Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.09.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Ochodek Robin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Perex, Orlova |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blažek Pavel [CZE024064] | |
Bojda Marek [CZE058183] | |
Dydowicz Petr [CZE069098] | |
Ligus Martin [CZE061507] | |
Markovič Peter [CZE004020] | |
Mato Zuzana [CZE069408] | |
Ochodek Robin [CZE006379] | |
Paluv Viktor [CZE068223] | |
Podolský David [CZE069139] | |
Svoreň Juraj [CZE065201] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Bojda Marek0
Bojda Marek 2 Svoreň Juraj 1
Bojda Marek 2 Podolský David 1
Bojda Marek 2 Ochodek Robin 1 Podolský David 2 Paluv Viktor 1
Bojda Marek 2 Ligus Martin 0 Podolský David 2 Mato Zuzana 0
Bojda Marek 2 Blažek Pavel 0 Volný_los 0 Ligus Martin 1 Volný_los 0 Podolský David 1 Mato Zuzana 2 Dydowicz Petr 0
Volný_los 0 Bojda Marek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Mato Zuzana 1 Volný_los 0
Dydowicz Petr 1 Volný_los 0 Bojda Marek 0 Markovič Peter 2 Ochodek Robin 1 Volný_los 0 Podolský David 1 Volný_los 0 Paluv Viktor 1 Volný_los 0 Ligus Martin 1 Volný_los 0 Svoreň Juraj 2 Mato Zuzana 0 Blažek Pavel 1 Volný_los 0
Dydowicz Petr 1 Markovič Peter 2 Ochodek Robin 2 Podolský David 0 Paluv Viktor 2 Ligus Martin 1 Svoreň Juraj 2 Blažek Pavel 0
Markovič Peter 2 Ochodek Robin 0 Paluv Viktor 0 Svoreň Juraj 2
Markovič Peter 2 Svoreň Juraj 0
Markovič Peter 2 Bojda Marek 0
- Markovič Peter0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Markovič Peter [CZE004020] |
2. | Bojda Marek [CZE058183] |
3. | Svoreň Juraj [CZE065201] |
4. | Podolský David [CZE069139] |
5. | Ochodek Robin [CZE006379] |
5. | Paluv Viktor [CZE068223] |
7. | Ligus Martin [CZE061507] |
7. | Mato Zuzana [CZE069408] |
9. | Blažek Pavel [CZE024064] |
9. | Dydowicz Petr [CZE069098] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Markovič Peter [CZE004020] |
2. | Bojda Marek [CZE058183] |
3. | Svoreň Juraj [CZE065201] |
4. | Podolský David [CZE069139] |
5. | Ochodek Robin [CZE006379] |
5. | Paluv Viktor [CZE068223] |
7. | Ligus Martin [CZE061507] |
7. | Mato Zuzana [CZE069408] |
9. | Blažek Pavel [CZE024064] |
9. | Dydowicz Petr [CZE069098] |
Tento turnaj nemá přihlášky online