Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.08.2021 |
Název | 501 DKO |
Rozhodčí | Anděra Lukáš |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | MJČ CRICKET Velká Maxima ČK |
Místo | MJČ Nechyba Nová Včelnice, Nová Včelnice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Anděra Lukáš [CZE063564] | |
Brus Tomáš [CZE058795] | |
Heger David [CZE064966] | |
Hes Pavel [CZE010656] | |
Houdek Pavel [CZE057581] | |
Jakoubková Ivana [CZE043108] | |
Ján Radek [CZE055073] | |
Kalina Tomáš [CZE052865] | |
Pitrová Ivana [CZE049414] | |
Staněk Štěpán [CZE058796] | |
Vanišová Alena [CZE057583] |
1501 DKO--:--
Žádné utkání
2501 DKO--:--
Žádné utkání
- Staněk Štěpán0
Staněk Štěpán 1 Hes Pavel 0
Staněk Štěpán 1 Brus Tomáš 0
Staněk Štěpán 1 Kalina Tomáš 0 Ján Radek 0 Brus Tomáš 1
Staněk Štěpán 1 Houdek Pavel 0 Ján Radek 1 Anděra Lukáš 0
Staněk Štěpán 1 Heger David 0 Volný_los 0 Houdek Pavel 1 Pitrová Ivana 0 Ján Radek 1 Vanišová Alena 0 Anděra Lukáš 1
Volný_los 0 Staněk Štěpán 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pitrová Ivana 1 Vanišová Alena 1 Volný_los 0
Hes Pavel 1 Volný_los 0 Anděra Lukáš 1 Staněk Štěpán 0 Kalina Tomáš 1 Volný_los 0 Ján Radek 1 Volný_los 0 Houdek Pavel 1 Volný_los 0 Jakoubková Ivana 1 Pitrová Ivana 0 Vanišová Alena 0 Heger David 1 Brus Tomáš 1 Volný_los 0
Hes Pavel 1 Anděra Lukáš 0 Kalina Tomáš 1 Ján Radek 0 Houdek Pavel 0 Jakoubková Ivana 1 Heger David 0 Brus Tomáš 1
Hes Pavel 1 Kalina Tomáš 0 Jakoubková Ivana 1 Brus Tomáš 0
Hes Pavel 0 Jakoubková Ivana 1
Jakoubková Ivana 0 Staněk Štěpán 1
- Staněk Štěpán0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
2. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
3. | Hes Pavel [CZE010656] |
4. | Brus Tomáš [CZE058795] |
5. | Kalina Tomáš [CZE052865] |
5. | Ján Radek [CZE055073] |
7. | Houdek Pavel [CZE057581] |
7. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
9. | Heger David [CZE064966] |
9. | Pitrová Ivana [CZE049414] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Staněk Štěpán [CZE058796] |
2. | Jakoubková Ivana [CZE043108] |
3. | Hes Pavel [CZE010656] |
4. | Brus Tomáš [CZE058795] |
5. | Kalina Tomáš [CZE052865] |
5. | Ján Radek [CZE055073] |
7. | Houdek Pavel [CZE057581] |
7. | Anděra Lukáš [CZE063564] |
9. | Heger David [CZE064966] |
9. | Pitrová Ivana [CZE049414] |
9. | Vanišová Alena [CZE057583] |
Tento turnaj nemá přihlášky online