Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.08.2021 |
Název | 501DO/MO |
Rozhodčí | Kropáček Jindřich |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Teplický Pohár |
Místo | U Kapitána, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Malár David [CZE045837] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Novák Dominik [CZE067293] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
1501DO/MO--:--
Žádné utkání
2501DO/MO--:--
Žádné utkání
- Januš Jakub0
Januš Jakub 1 Malár David 0
Januš Jakub 1 Blahník Roman 0
Januš Jakub 1 Hájek Otto 0 Blahník Roman 1 Šlabjarová Pavla 0
Novák Dominik 0 Januš Jakub 1 Marková Jitka 0 Blahník Roman 1
Novák Dominik 1 Blahníková Lenka 0 Volný_los 0 Januš Jakub 1 Volný_los 0 Marková Jitka 1 Volný_los 0 Blahník Roman 1
Volný_los 0 Novák Dominik 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Kropáček Jindřich 1 Volný_los 0 Blahník Roman 1 Novák Dominik 0 Hájek Otto 1 Volný_los 0 Marková Jitka 1 Volný_los 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Januš Jakub 1 Volný_los 0 Blahníková Lenka 1 Volný_los 0 Malár David 1 Volný_los 0
Kropáček Jindřich 1 Blahník Roman 0 Hájek Otto 1 Marková Jitka 0 Šlabjarová Pavla 1 Januš Jakub 0 Blahníková Lenka 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 1 Hájek Otto 0 Šlabjarová Pavla 0 Malár David 1
Kropáček Jindřich 1 Malár David 0
Kropáček Jindřich 1 Januš Jakub 0
- Kropáček Jindřich0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Januš Jakub [CZE005378] |
3. | Malár David [CZE045837] |
4. | Blahník Roman [CZE053507] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
7. | Novák Dominik [CZE067293] |
7. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
2. | Januš Jakub [CZE005378] |
3. | Malár David [CZE045837] |
4. | Blahník Roman [CZE053507] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
7. | Novák Dominik [CZE067293] |
7. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
Tento turnaj nemá přihlášky online