Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.08.2021 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 22 |
Typ turnaje | TP Duchcov Na Tribuně |
Místo | Klubovna Duchcov, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Lomňančíková Kateřina [CZE048599] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Novák Dominik [CZE067293] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Rom Jaroslav [CZE004462] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Šuleková Petra [CZE065410] | |
Thorand Martin [CZE008320] | |
Vejmola Vladimír [CZE004231] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Vlček Patrik [CZE002175] | |
Žák Petr [CZE060082] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
1teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
3teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
- Živná Andrea0
Skramušský Josef 0 Živná Andrea 1
Vejmola Vladimír 0 Skramušský Josef 1
Vejmola Vladimír 1 Veleba Květoslav 0 Hájek Otto 0 Skramušský Josef 1
Šulek Radim 0 Vejmola Vladimír 1 Thorand Martin 0 Hájek Otto 1
Blahníková Lenka 0 Šulek Radim 1 Vejmola Vladimír 1 Rom Jaroslav 0 Thorand Martin 1 Obr Jiří 0 Hájek Otto 1 Kropáček Jindřich 0
Blahník Roman 0 Blahníková Lenka 1 Januš Jakub 0 Vejmola Vladimír 1 Thorand Martin 1 Šlabjarová Pavla 0 Hájek Otto 1 Kolařík Tomáš 0
Novák Dominik 0 Blahník Roman 1 Volný_los 0 Blahníková Lenka 1 Žák Petr 0 Januš Jakub 1 Marková Jitka 0 Vejmola Vladimír 1 Thorand Martin 1 Lomňančíková Kateřina 0 Vlček Patrik 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Hájek Otto 1 Šuleková Petra 0 Kolařík Tomáš 1
Volný_los 0 Novák Dominik 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Žák Petr 1 Marková Jitka 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Thorand Martin 1 Vlček Patrik 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Šuleková Petra 1 Volný_los 0
Malár David 1 Volný_los 0 Kolařík Tomáš 1 Novák Dominik 0 Rom Jaroslav 1 Volný_los 0 Hájek Otto 1 Volný_los 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Žák Petr 0 Šulek Radim 1 Skramušský Josef 1 Marková Jitka 0 Lomňančíková Kateřina 1 Volný_los 0 Vejmola Vladimír 1 Volný_los 0 Thorand Martin 0 Kropáček Jindřich 1 Veleba Květoslav 1 Vlček Patrik 0 Januš Jakub 1 Volný_los 0 Blahníková Lenka 1 Volný_los 0 Obr Jiří 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Šuleková Petra 0 Blahník Roman 1 Volný_los 0
Malár David 1 Kolařík Tomáš 0 Rom Jaroslav 1 Hájek Otto 0 Šlabjarová Pavla 0 Šulek Radim 1 Skramušský Josef 1 Lomňančíková Kateřina 0 Vejmola Vladimír 0 Kropáček Jindřich 1 Veleba Květoslav 1 Januš Jakub 0 Blahníková Lenka 0 Obr Jiří 1 Živná Andrea 1 Blahník Roman 0
Malár David 1 Rom Jaroslav 0 Šulek Radim 0 Skramušský Josef 1 Kropáček Jindřich 0 Veleba Květoslav 1 Obr Jiří 0 Živná Andrea 1
Malár David 1 Skramušský Josef 0 Veleba Květoslav 0 Živná Andrea 1
Malár David 1 Živná Andrea 0
Malár David 0 Živná Andrea 1
- Živná Andrea0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Živná Andrea [CZE036966] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Skramušský Josef [CZE026992] |
4. | Vejmola Vladimír [CZE004231] |
5. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
7. | Thorand Martin [CZE008320] |
9. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Rom Jaroslav [CZE004462] |
9. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
13. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Januš Jakub [CZE005378] |
13. | Blahník Roman [CZE053507] |
17. | Šuleková Petra [CZE065410] |
17. | Vlček Patrik [CZE002175] |
17. | Lomňančíková Kateřina [CZE048599] |
17. | Marková Jitka [CZE064593] |
17. | Žák Petr [CZE060082] |
17. | Novák Dominik [CZE067293] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Živná Andrea [CZE036966] |
2. | Malár David [CZE045837] |
3. | Skramušský Josef [CZE026992] |
4. | Vejmola Vladimír [CZE004231] |
5. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
7. | Thorand Martin [CZE008320] |
9. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
9. | Obr Jiří [CZE008209] |
9. | Rom Jaroslav [CZE004462] |
9. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
13. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
13. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
13. | Januš Jakub [CZE005378] |
13. | Blahník Roman [CZE053507] |
17. | Šuleková Petra [CZE065410] |
17. | Vlček Patrik [CZE002175] |
17. | Lomňančíková Kateřina [CZE048599] |
17. | Marková Jitka [CZE064593] |
17. | Žák Petr [CZE060082] |
17. | Novák Dominik [CZE067293] |
Tento turnaj nemá přihlášky online