Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.07.2021
Názevpodskalkou
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů15
Typ turnajeÚpické dvojice
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bartoš Otakar [CZE066538], Tomm Petr [CZE066539]
Bubaň Pavel [CZE011871], Dufka Martin [CZE000232]
Goldmann Petr [CZE040773], Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
Huťka Aleš [CZE012473], Borůvka Lukáš [CZE031111]
Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853]
Kordová Romana [CZE038396], Poláček David [CZE057930]
Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
Kreml Radek [CZE062507], Macháček Martin [CZE068804]
Lorenc David [CZE007830], Szelke Oskar [CZE056513]
Mach Miloš [CZE002095], Adam Jiří [CZE023108]
Szelke Nikola [CZE058238], Rychetská Jana [CZE068736]
Štefl Dominik [CZE030844], Hospodka Jakub [CZE050492]
Téra Josef [CZE039594], Kordová Romana [CZE051260]
Téra Marek [CZE049748], Térová Rozálie [CZE068893]
1podskalkou
Žádné utkání
2podskalkou
Žádné utkání
  •  Mach, Adam0
  • Mach, Adam1
    Košťálová, Kocianová0
  •  
  • Téra, Kordová (051260)0
    Mach, Adam1
  •  
  • Bartoš, Tomm0
    Téra, Kordová (051260)1
  •  
  • Korda, Petrus0
    Mach, Adam1
  •  
  • Goldmannová, Krouželová0
    Bartoš, Tomm1
  •  
  • Korda, Petrus1
    Huťka, Borůvka0
  •  
  • Goldmannová, Krouželová1
    Téra, Térová0
  •  
  • Lorenc, Szelke0
    Bartoš, Tomm1
  •  
  • Štefl, Hospodka0
    Korda, Petrus1
  •  
  • Kordová (038396), Poláček0
    Huťka, Borůvka1
  •  
  • Volný_los0
    Goldmannová, Krouželová1
  •  
  • Lorenc, Szelke1
    Goldmann, Frimlová0
  •  
  • Szelke, Rychetská0
    Štefl, Hospodka1
  •  
  • Kordová (038396), Poláček1
    Kreml, Macháček0
  •  
  • Bubaň, Dufka1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmannová, Krouželová0
    Huťka, Borůvka1
  •  
  • Lorenc, Szelke0
    Korda, Petrus1
  •  
  • Goldmann, Frimlová0
    Téra, Kordová (051260)1
  •  
  • Košťálová, Kocianová1
    Szelke, Rychetská0
  •  
  • Štefl, Hospodka0
    Bartoš, Tomm1
  •  
  • Kordová (038396), Poláček0
    Mach, Adam1
  •  
  • Kreml, Macháček0
    Téra, Térová1
  •  
  • Bubaň, Dufka1
    Huťka, Borůvka0
  •  
  • Korda, Petrus0
    Téra, Kordová (051260)1
  •  
  • Košťálová, Kocianová1
    Bartoš, Tomm0
  •  
  • Mach, Adam1
    Téra, Térová0
  •  
  • Bubaň, Dufka1
    Téra, Kordová (051260)0
  •  
  • Košťálová, Kocianová1
    Mach, Adam0
  •  
  • Bubaň, Dufka1
    Košťálová, Kocianová0
  •  
  • Bubaň, Dufka0
    Mach, Adam1
  •  
  •  Mach, Adam0
#Hráč nebo pár
1.Mach Miloš [CZE002095], Adam Jiří [CZE023108]
2.Bubaň Pavel [CZE011871], Dufka Martin [CZE000232]
3.Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
4.Téra Josef [CZE039594], Kordová Romana [CZE051260]
5.Bartoš Otakar [CZE066538], Tomm Petr [CZE066539]
5.Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853]
7.Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
7.Huťka Aleš [CZE012473], Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Kordová Romana [CZE038396], Poláček David [CZE057930]
9.Štefl Dominik [CZE030844], Hospodka Jakub [CZE050492]
9.Lorenc David [CZE007830], Szelke Oskar [CZE056513]
9.Téra Marek [CZE049748], Térová Rozálie [CZE068893]
13.Goldmann Petr [CZE040773], Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Szelke Nikola [CZE058238], Rychetská Jana [CZE068736]
13.Kreml Radek [CZE062507], Macháček Martin [CZE068804]
#Hráč nebo pár
1.Mach Miloš [CZE002095], Adam Jiří [CZE023108]
2.Bubaň Pavel [CZE011871], Dufka Martin [CZE000232]
3.Košťálová Eva [CZE000210], Kocianová Pavlína [CZE059336]
4.Téra Josef [CZE039594], Kordová Romana [CZE051260]
5.Bartoš Otakar [CZE066538], Tomm Petr [CZE066539]
5.Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853]
7.Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
7.Huťka Aleš [CZE012473], Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Kordová Romana [CZE038396], Poláček David [CZE057930]
9.Štefl Dominik [CZE030844], Hospodka Jakub [CZE050492]
9.Lorenc David [CZE007830], Szelke Oskar [CZE056513]
9.Téra Marek [CZE049748], Térová Rozálie [CZE068893]
13.Goldmann Petr [CZE040773], Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Szelke Nikola [CZE058238], Rychetská Jana [CZE068736]
13.Kreml Radek [CZE062507], Macháček Martin [CZE068804]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz