Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 16.06.2019 |
Název | Doplňkový OPSU 2019 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | O pohár Sparty doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Petrus Karel [CZE038853] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Schmidtová Kateřina [CZE049881] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Vít Jan [CZE033577] |
- Semerák Jan0
Goldmannová Anna 0 Semerák Jan 1
Trdlikát Libor 0 Goldmannová Anna 1
Trdlikát Libor 1 Velcová Martina 0 Dvořáček Aleš 0 Goldmannová Anna 1
Trdlikát Libor 1 Petrus Karel 0 Dvořáček Aleš 1 Goldmann Petr 0
Illner Antonín 0 Trdlikát Libor 1 Volný_los 0 Petrus Karel 1 Dvořáček Aleš 1 Schmidtová Kateřina 0 Goldmann Petr 1 Vít Jan 0
Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dvořáček Aleš 1 Goldmann Petr 1 Volný_los 0
Vít Jan 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Illner Antonín 0 Schmidtová Kateřina 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Petrus Karel 1 Dvořáček Aleš 0 Goldmannová Anna 1 Goldmann Petr 0 Trdlikát Libor 1 Volný_los 0
Vít Jan 0 Bedlivý Pavel 1 Schmidtová Kateřina 0 Velcová Martina 1 Semerák Jan 1 Petrus Karel 0 Goldmannová Anna 1 Trdlikát Libor 0
Bedlivý Pavel 1 Velcová Martina 0 Semerák Jan 1 Goldmannová Anna 0
Bedlivý Pavel 1 Semerák Jan 0
Bedlivý Pavel 1 Semerák Jan 0
- Bedlivý Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
5. | Velcová Martina [CZE061376] |
5. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
7. | Petrus Karel [CZE038853] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Vít Jan [CZE033577] |
9. | Schmidtová Kateřina [CZE049881] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
2. | Semerák Jan [CZE052126] |
3. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
4. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
5. | Velcová Martina [CZE061376] |
5. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
7. | Petrus Karel [CZE038853] |
7. | Goldmann Petr [CZE040773] |
9. | Vít Jan [CZE033577] |
9. | Schmidtová Kateřina [CZE049881] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
Tento turnaj nemá přihlášky online