Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.07.2021
NázevOmega
RozhodčíOpěla Robin
Počet hráčů11
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoOmega, Frýdek Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brychlec Lukáš [CZE060192]
Kadavý Zdeněk [CZE059585]
Kandl Martin [CZE051797]
Kollár Jan [CZE001028]
Malíková Naděžda [CZE046859]
Mer Tomáš [CZE018073]
Miczko Jaroslav [CZE052323]
Opěla Robin [CZE057429]
Peter Tibor [CZE068656]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
1Omega
Žádné utkání
2Omega
Žádné utkání
3Omega
Žádné utkání
  •  Kollár Jan0
  • Kollár Jan1
    Kadavý Zdeněk0
  •  
  • Miczko Jaroslav0
    Kollár Jan1
  •  
  • Miczko Jaroslav1
    Peter Tibor0
  •  
  • Kollár Jan1
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Miczko Jaroslav1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Kollár Jan1
    Mer Tomáš0
  •  
  • Miczko Jaroslav1
    Kandl Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Pokorný Pavel1
  •  
  • Kollár Jan1
    Opěla Robin0
  •  
  • Mer Tomáš1
    Brychlec Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Miczko Jaroslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kollár Jan1
  •  
  • Mer Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Brychlec Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Miczko Jaroslav0
  •  
  • Peter Tibor1
    Volný_los0
  •  
  • Opěla Robin1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Kollár Jan0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Mer Tomáš0
    Kandl Martin1
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Brychlec Lukáš0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Peter Tibor1
    Opěla Robin0
  •  
  • Pokorný Pavel0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Kandl Martin0
    Malíková Naděžda1
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Peter Tibor0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Kollár Jan1
  •  
  •  Kollár Jan0
#Hráč nebo pár
1.Kollár Jan [CZE001028]
2.Vnenk Rostislav [CZE061930]
3.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
4.Miczko Jaroslav [CZE052323]
5.Peter Tibor [CZE068656]
5.Malíková Naděžda [CZE046859]
7.Pokorný Pavel [CZE001035]
7.Mer Tomáš [CZE018073]
9.Brychlec Lukáš [CZE060192]
9.Opěla Robin [CZE057429]
9.Kandl Martin [CZE051797]
#Hráč nebo pár
1.Kollár Jan [CZE001028]
2.Vnenk Rostislav [CZE061930]
3.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
4.Miczko Jaroslav [CZE052323]
5.Peter Tibor [CZE068656]
5.Malíková Naděžda [CZE046859]
7.Pokorný Pavel [CZE001035]
7.Mer Tomáš [CZE018073]
9.Brychlec Lukáš [CZE060192]
9.Opěla Robin [CZE057429]
9.Kandl Martin [CZE051797]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz