Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.08.2021 |
Název | Omega |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Grucmanová Eliška [CZE062305] | |
Hipíková Adéla [CZE068403] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kněžíková Silvie [CZE054722] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Peter Tibor [CZE068656] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
1Omega--:--
Žádné utkání
2Omega--:--
Žádné utkání
3Omega--:--
Žádné utkání
- Kollár Jan0
Kollár Jan 1 Opěla Robin 0
Kollár Jan 1 Flegr Jan 0
Dunaj Milan 0 Kollár Jan 1 Bojda Rudolf 0 Flegr Jan 1
Peter Tibor 0 Dunaj Milan 1 Brychlec Lukáš 0 Bojda Rudolf 1
Hipíková Adéla 0 Peter Tibor 1 Dunaj Milan 1 Kandl Martin 0 Brychlec Lukáš 1 Vnenk Rostislav 0 Bojda Rudolf 1 Dunajová Helena Ing. 0
Volný_los 0 Hipíková Adéla 1 Kněžíková Silvie 0 Dunaj Milan 1 Brychlec Lukáš 1 Grucmanová Eliška 0 Bojda Rudolf 1 Volný_los 0
Bocko Petr 1 Volný_los 0 Hipíková Adéla 0 Dunajová Helena Ing. 1 Kněžíková Silvie 0 Vnenk Rostislav 1 Dunaj Milan 0 Kollár Jan 1 Brychlec Lukáš 0 Flegr Jan 1 Kandl Martin 1 Grucmanová Eliška 0 Peter Tibor 1 Bojda Rudolf 0 Opěla Robin 1 Volný_los 0
Bocko Petr 1 Dunajová Helena Ing. 0 Vnenk Rostislav 0 Kollár Jan 1 Flegr Jan 1 Kandl Martin 0 Peter Tibor 0 Opěla Robin 1
Bocko Petr 1 Kollár Jan 0 Flegr Jan 0 Opěla Robin 1
Bocko Petr 1 Opěla Robin 0
Bocko Petr 0 Kollár Jan 1
- Kollár Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kollár Jan [CZE001028] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Opěla Robin [CZE057429] |
4. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Dunaj Milan [CZE054131] |
5. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
7. | Peter Tibor [CZE068656] |
7. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Hipíková Adéla [CZE068403] |
13. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
13. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kollár Jan [CZE001028] |
2. | Bocko Petr [CZE023664] |
3. | Opěla Robin [CZE057429] |
4. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Dunaj Milan [CZE054131] |
5. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
7. | Peter Tibor [CZE068656] |
7. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Hipíková Adéla [CZE068403] |
13. | Kněžíková Silvie [CZE054722] |
13. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
Tento turnaj nemá přihlášky online