Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.07.2021
Název501DO
RozhodčíSvěchota Richard
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoMagic, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brouk Petr [CZE034490]
Brouková Eva [CZE043339]
Česenková Michaela [CZE059133]
Kubín Martin [CZE002790]
Labant Milan [CZE040539]
Labantová Radka [CZE040489]
Neužil Miroslav [CZE052586]
Onduš Vladimír [CZE044941]
Rada Jan [CZE051402]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Semrád Filip [CZE065938]
Schulte Vít [CZE052090]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Slugeň Jan [CZE051506]
Svěchota Richard [CZE051160]
Šimek Ladislav [CZE062382]
Štola Ondřej [CZE036567]
Šumbera Jiří [CZE060293]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
4501DO
Žádné utkání
  •  Šimek Ladislav0
  • Šimek Ladislav1
    Neužil Miroslav0
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Šimek Ladislav1
  •  
  • Svěchota Richard0
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Onduš Vladimír0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Kubín Martin0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Semrád Filip0
    Onduš Vladimír1
  •  
  • Brouk Petr0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Kubín Martin1
    Labant Milan0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Šumbera Jiří0
  •  
  • Semrád Filip1
    Labantová Radka0
  •  
  • Slugeň Jan0
    Brouk Petr1
  •  
  • Brouková Eva0
    Kubín Martin1
  •  
  • Schulte Vít0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Semrád Filip1
    Rada Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Labantová Radka1
  •  
  • Volný_los0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Brouk Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Brouková Eva1
  •  
  • Volný_los0
    Kubín Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Schulte Vít1
  •  
  • Česenková Michaela0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Volný_los0
    Semrád Filip1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Česenková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Semrád Filip0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Schulte Vít1
    Volný_los0
  •  
  • Onduš Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Kubín Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Brouková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Neužil Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Brouk Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Šumbera Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Labantová Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Česenková Michaela0
    Labant Milan1
  •  
  • Rada Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Svěchota Richard0
    Štola Ondřej1
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Schulte Vít0
  •  
  • Onduš Vladimír1
    Kubín Martin0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Brouková Eva0
  •  
  • Neužil Miroslav1
    Brouk Petr0
  •  
  • Slugeň Jan0
    Šumbera Jiří1
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Labantová Radka0
  •  
  • Labant Milan1
    Rada Jan0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Slabý Jaroslav0
  •  
  • Onduš Vladimír0
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Neužil Miroslav1
    Šumbera Jiří0
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Labant Milan0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Neužil Miroslav1
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Neužil Miroslav0
  •  
  • Štola Ondřej1
    Šimek Ladislav0
  •  
  •  Štola Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567]
2.Šimek Ladislav [CZE062382]
3.Neužil Miroslav [CZE052586]
4.Saidl Zbyněk [CZE055711]
5.Slabý Jaroslav [CZE060607]
5.Svěchota Richard [CZE051160]
7.Onduš Vladimír [CZE044941]
7.Kubín Martin [CZE002790]
9.Šumbera Jiří [CZE060293]
9.Labant Milan [CZE040539]
9.Brouk Petr [CZE034490]
9.Semrád Filip [CZE065938]
13.Schulte Vít [CZE052090]
13.Brouková Eva [CZE043339]
13.Slugeň Jan [CZE051506]
13.Labantová Radka [CZE040489]
17.Česenková Michaela [CZE059133]
17.Rada Jan [CZE051402]
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567]
2.Šimek Ladislav [CZE062382]
3.Neužil Miroslav [CZE052586]
4.Saidl Zbyněk [CZE055711]
5.Slabý Jaroslav [CZE060607]
5.Svěchota Richard [CZE051160]
7.Onduš Vladimír [CZE044941]
7.Kubín Martin [CZE002790]
9.Šumbera Jiří [CZE060293]
9.Labant Milan [CZE040539]
9.Brouk Petr [CZE034490]
9.Semrád Filip [CZE065938]
13.Schulte Vít [CZE052090]
13.Brouková Eva [CZE043339]
13.Slugeň Jan [CZE051506]
13.Labantová Radka [CZE040489]
17.Česenková Michaela [CZE059133]
17.Rada Jan [CZE051402]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz