Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.07.2021
Název501 DO
RozhodčíJandoš Jiří
Počet hráčů18
Typ turnajeJC Osek pod Věží
MístoPod Věží, Osek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bittner Tomáš [CZE026546]
Bittnerová Andrea [CZE036967]
Čihák Jiří [CZE062411]
Chludil Petr [CZE061394]
Jandoš Jiří [CZE061897]
Jandošová Martina [CZE061898]
Karasová Kateřina [CZE061899]
Knedlík Radomír [CZE061896]
Kollerová Petra [CZE038689]
Menoušek Zdeněk [CZE062442]
Mildorf Jiří [CZE042799]
Pastiryk Viktor [CZE061900]
Salač Jan [CZE041487]
Salačová Brigita [CZE032425]
Suchý Martin [CZE032621]
Šimonová Anna [CZE062072]
Švehla Vlastislav [CZE059206]
Uličný Jiří [CZE066797]
1501 DO
Žádné utkání
2501 DO
Žádné utkání
  •  Jandoš Jiří0
  • Jandoš Jiří2
    Chludil Petr0
  •  
  • Bittner Tomáš1
    Jandoš Jiří2
  •  
  • Bittner Tomáš2
    Salač Jan0
  •  
  • Jandoš Jiří2
    Mildorf Jiří0
  •  
  • Bittner Tomáš2
    Suchý Martin0
  •  
  • Uličný Jiří0
    Jandoš Jiří2
  •  
  • Kollerová Petra0
    Bittner Tomáš2
  •  
  • Suchý Martin2
    Švehla Vlastislav1
  •  
  • Uličný Jiří2
    Menoušek Zdeněk1
  •  
  • Pastiryk Viktor1
    Jandoš Jiří2
  •  
  • Jandošová Martina0
    Kollerová Petra2
  •  
  • Suchý Martin2
    Karasová Kateřina0
  •  
  • Šimonová Anna1
    Uličný Jiří2
  •  
  • Bittnerová Andrea0
    Pastiryk Viktor2
  •  
  • Jandošová Martina2
    Salačová Brigita1
  •  
  • Volný_los0
    Kollerová Petra1
  •  
  • Volný_los0
    Suchý Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Karasová Kateřina1
  •  
  • Volný_los0
    Šimonová Anna1
  •  
  • Volný_los0
    Uličný Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Bittnerová Andrea1
  •  
  • Knedlík Radomír0
    Pastiryk Viktor2
  •  
  • Volný_los0
    Jandošová Martina1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Knedlík Radomír1
    Volný_los0
  •  
  • Mildorf Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Jandošová Martina0
    Pastiryk Viktor2
  •  
  • Bittnerová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Švehla Vlastislav1
    Volný_los0
  •  
  • Uličný Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Čihák Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Bittner Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Šimonová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Jandoš Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Karasová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Suchý Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Salač Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Menoušek Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Kollerová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Chludil Petr2
    Knedlík Radomír0
  •  
  • Salačová Brigita1
    Volný_los0
  •  
  • Mildorf Jiří2
    Pastiryk Viktor1
  •  
  • Bittnerová Andrea0
    Švehla Vlastislav2
  •  
  • Uličný Jiří0
    Čihák Jiří2
  •  
  • Bittner Tomáš2
    Šimonová Anna0
  •  
  • Jandoš Jiří2
    Karasová Kateřina0
  •  
  • Suchý Martin0
    Salač Jan2
  •  
  • Menoušek Zdeněk2
    Kollerová Petra1
  •  
  • Chludil Petr2
    Salačová Brigita0
  •  
  • Mildorf Jiří2
    Švehla Vlastislav1
  •  
  • Čihák Jiří2
    Bittner Tomáš0
  •  
  • Jandoš Jiří1
    Salač Jan2
  •  
  • Menoušek Zdeněk0
    Chludil Petr2
  •  
  • Mildorf Jiří0
    Čihák Jiří2
  •  
  • Salač Jan0
    Chludil Petr2
  •  
  • Čihák Jiří2
    Chludil Petr1
  •  
  • Čihák Jiří2
    Jandoš Jiří1
  •  
  •  Čihák Jiří0
#Hráč nebo pár
1.Čihák Jiří [CZE062411]
2.Jandoš Jiří [CZE061897]
3.Chludil Petr [CZE061394]
4.Bittner Tomáš [CZE026546]
5.Salač Jan [CZE041487]
5.Mildorf Jiří [CZE042799]
7.Suchý Martin [CZE032621]
7.Uličný Jiří [CZE066797]
9.Pastiryk Viktor [CZE061900]
9.Menoušek Zdeněk [CZE062442]
9.Švehla Vlastislav [CZE059206]
9.Kollerová Petra [CZE038689]
13.Jandošová Martina [CZE061898]
13.Karasová Kateřina [CZE061899]
13.Šimonová Anna [CZE062072]
13.Bittnerová Andrea [CZE036967]
17.Salačová Brigita [CZE032425]
17.Knedlík Radomír [CZE061896]
#Hráč nebo pár
1.Čihák Jiří [CZE062411]
2.Jandoš Jiří [CZE061897]
3.Chludil Petr [CZE061394]
4.Bittner Tomáš [CZE026546]
5.Salač Jan [CZE041487]
5.Mildorf Jiří [CZE042799]
7.Suchý Martin [CZE032621]
7.Uličný Jiří [CZE066797]
9.Pastiryk Viktor [CZE061900]
9.Menoušek Zdeněk [CZE062442]
9.Švehla Vlastislav [CZE059206]
9.Kollerová Petra [CZE038689]
13.Jandošová Martina [CZE061898]
13.Karasová Kateřina [CZE061899]
13.Šimonová Anna [CZE062072]
13.Bittnerová Andrea [CZE036967]
17.Salačová Brigita [CZE032425]
17.Knedlík Radomír [CZE061896]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz