Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.07.2021
Název501DO
RozhodčíSchuster Dominik
Počet hráčů18
Typ turnajeBuldoc Cup Moravská Třebová
MístoNa Růžku , Moravská Třebová
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Budiš David [CZE064179]
Duráková Oldřiška [CZE034962]
Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
Fotr Pavel [CZE007196]
Hlubinka Petr [CZE019750]
Huličný Svatopluk [CZE004924]
Janisch Erik [CZE023957]
Janoš Martin [CZE060345]
Kovář Petr [CZE066618]
Krestýn Roman [CZE067003]
Markovský Daniel [CZE050165]
Markovský Jaroslav [CZE042518]
Morawetz Petr [CZE013251]
Mrázek Tomáš [CZE062286]
Rot Michal [CZE058097]
Schuster Dominik [CZE056355]
Sodomková Nikola [CZE059507]
Žák Marek [CZE058100]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
  •  Morawetz Petr0
  • Morawetz Petr1
    Huličný Svatopluk0
  •  
  • Markovský Daniel0
    Morawetz Petr1
  •  
  • Markovský Daniel1
    Rot Michal0
  •  
  • Farhat Mohamed Fakher0
    Morawetz Petr1
  •  
  • Janisch Erik0
    Markovský Daniel1
  •  
  • Budiš David0
    Farhat Mohamed Fakher1
  •  
  • Janisch Erik1
    Sodomková Nikola0
  •  
  • Hlubinka Petr0
    Markovský Daniel1
  •  
  • Budiš David1
    Žák Marek0
  •  
  • Mrázek Tomáš0
    Farhat Mohamed Fakher1
  •  
  • Kovář Petr0
    Janisch Erik1
  •  
  • Fotr Pavel0
    Hlubinka Petr1
  •  
  • Budiš David1
    Schuster Dominik0
  •  
  • Mrázek Tomáš1
    Janoš Martin0
  •  
  • Krestýn Roman0
    Kovář Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Janisch Erik1
  •  
  • Volný_los0
    Fotr Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Hlubinka Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Budiš David1
  •  
  • Volný_los0
    Schuster Dominik1
  •  
  • Volný_los0
    Mrázek Tomáš1
  •  
  • Janoš Martin1
    Duráková Oldřiška0
  •  
  • Volný_los0
    Krestýn Roman1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Janoš Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Duráková Oldřiška1
    Volný_los0
  •  
  • Markovský Daniel1
    Krestýn Roman0
  •  
  • Morawetz Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Mrázek Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Schuster Dominik1
    Volný_los0
  •  
  • Sodomková Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Volný_los0
  •  
  • Budiš David1
    Volný_los0
  •  
  • Hlubinka Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Rot Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Fotr Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Farhat Mohamed Fakher1
    Volný_los0
  •  
  • Žák Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Janisch Erik1
    Volný_los0
  •  
  • Kovář Petr1
    Janoš Martin0
  •  
  • Markovský Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Duráková Oldřiška0
    Markovský Daniel1
  •  
  • Morawetz Petr1
    Mrázek Tomáš0
  •  
  • Schuster Dominik0
    Sodomková Nikola1
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Budiš David0
  •  
  • Hlubinka Petr0
    Rot Michal1
  •  
  • Fotr Pavel0
    Farhat Mohamed Fakher1
  •  
  • Žák Marek1
    Janisch Erik0
  •  
  • Kovář Petr0
    Markovský Jaroslav1
  •  
  • Markovský Daniel0
    Morawetz Petr1
  •  
  • Sodomková Nikola0
    Huličný Svatopluk1
  •  
  • Rot Michal1
    Farhat Mohamed Fakher0
  •  
  • Žák Marek0
    Markovský Jaroslav1
  •  
  • Morawetz Petr0
    Huličný Svatopluk1
  •  
  • Rot Michal0
    Markovský Jaroslav1
  •  
  • Huličný Svatopluk0
    Markovský Jaroslav1
  •  
  • Markovský Jaroslav1
    Morawetz Petr0
  •  
  •  Markovský Jaroslav0
#Hráč nebo pár
1.Markovský Jaroslav [CZE042518]
2.Morawetz Petr [CZE013251]
3.Huličný Svatopluk [CZE004924]
4.Markovský Daniel [CZE050165]
5.Rot Michal [CZE058097]
5.Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
7.Janisch Erik [CZE023957]
7.Budiš David [CZE064179]
9.Mrázek Tomáš [CZE062286]
9.Žák Marek [CZE058100]
9.Hlubinka Petr [CZE019750]
9.Sodomková Nikola [CZE059507]
13.Janoš Martin [CZE060345]
13.Schuster Dominik [CZE056355]
13.Fotr Pavel [CZE007196]
13.Kovář Petr [CZE066618]
17.Duráková Oldřiška [CZE034962]
17.Krestýn Roman [CZE067003]
#Hráč nebo pár
1.Markovský Jaroslav [CZE042518]
2.Morawetz Petr [CZE013251]
3.Huličný Svatopluk [CZE004924]
4.Markovský Daniel [CZE050165]
5.Rot Michal [CZE058097]
5.Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
7.Janisch Erik [CZE023957]
7.Budiš David [CZE064179]
9.Mrázek Tomáš [CZE062286]
9.Žák Marek [CZE058100]
9.Hlubinka Petr [CZE019750]
9.Sodomková Nikola [CZE059507]
13.Janoš Martin [CZE060345]
13.Schuster Dominik [CZE056355]
13.Fotr Pavel [CZE007196]
13.Kovář Petr [CZE066618]
17.Duráková Oldřiška [CZE034962]
17.Krestýn Roman [CZE067003]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz