Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2021 |
Název | Jackpot cup U Nás |
Rozhodčí | Gyalog Zdeněk |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | JC Jablonec U Nás |
Místo | U Nás, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Borski Zbyněk [CZE034545] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Gyalog Zdeněk [CZE016107] | |
Martinčík Vladimír [CZE054517] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Samko Robert [CZE025166] | |
Shipek Sergey [CZE033227] | |
Svoboda Jan [CZE034282] | |
Šindler Jaroslav [CZE001815] | |
Špitál Oldřich [CZE052066] | |
Švehlová Dana [CZE066167] | |
Václavíková Zuzana [CZE002931] | |
Valkoun Tomáš [CZE045407] | |
Vittek Petr [CZE066884] |
1Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
2Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
3Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
- Svoboda Jan0
Samko Robert 0 Svoboda Jan 2
Samko Robert 2 Martinčík Vladimír 0
Samko Robert 2 Gyalog Zdeněk 0 Martinčík Vladimír 2 Šindler Jaroslav 1
Borski Zbyněk 1 Samko Robert 2 Martinčík Vladimír 2 Mlynek Jiří 0
Valkoun Tomáš 1 Borski Zbyněk 2 Samko Robert 2 Špitál Oldřich 0 Martinčík Vladimír 2 Vittek Petr 1 Mlynek Jiří 2 Nový Petr 0
Volný_los 0 Valkoun Tomáš 1 Samko Robert 2 Švehlová Dana 0 Václavíková Zuzana 1 Martinčík Vladimír 2 Shipek Sergey 0 Mlynek Jiří 2
Gyalog Zdeněk 1 Volný_los 0 Valkoun Tomáš 1 Nový Petr 2 Svoboda Jan 2 Samko Robert 0 Švehlová Dana 0 Vittek Petr 2 Špitál Oldřich 2 Václavíková Zuzana 0 Šindler Jaroslav 2 Martinčík Vladimír 0 Shipek Sergey 1 Borski Zbyněk 2 Frankel Benjamin 2 Mlynek Jiří 1
Gyalog Zdeněk 2 Nový Petr 1 Svoboda Jan 2 Vittek Petr 0 Špitál Oldřich 1 Šindler Jaroslav 2 Borski Zbyněk 0 Frankel Benjamin 2
Gyalog Zdeněk 1 Svoboda Jan 2 Šindler Jaroslav 0 Frankel Benjamin 2
Svoboda Jan 1 Frankel Benjamin 2
Frankel Benjamin 2 Svoboda Jan 0
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Svoboda Jan [CZE034282] |
3. | Samko Robert [CZE025166] |
4. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
5. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
5. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
7. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
7. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
9. | Špitál Oldřich [CZE052066] |
9. | Vittek Petr [CZE066884] |
9. | Nový Petr [CZE032183] |
13. | Švehlová Dana [CZE066167] |
13. | Václavíková Zuzana [CZE002931] |
13. | Shipek Sergey [CZE033227] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Svoboda Jan [CZE034282] |
3. | Samko Robert [CZE025166] |
4. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
5. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
5. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
7. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
7. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
9. | Valkoun Tomáš [CZE045407] |
9. | Špitál Oldřich [CZE052066] |
9. | Vittek Petr [CZE066884] |
9. | Nový Petr [CZE032183] |
13. | Švehlová Dana [CZE066167] |
13. | Václavíková Zuzana [CZE002931] |
13. | Shipek Sergey [CZE033227] |
Tento turnaj nemá přihlášky online