Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.08.2021 |
Název | dvojice |
Rozhodčí | Šulc Petr |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Klub Ajeto, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buřič Jan [CZE000639], Reil David [CZE000020] | |
Dulava Petr [CZE059544], Viščak Marek [CZE006381] | |
Jirkal Pavel [CZE000154], Závorová Markéta [CZE052749] | |
Jirkalová Milena [CZE000958], Dubský Vladimír [CZE060623] | |
Kamenický Petr [CZE063602], Filipi Štěpán [CZE062715] | |
Kuča Jan [CZE027500], Döme Matěj [CZE000455] | |
Materna Tomáš [CZE062422], Stiborek David [CZE065829] | |
Novák Jakub [CZE068726], Kopecký Václav [CZE063938] | |
Pospíšil Jan [CZE002683], Berenreiter Jan [CZE066487] | |
Slavík Tomáš [CZE062434], Schich Roman [CZE051109] | |
Souček Lukáš [CZE049972], Vrbický Vít [CZE057912] | |
Šandera Jakub [CZE023604], Benko Zdeněk [CZE023603] | |
Šlehofr David [CZE056664], Setikovský Roman [CZE004621] | |
Štecha Oldřich [CZE002151], Sojka Jiří [CZE002626] | |
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509] | |
Zelinka Milan [CZE030558], Nový Tomáš [CZE001032] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Jirkal, Závorová0
Jirkal, Závorová 1 Materna, Stiborek 0
Jirkal, Závorová 1 Pospíšil, Berenreiter 0
Kamenický, Filipi 0 Jirkal, Závorová 1 Pospíšil, Berenreiter 1 Šandera, Benko 0
Souček, Vrbický 0 Kamenický, Filipi 1 Dulava, Viščak 0 Pospíšil, Berenreiter 1
Šlehofr, Setikovský 0 Souček, Vrbický 1 Kamenický, Filipi 1 Kuča, Döme 0 Zelinka, Nový 0 Dulava, Viščak 1 Štecha, Sojka 0 Pospíšil, Berenreiter 1
Šlehofr, Setikovský 1 Teichnerová, Vlachopulosová 0 Jirkalová, Dubský 0 Kamenický, Filipi 1 Zelinka, Nový 1 Slavík, Schich 0 Novák, Kopecký 0 Štecha, Sojka 1
Šlehofr, Setikovský 0 Materna, Stiborek 1 Pospíšil, Berenreiter 1 Teichnerová, Vlachopulosová 0 Jirkal, Závorová 1 Jirkalová, Dubský 0 Dulava, Viščak 1 Kamenický, Filipi 0 Zelinka, Nový 0 Šandera, Benko 1 Slavík, Schich 0 Kuča, Döme 1 Souček, Vrbický 1 Novák, Kopecký 0 Štecha, Sojka 0 Buřič, Reil 1
Materna, Stiborek 1 Pospíšil, Berenreiter 0 Jirkal, Závorová 1 Dulava, Viščak 0 Šandera, Benko 1 Kuča, Döme 0 Souček, Vrbický 0 Buřič, Reil 1
Materna, Stiborek 1 Jirkal, Závorová 0 Šandera, Benko 0 Buřič, Reil 1
Materna, Stiborek 0 Buřič, Reil 1
Buřič, Reil 1 Jirkal, Závorová 0
- Buřič, Reil0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Buřič Jan [CZE000639], Reil David [CZE000020] |
2. | Jirkal Pavel [CZE000154], Závorová Markéta [CZE052749] |
3. | Materna Tomáš [CZE062422], Stiborek David [CZE065829] |
4. | Pospíšil Jan [CZE002683], Berenreiter Jan [CZE066487] |
5. | Kamenický Petr [CZE063602], Filipi Štěpán [CZE062715] |
5. | Šandera Jakub [CZE023604], Benko Zdeněk [CZE023603] |
7. | Souček Lukáš [CZE049972], Vrbický Vít [CZE057912] |
7. | Dulava Petr [CZE059544], Viščak Marek [CZE006381] |
9. | Štecha Oldřich [CZE002151], Sojka Jiří [CZE002626] |
9. | Zelinka Milan [CZE030558], Nový Tomáš [CZE001032] |
9. | Kuča Jan [CZE027500], Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Šlehofr David [CZE056664], Setikovský Roman [CZE004621] |
13. | Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
13. | Jirkalová Milena [CZE000958], Dubský Vladimír [CZE060623] |
13. | Slavík Tomáš [CZE062434], Schich Roman [CZE051109] |
13. | Novák Jakub [CZE068726], Kopecký Václav [CZE063938] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Buřič Jan [CZE000639], Reil David [CZE000020] |
2. | Jirkal Pavel [CZE000154], Závorová Markéta [CZE052749] |
3. | Materna Tomáš [CZE062422], Stiborek David [CZE065829] |
4. | Pospíšil Jan [CZE002683], Berenreiter Jan [CZE066487] |
5. | Kamenický Petr [CZE063602], Filipi Štěpán [CZE062715] |
5. | Šandera Jakub [CZE023604], Benko Zdeněk [CZE023603] |
7. | Souček Lukáš [CZE049972], Vrbický Vít [CZE057912] |
7. | Dulava Petr [CZE059544], Viščak Marek [CZE006381] |
9. | Štecha Oldřich [CZE002151], Sojka Jiří [CZE002626] |
9. | Zelinka Milan [CZE030558], Nový Tomáš [CZE001032] |
9. | Kuča Jan [CZE027500], Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Šlehofr David [CZE056664], Setikovský Roman [CZE004621] |
13. | Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509] |
13. | Jirkalová Milena [CZE000958], Dubský Vladimír [CZE060623] |
13. | Slavík Tomáš [CZE062434], Schich Roman [CZE051109] |
13. | Novák Jakub [CZE068726], Kopecký Václav [CZE063938] |
Tento turnaj nemá přihlášky online