Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.09.2021 |
Název | 1. Memoriál Marka Popelky |
Rozhodčí | Vašina Martin |
Počet hráčů | 43 |
Typ turnaje | Open Olomoucko smíšený |
Místo | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Baláž Milan [CZE046518] | |
Barnek Roman [CZE017697] | |
Bouchal Lubomír [CZE051726] | |
Brychta Darius [CZE003244] | |
Březovský Bořivoj [CZE004145] | |
Domaniková Lenka [CZE034107] | |
Dostál Jaromír [CZE021065] | |
Fridrich David [CZE041320] | |
Kaláb Michal [CZE063275] | |
Knosp Miroslav [CZE003997] | |
Kvarda Josef [CZE064034] | |
Lasovský Dušan [CZE033525] | |
Leret Andrij [CZE064033] | |
Luklová Petra [CZE064258] | |
Maděránek Radek [CZE018056] | |
Marcišínová Věra [CZE067102] | |
Matoušek Petr [CZE025906] | |
Miklovič Martin [CZE068840] | |
Miština Martin [CZE061326] | |
Moudrý Aleš [CZE035828] | |
Nimmrichter Jan [CZE005000] | |
Novotná Kateřina [CZE060496] | |
Novotný Martin [CZE068872] | |
Otrubová Eva [CZE029649] | |
Papoušek Petr [CZE024837] | |
Poláček Lukáš [CZE053203] | |
Pořízka Adam [CZE066152] | |
Richter Pavel [CZE048987] | |
Řezáč Tomáš [CZE036169] | |
Sedlák Ladislav [CZE006859] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Svoboda Jakub [CZE034996] | |
Ševčík Martin [CZE063276] | |
Šroubek Pavel [CZE000047] | |
Štěrba Jiří [CZE065869] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Uher Tomáš [CZE069182] | |
Vojta Radim [CZE037412] | |
Vrba Miroslav [CZE038891] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Matoušek Petr [CZE025906] |
2. | Maděránek Radek [CZE018056] |
3. | Bouchal Lubomír [CZE051726] |
4. | Vrba Miroslav [CZE038891] |
5. | Kvarda Josef [CZE064034] |
6. | Tomík Marek [CZE060482] |
7. | Dostál Jaromír [CZE021065] |
8. | Brychta Darius [CZE003244] |
9. | Štěrba Jiří [CZE065869] |
10. | Březovský Bořivoj [CZE004145] |
11. | Staněk Michal [CZE019059] |
12. | Nimmrichter Jan [CZE005000] |
13. | Barnek Roman [CZE017697] |
14. | Baláž Milan [CZE046518] |
15. | Moudrý Aleš [CZE035828] |
16. | Vojta Radim [CZE037412] |
17. | Toufar Petr [CZE000197] |
18. | Novotný Martin [CZE068872] |
19. | Šroubek Pavel [CZE000047] |
20. | Svoboda Jakub [CZE034996] |
21. | Ševčík Martin [CZE063276] |
22. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
23. | Uher Tomáš [CZE069182] |
24. | Sedlák Ladislav [CZE006859] |
25. | Fridrich David [CZE041320] |
26. | Papoušek Petr [CZE024837] |
27. | Poláček Lukáš [CZE053203] |
28. | Kaláb Michal [CZE063275] |
29. | Domaniková Lenka [CZE034107] |
30. | Knosp Miroslav [CZE003997] |
31. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
32. | Leret Andrij [CZE064033] |
33. | Miština Martin [CZE061326] |
34. | Pořízka Adam [CZE066152] |
35. | Miklovič Martin [CZE068840] |
36. | Luklová Petra [CZE064258] |
37. | Marcišínová Věra [CZE067102] |
38. | Řezáč Tomáš [CZE036169] |
39. | Richter Pavel [CZE048987] |
40. | Otrubová Eva [CZE029649] |
41. | Lasovský Dušan [CZE033525] |
42. | Novotná Kateřina [CZE060496] |
43. | Sobotková Eva [CZE035591] |
Tento turnaj nemá přihlášky online