Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.07.2021
NázevHlavní švýcar
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů22
Typ turnajeTruToulka kat. B+
MístoU Kousala, Trutnov
PlánŠvýcarský systém
PropozicePropozice
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Bartoš Otakar [CZE066538]
Bílek Pavel [CZE026189]
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Bubaň Pavel [CZE011871]
Čermák Zdeněk [CZE067653]
Drahotská Terezie [CZE050494]
Kolbová Hana [CZE048432]
Kreml Radek [CZE062507]
Lár Jakub [CZE062904]
Macháček Martin [CZE068804]
Mervart Martin [CZE054377]
Mrštný František [CZE028041]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Štěpán Petr [CZE021967]
Téra Josef [CZE039594]
Téra Marek [CZE049748]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Tomm Petr [CZE066539]
Ulrych Michal [CZE064998]
Vylíčil Ondřej [CZE002896]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  • 1

  • Bartoš Otakar0
    Svoboda Libor2
  •  
  • Kolbová Hana0
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Ulrych Michal1
    Lár Jakub1
  •  
  • Štěpán Petr1
    Bílek Pavel1
  •  
  • Mrštný František0
    Téra Marek2
  •  
  • Kreml Radek1
    Tomm Petr1
  •  
  • Tlustý Ladislav1
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Drahotská Terezie0
    Téra Josef2
  •  
  • Adámek Ondřej2
    Vylíčil Ondřej0
  •  
  • Macháček Martin2
    Svobodová Andrea0
  •  
  • Čermák Zdeněk2
    Mervart Martin0
  •  
  • 2

  • Mervart Martin1
    Kolbová Hana1
  •  
  • Mrštný František1
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Vylíčil Ondřej0
    Bartoš Otakar2
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Tomm Petr1
  •  
  • Ulrych Michal0
    Štěpán Petr2
  •  
  • Lár Jakub2
    Bílek Pavel0
  •  
  • Kreml Radek0
    Tlustý Ladislav2
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Téra Josef1
  •  
  • Macháček Martin0
    Svoboda Libor2
  •  
  • Téra Marek1
    Bubaň Pavel1
  •  
  • Čermák Zdeněk2
    Adámek Ondřej0
  •  
  • 3

  • Vylíčil Ondřej2
    Mrštný František0
  •  
  • Kolbová Hana1
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Mervart Martin2
  •  
  • Kreml Radek1
    Ulrych Michal1
  •  
  • Bílek Pavel0
    Tomm Petr2
  •  
  • Bartoš Otakar1
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Macháček Martin1
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Štěpán Petr2
    Lár Jakub0
  •  
  • Téra Josef0
    Téra Marek2
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Čermák Zdeněk0
    Svoboda Libor2
  •  
  • 4

  • Mrštný František2
    Svobodová Andrea0
  •  
  • Bílek Pavel2
    Drahotská Terezie0
  •  
  • Vylíčil Ondřej1
    Kreml Radek1
  •  
  • Kolbová Hana1
    Ulrych Michal1
  •  
  • Mervart Martin2
    Lár Jakub0
  •  
  • Adámek Ondřej0
    Borůvka Lukáš2
  •  
  • Macháček Martin1
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Téra Josef2
    Bartoš Otakar0
  •  
  • Tomm Petr1
    Čermák Zdeněk1
  •  
  • Štěpán Petr0
    Téra Marek2
  •  
  • Bubaň Pavel0
    Svoboda Libor2
  •  
  • 5

  • Svobodová Andrea1
    Drahotská Terezie1
  •  
  • Vylíčil Ondřej2
    Ulrych Michal0
  •  
  • Mrštný František1
    Bílek Pavel1
  •  
  • Kolbová Hana1
    Kreml Radek1
  •  
  • Lár Jakub2
    Adámek Ondřej0
  •  
  • Bartoš Otakar2
    Tlustý Ladislav0
  •  
  • Macháček Martin2
    Mervart Martin0
  •  
  • Tomm Petr0
    Borůvka Lukáš2
  •  
  • Štěpán Petr0
    Téra Josef2
  •  
  • Čermák Zdeněk0
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Téra Marek0
    Svoboda Libor2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Svoboda Libor [CZE026803],103060
2.Téra Marek [CZE049748],73339
3.Bubaň Pavel [CZE011871],73033
4.Téra Josef [CZE039594],72733
5.Borůvka Lukáš [CZE031111],72533
6.Macháček Martin [CZE068804],62825
7.Čermák Zdeněk [CZE067653],53021
8.Bartoš Otakar [CZE066538],52921
9.Štěpán Petr [CZE021967],52620
10.Tomm Petr [CZE066539],52219
11.Mervart Martin [CZE054377],52218
12.Lár Jakub [CZE062904],52017
13.Vylíčil Ondřej [CZE002896],51918
14.Tlustý Ladislav [CZE014137],42921
15.Bílek Pavel [CZE026189],42215
16.Kolbová Hana [CZE048432],42215
17.Kreml Radek [CZE062507],42117
18.Mrštný František [CZE028041],42111
19.Adámek Ondřej [CZE063915],32715
20.Ulrych Michal [CZE064998],32313
21.Drahotská Terezie [CZE050494],32110
22.Svobodová Andrea [CZE026800],2238

#Hráč/iBodyBSBH
1.Svoboda Libor [CZE026803],103060
2.Téra Marek [CZE049748],73339
3.Bubaň Pavel [CZE011871],73033
4.Téra Josef [CZE039594],72733
5.Borůvka Lukáš [CZE031111],72533
6.Macháček Martin [CZE068804],62825
7.Čermák Zdeněk [CZE067653],53021
8.Bartoš Otakar [CZE066538],52921
9.Štěpán Petr [CZE021967],52620
10.Tomm Petr [CZE066539],52219
11.Mervart Martin [CZE054377],52218
12.Lár Jakub [CZE062904],52017
13.Vylíčil Ondřej [CZE002896],51918
14.Tlustý Ladislav [CZE014137],42921
15.Bílek Pavel [CZE026189],42215
16.Kolbová Hana [CZE048432],42215
17.Kreml Radek [CZE062507],42117
18.Mrštný František [CZE028041],42111
19.Adámek Ondřej [CZE063915],32715
20.Ulrych Michal [CZE064998],32313
21.Drahotská Terezie [CZE050494],32110
22.Svobodová Andrea [CZE026800],2238
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz