Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.07.2021
Název501 DO singl
RozhodčíLinhartová Hana
Počet hráčů28
Typ turnajeMJČ Pivní bar Vltava ČB
MístoPivní Bar Vltava, České Budějovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Albert Vít [CZE049037]
Bašný David [CZE016236]
Cibula Vojtěch [CZE068745]
Hruška Pavel [CZE066132]
Kalistová Jiřina [CZE054822]
Kraus Jan [CZE006700]
Kroupa Jan [CZE053777]
Krystek Miroslav [CZE067782]
Křepelka Čestmír [CZE000621]
Lepša Jan [CZE049632]
Linhartová Hana [CZE045575]
Louda Jindřich [CZE018044]
Mácha Zbyněk [CZE065691]
Mráz Adam [CZE056866]
Mráz Zdeněk [CZE029516]
Rynešová Kateřina [CZE023833]
Skála David [CZE053778]
Slanina Radek [CZE047922]
Straka Robert [CZE068670]
Šlosárová Veronika [CZE054054]
Tomková Nikola [CZE063256]
Tressl Ján [CZE004102]
Troják Karel [CZE058973]
Valach Petr [CZE001458]
Veber Jan [CZE048881]
Vít Michal [CZE057862]
Vít Miloslav [CZE010351]
Zelníčková Kristýna [CZE068662]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2501 DO singl
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4501 DO singl
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Křepelka Čestmír0
  • Křepelka Čestmír1
    Cibula Vojtěch0
  •  
  • Hruška Pavel0
    Křepelka Čestmír1
  •  
  • Albert Vít0
    Hruška Pavel1
  •  
  • Křepelka Čestmír1
    Mráz Zdeněk0
  •  
  • Albert Vít1
    Vít Miloslav0
  •  
  • Křepelka Čestmír1
    Bašný David0
  •  
  • Albert Vít1
    Louda Jindřich0
  •  
  • Mácha Zbyněk0
    Vít Miloslav1
  •  
  • Křepelka Čestmír1
    Vít Michal0
  •  
  • Skála David0
    Bašný David1
  •  
  • Valach Petr0
    Albert Vít1
  •  
  • Mráz Adam0
    Mácha Zbyněk1
  •  
  • Kroupa Jan0
    Křepelka Čestmír1
  •  
  • Skála David1
    Linhartová Hana0
  •  
  • Veber Jan0
    Valach Petr1
  •  
  • Slanina Radek0
    Albert Vít1
  •  
  • Tomková Nikola0
    Mráz Adam1
  •  
  • Mácha Zbyněk1
    Rynešová Kateřina0
  •  
  • Šlosárová Veronika0
    Kroupa Jan1
  •  
  • Lepša Jan0
    Křepelka Čestmír1
  •  
  • Skála David1
    Zelníčková Kristýna0
  •  
  • Straka Robert0
    Linhartová Hana1
  •  
  • Volný_los0
    Veber Jan1
  •  
  • Slanina Radek1
    Tressl Ján0
  •  
  • Tomková Nikola1
    Krystek Miroslav0
  •  
  • Mácha Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šlosárová Veronika1
  •  
  • Troják Karel0
    Lepša Jan1
  •  
  • Kalistová Jiřina0
    Skála David1
  •  
  • Straka Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Miloslav1
    Volný_los0
  •  
  • Veber Jan0
    Linhartová Hana1
  •  
  • Slanina Radek0
    Kraus Jan1
  •  
  • Tressl Ján0
    Zelníčková Kristýna1
  •  
  • Tomková Nikola0
    Mráz Zdeněk1
  •  
  • Křepelka Čestmír1
    Krystek Miroslav0
  •  
  • Louda Jindřich1
    Mácha Zbyněk0
  •  
  • Kroupa Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Rynešová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Šlosárová Veronika0
    Bašný David1
  •  
  • Hruška Pavel1
    Troják Karel0
  •  
  • Mráz Adam1
    Lepša Jan0
  •  
  • Kalistová Jiřina0
    Albert Vít1
  •  
  • Vít Michal1
    Skála David0
  •  
  • Straka Robert0
    Valach Petr1
  •  
  • Cibula Vojtěch1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Miloslav1
    Linhartová Hana0
  •  
  • Kraus Jan1
    Zelníčková Kristýna0
  •  
  • Mráz Zdeněk1
    Křepelka Čestmír0
  •  
  • Louda Jindřich1
    Kroupa Jan0
  •  
  • Rynešová Kateřina0
    Bašný David1
  •  
  • Hruška Pavel1
    Mráz Adam0
  •  
  • Albert Vít0
    Vít Michal1
  •  
  • Valach Petr0
    Cibula Vojtěch1
  •  
  • Vít Miloslav0
    Kraus Jan1
  •  
  • Mráz Zdeněk1
    Louda Jindřich0
  •  
  • Bašný David0
    Hruška Pavel1
  •  
  • Vít Michal0
    Cibula Vojtěch1
  •  
  • Kraus Jan1
    Mráz Zdeněk0
  •  
  • Hruška Pavel0
    Cibula Vojtěch1
  •  
  • Kraus Jan1
    Cibula Vojtěch0
  •  
  • Kraus Jan1
    Křepelka Čestmír0
  •  
  •  Kraus Jan0
#Hráč nebo pár
1.Kraus Jan [CZE006700]
2.Křepelka Čestmír [CZE000621]
3.Cibula Vojtěch [CZE068745]
4.Hruška Pavel [CZE066132]
5.Albert Vít [CZE049037]
5.Mráz Zdeněk [CZE029516]
7.Vít Miloslav [CZE010351]
7.Bašný David [CZE016236]
9.Skála David [CZE053778]
9.Vít Michal [CZE057862]
9.Mácha Zbyněk [CZE065691]
9.Louda Jindřich [CZE018044]
13.Linhartová Hana [CZE045575]
13.Kroupa Jan [CZE053777]
13.Mráz Adam [CZE056866]
13.Valach Petr [CZE001458]
17.Straka Robert [CZE068670]
17.Zelníčková Kristýna [CZE068662]
17.Lepša Jan [CZE049632]
17.Šlosárová Veronika [CZE054054]
17.Rynešová Kateřina [CZE023833]
17.Tomková Nikola [CZE063256]
17.Slanina Radek [CZE047922]
17.Veber Jan [CZE048881]
25.Kalistová Jiřina [CZE054822]
25.Troják Karel [CZE058973]
25.Krystek Miroslav [CZE067782]
25.Tressl Ján [CZE004102]
#Hráč nebo pár
1.Kraus Jan [CZE006700]
2.Křepelka Čestmír [CZE000621]
3.Cibula Vojtěch [CZE068745]
4.Hruška Pavel [CZE066132]
5.Albert Vít [CZE049037]
5.Mráz Zdeněk [CZE029516]
7.Vít Miloslav [CZE010351]
7.Bašný David [CZE016236]
9.Skála David [CZE053778]
9.Vít Michal [CZE057862]
9.Mácha Zbyněk [CZE065691]
9.Louda Jindřich [CZE018044]
13.Linhartová Hana [CZE045575]
13.Kroupa Jan [CZE053777]
13.Mráz Adam [CZE056866]
13.Valach Petr [CZE001458]
17.Straka Robert [CZE068670]
17.Zelníčková Kristýna [CZE068662]
17.Lepša Jan [CZE049632]
17.Šlosárová Veronika [CZE054054]
17.Rynešová Kateřina [CZE023833]
17.Tomková Nikola [CZE063256]
17.Slanina Radek [CZE047922]
17.Veber Jan [CZE048881]
25.Kalistová Jiřina [CZE054822]
25.Troják Karel [CZE058973]
25.Krystek Miroslav [CZE067782]
25.Tressl Ján [CZE004102]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz