Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.08.2021 |
Název | Omega |
Rozhodčí | Vnenk Rostislav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Bar Omega, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Dias Michal [CZE062979] | |
Flegr Jan [CZE057430] | |
Hipíková Adéla [CZE068403] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Kozel Petr [CZE007220] | |
Peter Tibor [CZE068656] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] | |
Weissmann Petr [CZE026063] | |
Weissmann Vladimír [CZE000251] |
1Omega--:--
Žádné utkání
2Omega--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Weissmann Petr0
Kollár Jan 0 Weissmann Petr 1
Flegr Jan 0 Kollár Jan 1
Weissmann Vladimír 0 Flegr Jan 1 Kollár Jan 1 Peter Tibor 0
Weissmann Vladimír 1 Bojda Rudolf 0 Hipíková Adéla 0 Kollár Jan 1
Weissmann Vladimír 1 Kozel Petr 0 Volný_los 0 Bojda Rudolf 1 Dias Michal 0 Hipíková Adéla 1 Kollár Jan 1 Kandl Martin 0
Volný_los 0 Weissmann Vladimír 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Dias Michal 1 Kollár Jan 1 Volný_los 0
Kandl Martin 1 Volný_los 0 Weissmann Vladimír 0 Flegr Jan 1 Weissmann Petr 1 Volný_los 0 Hipíková Adéla 1 Volný_los 0 Bojda Rudolf 1 Volný_los 0 Dias Michal 0 Peter Tibor 1 Kollár Jan 0 Vnenk Rostislav 1 Kozel Petr 1 Volný_los 0
Kandl Martin 0 Flegr Jan 1 Weissmann Petr 1 Hipíková Adéla 0 Bojda Rudolf 0 Peter Tibor 1 Vnenk Rostislav 1 Kozel Petr 0
Flegr Jan 0 Weissmann Petr 1 Peter Tibor 0 Vnenk Rostislav 1
Weissmann Petr 0 Vnenk Rostislav 1
Vnenk Rostislav 1 Weissmann Petr 0
- Vnenk Rostislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Weissmann Petr [CZE026063] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Weissmann Vladimír [CZE000251] |
5. | Peter Tibor [CZE068656] |
7. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
7. | Hipíková Adéla [CZE068403] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Dias Michal [CZE062979] |
9. | Kozel Petr [CZE007220] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Weissmann Petr [CZE026063] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Flegr Jan [CZE057430] |
5. | Weissmann Vladimír [CZE000251] |
5. | Peter Tibor [CZE068656] |
7. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
7. | Hipíková Adéla [CZE068403] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Dias Michal [CZE062979] |
9. | Kozel Petr [CZE007220] |
Tento turnaj nemá přihlášky online