Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.06.2019 |
Název | Doplňkový OPSU 2019 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | O pohár Sparty doplňkový |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Hloušek Jaroslav [CZE012355] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Schmidtová Kateřina [CZE049881] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Vít Jan [CZE033577] |
- Bedlivý Pavel0
Bedlivý Pavel 1 Trdlikát Libor 0
Bedlivý Pavel 1 Dvořáček Aleš 0
Bedlivý Pavel 1 Goldmannová Anna 0 Vít Jan 0 Dvořáček Aleš 1
Schmidtová Kateřina 0 Bedlivý Pavel 1 Velcová Martina 0 Vít Jan 1
Schmidtová Kateřina 1 Illner Antonín 0 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Kejzlar Pavel 0 Vít Jan 1
Volný_los 0 Schmidtová Kateřina 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0
Vít Jan 1 Volný_los 0 Schmidtová Kateřina 0 Trdlikát Libor 1 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0 Dvořáček Aleš 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 0 Hloušek Jaroslav 1 Illner Antonín 1 Volný_los 0
Vít Jan 0 Trdlikát Libor 1 Goldmannová Anna 1 Velcová Martina 0 Dvořáček Aleš 1 Bedlivý Pavel 0 Hloušek Jaroslav 1 Illner Antonín 0
Trdlikát Libor 1 Goldmannová Anna 0 Dvořáček Aleš 0 Hloušek Jaroslav 1
Trdlikát Libor 0 Hloušek Jaroslav 1
Bedlivý Pavel 1 Hloušek Jaroslav 0
- Bedlivý Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
2. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
3. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
4. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Vít Jan [CZE033577] |
7. | Schmidtová Kateřina [CZE049881] |
7. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
2. | Hloušek Jaroslav [CZE012355] |
3. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
4. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Vít Jan [CZE033577] |
7. | Schmidtová Kateřina [CZE049881] |
7. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
Tento turnaj nemá přihlášky online