Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.09.2021
NázevDvojice mládež
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů14
Typ turnajeRGP dvojice mládež
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánKO
PropozicePropozice
Hráči
Cibula Vojtěch [CZE068745], Vrzalová Eliška [CZE059389]
Doležalová Sandra [CZE052719], Pekárek Tadeáš [CZE067449]
Hofman Petr [CZE050491], Čeliga Viktor [CZE056635]
Homolová Karolína [CZE069613], Homolová Leontýna Rozárie [CZE069614]
Chráska Marek [CZE068140], Richter Kryštof [CZE068141]
Janischová Nikol [CZE052146], Jebousková Barbora [CZE052147]
Jiroušková Nela [CZE064441], Rážová Marie [CZE064444]
Kovačevičová Eva [CZE066212], Tesař Jiří [CZE066032]
Ligus Martin [CZE061507], Ligus Jan [CZE065830]
Molnár Petr [CZE059109], Horáková Adéla [CZE067148]
Nagelová Denisa [CZE050389], Malach Matěj [CZE051928]
Ráž Vítězslav [CZE066488], Rážová Adéla [CZE064442]
Rážová Leontýna [CZE064443], Semerák Dominik [CZE059996]
Šustrová Adéla [CZE062162], Deml Martin [CZE061595]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
14VOLNÝ
Žádné utkání
15VOLNÝ
Žádné utkání
16VOLNÝ
Žádné utkání
17VOLNÝ
Žádné utkání
18VOLNÝ
Žádné utkání
19VOLNÝ
Žádné utkání
20VOLNÝ
Žádné utkání
21VOLNÝ
Žádné utkání
22VOLNÝ
Žádné utkání
23VOLNÝ
Žádné utkání
24VOLNÝ
Žádné utkání
25VOLNÝ
Žádné utkání
26VOLNÝ
Žádné utkání
27VOLNÝ
Žádné utkání
28VOLNÝ
Žádné utkání
29VOLNÝ
Žádné utkání
30VOLNÝ
Žádné utkání
31VOLNÝ
Žádné utkání
32VOLNÝ
Žádné utkání
33VOLNÝ
Žádné utkání
34VOLNÝ
Žádné utkání
35VOLNÝ
Žádné utkání
36VOLNÝ
Žádné utkání
37VOLNÝ
Žádné utkání
38VOLNÝ
Žádné utkání
39VOLNÝ
Žádné utkání
40VOLNÝ
Žádné utkání
41VOLNÝ
Žádné utkání
42VOLNÝ
Žádné utkání
43VOLNÝ
Žádné utkání
44Dvojice mládež
Žádné utkání
45
Žádné utkání
46VOLNÝ
Žádné utkání
47
Žádné utkání
48Dvojice mládež
Žádné utkání
49VOLNÝ
Žádné utkání
50Dvojice mládež
Žádné utkání
51VOLNÝ
Žádné utkání
52
Žádné utkání
53
Žádné utkání
54
Žádné utkání
55Dvojice mládež
Žádné utkání
56
Žádné utkání
57VOLNÝ
Žádné utkání
58VOLNÝ
Žádné utkání
59VOLNÝ
Žádné utkání
60VOLNÝ
Žádné utkání
  • Kovačevičová, Tesař1
    Volný_los0
  •  
  • Chráska, Richter2
    Molnár, Horáková0
  •  
  • Cibula, Vrzalová2
    Homolová, Homolová0
  •  
  • Šustrová, Deml2
    Janischová, Jebousková0
  •  
  • Hofman, Čeliga2
    Jiroušková, Rážová0
  •  
  • Nagelová, Malach2
    Doležalová, Pekárek1
  •  
  • Ráž, Rážová0
    Ligus, Ligus2
  •  
  • Rážová, Semerák1
    Volný_los0
  •  
  • Kovačevičová, Tesař2
    Chráska, Richter0
  •  
  • Cibula, Vrzalová2
    Šustrová, Deml0
  •  
  • Hofman, Čeliga2
    Nagelová, Malach1
  •  
  • Ligus, Ligus2
    Rážová, Semerák1
  •  
  • Kovačevičová, Tesař0
    Cibula, Vrzalová2
  •  
  • Hofman, Čeliga2
    Ligus, Ligus0
  •  
  • Cibula, Vrzalová2
    Hofman, Čeliga1
  •  
  • Cibula, Vrzalová0
#Hráč/i
1.Cibula Vojtěch [CZE068745], Vrzalová Eliška [CZE059389]
2.Hofman Petr [CZE050491], Čeliga Viktor [CZE056635]
3.Ligus Martin [CZE061507], Ligus Jan [CZE065830]
3.Kovačevičová Eva [CZE066212], Tesař Jiří [CZE066032]
5.Chráska Marek [CZE068140], Richter Kryštof [CZE068141]
5.Šustrová Adéla [CZE062162], Deml Martin [CZE061595]
5.Nagelová Denisa [CZE050389], Malach Matěj [CZE051928]
5.Rážová Leontýna [CZE064443], Semerák Dominik [CZE059996]
9.Molnár Petr [CZE059109], Horáková Adéla [CZE067148]
9.Homolová Karolína [CZE069613], Homolová Leontýna Rozárie [CZE069614]
9.Janischová Nikol [CZE052146], Jebousková Barbora [CZE052147]
9.Jiroušková Nela [CZE064441], Rážová Marie [CZE064444]
9.Doležalová Sandra [CZE052719], Pekárek Tadeáš [CZE067449]
9.Ráž Vítězslav [CZE066488], Rážová Adéla [CZE064442]
#Hráč/i
1.Cibula Vojtěch [CZE068745], Vrzalová Eliška [CZE059389]
2.Hofman Petr [CZE050491], Čeliga Viktor [CZE056635]
3.Ligus Martin [CZE061507], Ligus Jan [CZE065830]
3.Kovačevičová Eva [CZE066212], Tesař Jiří [CZE066032]
5.Chráska Marek [CZE068140], Richter Kryštof [CZE068141]
5.Šustrová Adéla [CZE062162], Deml Martin [CZE061595]
5.Nagelová Denisa [CZE050389], Malach Matěj [CZE051928]
5.Rážová Leontýna [CZE064443], Semerák Dominik [CZE059996]
9.Molnár Petr [CZE059109], Horáková Adéla [CZE067148]
9.Homolová Karolína [CZE069613], Homolová Leontýna Rozárie [CZE069614]
9.Janischová Nikol [CZE052146], Jebousková Barbora [CZE052147]
9.Jiroušková Nela [CZE064441], Rážová Marie [CZE064444]
9.Doležalová Sandra [CZE052719], Pekárek Tadeáš [CZE067449]
9.Ráž Vítězslav [CZE066488], Rážová Adéla [CZE064442]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz