Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.09.2021 |
Název | DKO Těmice |
Rozhodčí | Jonák Jan |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | MJČ KD Těmice |
Místo | KD Těmice, Těmice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Jakoubková Ivana [CZE043108] | |
Jonák Jan [CZE031127] | |
Jonák Petr [CZE047238] | |
Kotek Tomáš [CZE063834] | |
Krejčí Michaela [CZE052159] | |
Kubíska Petr [CZE049704] | |
Plintová Michaela [CZE068422] | |
Ungermann Petr [CZE016194] | |
Válek Jakub [CZE050583] | |
Vlach Lukáš [CZE064818] |
1DKO Těmice--:--
Žádné utkání
2DKO Těmice--:--
Žádné utkání
- Kotek Tomáš0
Jonák Jan 0 Kotek Tomáš 1
Anděra Lukáš 0 Jonák Jan 1
Vlach Lukáš 0 Anděra Lukáš 1 Jonák Jan 1 Jakoubková Ivana 0
Vlach Lukáš 1 Jonák Petr 0 Jonák Jan 1 Ungermann Petr 0
Plintová Michaela 0 Vlach Lukáš 1 Kubíska Petr 0 Jonák Petr 1 Jonák Jan 1 Válek Jakub 0 Ungermann Petr 1 Krejčí Michaela 0
Volný_los 0 Plintová Michaela 1 Kubíska Petr 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Jonák Jan 1 Ungermann Petr 1 Volný_los 0
Anděra Lukáš 1 Volný_los 0 Krejčí Michaela 1 Plintová Michaela 0 Čábelka Jan 1 Kubíska Petr 0 Válek Jakub 1 Volný_los 0 Jonák Petr 1 Volný_los 0 Jonák Jan 0 Kotek Tomáš 1 Jakoubková Ivana 1 Ungermann Petr 0 Vlach Lukáš 1 Volný_los 0
Anděra Lukáš 1 Krejčí Michaela 0 Čábelka Jan 1 Válek Jakub 0 Jonák Petr 0 Kotek Tomáš 1 Jakoubková Ivana 1 Vlach Lukáš 0
Anděra Lukáš 0 Čábelka Jan 1 Kotek Tomáš 1 Jakoubková Ivana 0
Čábelka Jan 1 Kotek Tomáš 0
Čábelka Jan 1 Kotek Tomáš 0
- Čábelka Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čábelka Jan [CZE005285] |
2. | Kotek Tomáš [CZE063834] |
3. | Jonák Jan [CZE031127] |
4. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
5. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
5. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
7. | Jonák Petr [CZE047238] |
7. | Ungermann Petr [CZE016194] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
9. | Kubíska Petr [CZE049704] |
9. | Válek Jakub [CZE050583] |
9. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Čábelka Jan [CZE005285] |
2. | Kotek Tomáš [CZE063834] |
3. | Jonák Jan [CZE031127] |
4. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
5. | Vlach Lukáš [CZE064818] |
5. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
7. | Jonák Petr [CZE047238] |
7. | Ungermann Petr [CZE016194] |
9. | Plintová Michaela [CZE068422] |
9. | Kubíska Petr [CZE049704] |
9. | Válek Jakub [CZE050583] |
9. | Krejčí Michaela [CZE052159] |
Tento turnaj nemá přihlášky online