Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.07.2021 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Dvořák Jan |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | WDC - Liberec U Martina |
Místo | U martina , Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Čermák Josef [CZE007774] | |
Diviš Petr [CZE068918] | |
Flejberk David [CZE053004] | |
Gaubicová Štěpánka [CZE068890] | |
Jedináková Romana [CZE057953] | |
Kellner Robert [CZE064181] | |
Procházka Martin [CZE062642] | |
Sokol Karel [CZE041077] | |
Škaloud František [CZE061476] | |
Škaloudová Lenka [CZE062502] |
1501--:--
Žádné utkání
2501--:--
Žádné utkání
- Čermák Josef0
Flejberk David 0 Čermák Josef 1
Flejberk David 1 Procházka Martin 0
Diviš Petr 0 Flejberk David 1 Jedináková Romana 0 Procházka Martin 1
Diviš Petr 1 Škaloud František 0 Gaubicová Štěpánka 0 Jedináková Romana 1
Diviš Petr 1 Škaloudová Lenka 0 Volný_los 0 Škaloud František 1 Volný_los 0 Gaubicová Štěpánka 1 Jedináková Romana 1 Kellner Robert 0
Volný_los 0 Diviš Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Jedináková Romana 1 Volný_los 0
Sokol Karel 1 Volný_los 0 Diviš Petr 0 Kellner Robert 1 Flejberk David 1 Volný_los 0 Gaubicová Štěpánka 1 Volný_los 0 Škaloud František 1 Volný_los 0 Čermák Josef 1 Volný_los 0 Procházka Martin 1 Jedináková Romana 0 Škaloudová Lenka 1 Volný_los 0
Sokol Karel 1 Kellner Robert 0 Flejberk David 1 Gaubicová Štěpánka 0 Škaloud František 0 Čermák Josef 1 Procházka Martin 1 Škaloudová Lenka 0
Sokol Karel 1 Flejberk David 0 Čermák Josef 1 Procházka Martin 0
Sokol Karel 1 Čermák Josef 0
Sokol Karel 1 Čermák Josef 0
- Sokol Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sokol Karel [CZE041077] |
2. | Čermák Josef [CZE007774] |
3. | Flejberk David [CZE053004] |
4. | Procházka Martin [CZE062642] |
5. | Diviš Petr [CZE068918] |
5. | Jedináková Romana [CZE057953] |
7. | Škaloud František [CZE061476] |
7. | Gaubicová Štěpánka [CZE068890] |
9. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
9. | Kellner Robert [CZE064181] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sokol Karel [CZE041077] |
2. | Čermák Josef [CZE007774] |
3. | Flejberk David [CZE053004] |
4. | Procházka Martin [CZE062642] |
5. | Diviš Petr [CZE068918] |
5. | Jedináková Romana [CZE057953] |
7. | Škaloud František [CZE061476] |
7. | Gaubicová Štěpánka [CZE068890] |
9. | Škaloudová Lenka [CZE062502] |
9. | Kellner Robert [CZE064181] |
Tento turnaj nemá přihlášky online