | |
Ján Radek [CZE055073] | |
Plintová Michaela [CZE068422] | |
Válek Jakub [CZE050583] | |
Vanišová Alena [CZE057583] | |
Vlach Lukáš [CZE064818] |
1501 DKO--:--
Žádné utkání
2501 DKO--:--
Žádné utkání
- Gurka Ján0
Jakoubková Ivana 0 Gurka Ján 1
Jakoubková Ivana 1 Hes Pavel 0
Anděra Lukáš 0 Jakoubková Ivana 1 Hes Pavel 1 Ján Radek 0
Anděra Lukáš 1 Vanišová Alena 0 Hes Pavel 1 Brus Tomáš 0
Anděra Lukáš 1 Heger David 0 Vanišová Alena 1 Plintová Michaela 0 Válek Jakub 0 Hes Pavel 1 Vlach Lukáš 0 Brus Tomáš 1
Volný_los 0 Anděra Lukáš 1 Vanišová Alena 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Válek Jakub 1 Vlach Lukáš 1 Volný_los 0
Brus Tomáš 1 Volný_los 0 Anděra Lukáš 0 Houdek Pavel 1 Vanišová Alena 0 Hes Pavel 1 Jakoubková Ivana 1 Volný_los 0 Plintová Michaela 1 Volný_los 0 Válek Jakub 0 Ján Radek 1 Vlach Lukáš 0 Heger David 1 Gurka Ján 1 Volný_los 0
Brus Tomáš 0 Houdek Pavel 1 Hes Pavel 0 Jakoubková Ivana 1 Plintová Michaela 0 Ján Radek 1 Heger David 0 Gurka Ján 1
Houdek Pavel 1 Jakoubková Ivana 0 Ján Radek 0 Gurka Ján 1
Houdek Pavel 1 Gurka Ján 0
Houdek Pavel 0 Gurka Ján 1
- Gurka Ján0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gurka Ján [CZE016110] |
2. | Houdek Pavel [CZE057581] |
3. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
4. | Hes Pavel [CZE010656] |
5. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
5. | Ján Radek [CZE055073] |
7. | Vanišová Alena [CZE057583] |
7. | Brus Tomáš [CZE058795] |
9. | Heger David [CZE064966] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
9. | Válek Jakub [CZE050583] |
9. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gurka Ján [CZE016110] |
2. | Houdek Pavel [CZE057581] |
3. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
4. | Hes Pavel [CZE010656] |
5. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
5. | Ján Radek [CZE055073] |
7. | Vanišová Alena [CZE057583] |
7. | Brus Tomáš [CZE058795] |
9. | Heger David [CZE064966] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
9. | Válek Jakub [CZE050583] |
9. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
Tento turnaj nemá přihlášky online