Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.08.2021 |
Název | teplický pohár 501 DO/MO |
Rozhodčí | Skramušský Josef |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Na Tribuně, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Buka Karel [CZE041849] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Lomňančíková Kateřina [CZE048599] | |
Malár David [CZE045837] | |
Novák Dominik [CZE067293] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Skramušský Josef [CZE026992] | |
Vejmola Vladimír [CZE004231] |
1teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO--:--
Žádné utkání
- Buka Karel0
Buka Karel 1 Hájek Otto 0
Buka Karel 1 Malár David 0
Buka Karel 1 Obr Jiří 0 Malár David 1 Vejmola Vladimír 0
Januš Jakub 0 Buka Karel 1 Kolařík Tomáš 0 Malár David 1
Skramušský Josef 0 Januš Jakub 1 Volný_los 0 Buka Karel 1 Kolařík Tomáš 1 Novák Dominik 0 Malár David 1 Lomňančíková Kateřina 0
Volný_los 0 Skramušský Josef 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kolařík Tomáš 1 Malár David 1 Volný_los 0
Hájek Otto 1 Volný_los 0 Lomňančíková Kateřina 1 Skramušský Josef 0 Novák Dominik 1 Volný_los 0 Obr Jiří 1 Volný_los 0 Buka Karel 1 Volný_los 0 Kolařík Tomáš 0 Pusch Petr 1 Vejmola Vladimír 1 Malár David 0 Januš Jakub 1 Volný_los 0
Hájek Otto 1 Lomňančíková Kateřina 0 Novák Dominik 0 Obr Jiří 1 Buka Karel 0 Pusch Petr 1 Vejmola Vladimír 1 Januš Jakub 0
Hájek Otto 1 Obr Jiří 0 Pusch Petr 1 Vejmola Vladimír 0
Hájek Otto 0 Pusch Petr 1
Pusch Petr 1 Buka Karel 0
- Pusch Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Buka Karel [CZE041849] |
3. | Hájek Otto [CZE055126] |
4. | Malár David [CZE045837] |
5. | Obr Jiří [CZE008209] |
5. | Vejmola Vladimír [CZE004231] |
7. | Januš Jakub [CZE005378] |
7. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Lomňančíková Kateřina [CZE048599] |
9. | Novák Dominik [CZE067293] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Buka Karel [CZE041849] |
3. | Hájek Otto [CZE055126] |
4. | Malár David [CZE045837] |
5. | Obr Jiří [CZE008209] |
5. | Vejmola Vladimír [CZE004231] |
7. | Januš Jakub [CZE005378] |
7. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Lomňančíková Kateřina [CZE048599] |
9. | Novák Dominik [CZE067293] |
9. | Skramušský Josef [CZE026992] |
Tento turnaj nemá přihlášky online