Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 30.07.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brož Pavel [CZE055442] | |
Brožová Miloslava [CZE055441] | |
Fišerová Andrea [CZE055925] | |
Hejcmanová Stanislava [CZE068957] | |
Kaleta Luboš [CZE064172] | |
Kubec Adam [CZE044751] | |
Kvapil Libor [CZE053416] | |
Novák Jakub [CZE068726] | |
Pecho Daniel [CZE056496] | |
Rödlová Zdeňka [CZE048078] | |
Růžička Miloslav [CZE035474] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Šulc František [CZE055743] | |
Šustr Drahoslav [CZE045601] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Tvrdá Markéta [CZE065914] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Šulc František0
Šulc František 1 Tischer Jindřich 0
Šulc František 1 Kvapil Libor 0
Soustružník Jaroslav 0 Šulc František 1 Pecho Daniel 0 Kvapil Libor 1
Šustr Drahoslav 0 Soustružník Jaroslav 1 Fišerová Andrea 0 Pecho Daniel 1
Růžička Miloslav 0 Šustr Drahoslav 1 Kubec Adam 0 Soustružník Jaroslav 1 Rödlová Zdeňka 0 Fišerová Andrea 1 Tvrdá Markéta 0 Pecho Daniel 1
Hejcmanová Stanislava 0 Růžička Miloslav 1 Kaleta Luboš 0 Kubec Adam 1 Brožová Miloslava 0 Rödlová Zdeňka 1 Brož Pavel 0 Tvrdá Markéta 1
Hejcmanová Stanislava 0 Pecho Daniel 1 Růžička Miloslav 0 Tischer Jindřich 1 Šulc František 1 Kaleta Luboš 0 Fišerová Andrea 1 Kubec Adam 0 Soustružník Jaroslav 1 Brožová Miloslava 0 Novák Jakub 1 Rödlová Zdeňka 0 Šustr Drahoslav 1 Brož Pavel 0 Kvapil Libor 1 Tvrdá Markéta 0
Pecho Daniel 0 Tischer Jindřich 1 Šulc František 1 Fišerová Andrea 0 Soustružník Jaroslav 0 Novák Jakub 1 Šustr Drahoslav 0 Kvapil Libor 1
Tischer Jindřich 1 Šulc František 0 Novák Jakub 1 Kvapil Libor 0
Tischer Jindřich 0 Novák Jakub 1
Novák Jakub 0 Šulc František 1
- Šulc František0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šulc František [CZE055743] |
2. | Novák Jakub [CZE068726] |
3. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
4. | Kvapil Libor [CZE053416] |
5. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
5. | Pecho Daniel [CZE056496] |
7. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
7. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
9. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
9. | Rödlová Zdeňka [CZE048078] |
9. | Kubec Adam [CZE044751] |
9. | Růžička Miloslav [CZE035474] |
13. | Hejcmanová Stanislava [CZE068957] |
13. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
13. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
13. | Brož Pavel [CZE055442] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Šulc František [CZE055743] |
2. | Novák Jakub [CZE068726] |
3. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
4. | Kvapil Libor [CZE053416] |
5. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
5. | Pecho Daniel [CZE056496] |
7. | Šustr Drahoslav [CZE045601] |
7. | Fišerová Andrea [CZE055925] |
9. | Tvrdá Markéta [CZE065914] |
9. | Rödlová Zdeňka [CZE048078] |
9. | Kubec Adam [CZE044751] |
9. | Růžička Miloslav [CZE035474] |
13. | Hejcmanová Stanislava [CZE068957] |
13. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
13. | Brožová Miloslava [CZE055441] |
13. | Brož Pavel [CZE055442] |
Tento turnaj nemá přihlášky online