Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.09.2021 |
Název | 501ko |
Rozhodčí | Trčková Kristýna |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Eso Bar, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fiala Patrik [CZE061211] | |
Italy [HOST_33] | |
Kielbas Josef [CZE064185] | |
Luptovec Richard [CZE063147] | |
Majer Luboš [CZE015418] | |
Mihula Daniel [CZE011060] | |
Pavlíček Jiří [CZE058437] | |
Perutková Radka [CZE064748] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Skála Rudolf [CZE068303] | |
Trčková Kristýna [CZE064743] |
1501ko--:--
Žádné utkání
2501ko--:--
Žádné utkání
- Pavlíček Jiří0
Pavlíček Jiří 2 Kielbas Josef 0
Pavlíček Jiří 2 Skála Rudolf 0
Luptovec Richard 1 Pavlíček Jiří 2 Majer Luboš 1 Skála Rudolf 2
Luptovec Richard 2 Mihula Daniel 1 Perutková Radka 0 Majer Luboš 2
Italy 0 Luptovec Richard 2 Volný_los 0 Mihula Daniel 1 Trčková Kristýna 0 Perutková Radka 2 Fiala Patrik 1 Majer Luboš 2
Volný_los 0 Italy 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Trčková Kristýna 1 Fiala Patrik 1 Volný_los 0
Puman Pavel 1 Volný_los 0 Majer Luboš 2 Italy 0 Pavlíček Jiří 1 Volný_los 0 Perutková Radka 1 Volný_los 0 Skála Rudolf 1 Volný_los 0 Mihula Daniel 2 Trčková Kristýna 0 Luptovec Richard 2 Fiala Patrik 0 Kielbas Josef 1 Volný_los 0
Puman Pavel 2 Majer Luboš 0 Pavlíček Jiří 2 Perutková Radka 0 Skála Rudolf 2 Mihula Daniel 0 Luptovec Richard 1 Kielbas Josef 2
Puman Pavel 2 Pavlíček Jiří 0 Skála Rudolf 1 Kielbas Josef 2
Puman Pavel 2 Kielbas Josef 0
Puman Pavel 2 Pavlíček Jiří 0
- Puman Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puman Pavel [CZE062152] |
2. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
3. | Kielbas Josef [CZE064185] |
4. | Skála Rudolf [CZE068303] |
5. | Luptovec Richard [CZE063147] |
5. | Majer Luboš [CZE015418] |
7. | Mihula Daniel [CZE011060] |
7. | Perutková Radka [CZE064748] |
9. | Fiala Patrik [CZE061211] |
9. | Trčková Kristýna [CZE064743] |
9. | Italy [HOST_33] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Puman Pavel [CZE062152] |
2. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
3. | Kielbas Josef [CZE064185] |
4. | Skála Rudolf [CZE068303] |
5. | Luptovec Richard [CZE063147] |
5. | Majer Luboš [CZE015418] |
7. | Mihula Daniel [CZE011060] |
7. | Perutková Radka [CZE064748] |
9. | Fiala Patrik [CZE061211] |
9. | Trčková Kristýna [CZE064743] |
9. | Italy [HOST_33] |
Tento turnaj nemá přihlášky online