Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.07.2021 |
Název | Jackpot cup U Nás |
Rozhodčí | Gyalog Zdeněk |
Počet hráčů | 19 |
Typ turnaje | JC Jablonec U Nás |
Místo | U Nás, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blažek Adam [CZE066746] | |
Borski Zbyněk [CZE034545] | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Gajdošová Milena [CZE062373] | |
Gyalog Zdeněk [CZE016107] | |
Hladík Rostislav [CZE044759] | |
Kučera Petr [CZE017582] | |
Kučerová Hana [CZE017580] | |
Martinčík Vladimír [CZE054517] | |
Nový Petr [CZE032183] | |
Rajman Karel [CZE047320] | |
Reczai Miroslav [CZE001536] | |
Stehlík Libor [CZE051957] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
Svoboda Jan [CZE034282] | |
Šindler Jaroslav [CZE001815] | |
Švehlová Dana [CZE066167] | |
Zárybnický Michal [CZE028829] |
1Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
2Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
3Jackpot cup U Nás--:--
Žádné utkání
- Reczai Miroslav0
Hladík Rostislav 0 Reczai Miroslav 1
Šindler Jaroslav 1 Hladík Rostislav 2
Zárybnický Michal 0 Šindler Jaroslav 2 Hladík Rostislav 2 Blažek Adam 1
Zárybnický Michal 2 Svoboda Jan 1 Hladík Rostislav 2 Brandejs Denis 0
Zárybnický Michal 2 Rajman Karel 1 Svoboda Jan 2 Kučera Petr 0 Stehlík Libor 0 Hladík Rostislav 1 Brandejs Denis 1 Borski Zbyněk 0
Suchá Kateřina 0 Zárybnický Michal 1 Svoboda Jan 2 Švehlová Dana 0 Stehlík Libor 1 Gyalog Zdeněk 0 Kučerová Hana 0 Brandejs Denis 2
Suchá Kateřina 1 Nový Petr 0 Volný_los 0 Zárybnický Michal 1 Volný_los 0 Svoboda Jan 1 Volný_los 0 Švehlová Dana 1 Gajdošová Milena 0 Stehlík Libor 1 Volný_los 0 Gyalog Zdeněk 1 Volný_los 0 Kučerová Hana 1 Brandejs Denis 1 Martinčík Vladimír 0
Volný_los 0 Suchá Kateřina 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Gajdošová Milena 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Brandejs Denis 1 Volný_los 0
Kučera Petr 1 Volný_los 0 Suchá Kateřina 0 Martinčík Vladimír 1 Blažek Adam 1 Volný_los 0 Kučerová Hana 1 Volný_los 0 Gyalog Zdeněk 1 Volný_los 0 Rajman Karel 1 Volný_los 0 Stehlík Libor 1 Volný_los 0 Reczai Miroslav 1 Volný_los 0 Švehlová Dana 1 Volný_los 0 Gajdošová Milena 0 Šindler Jaroslav 2 Borski Zbyněk 1 Volný_los 0 Svoboda Jan 1 Volný_los 0 Hladík Rostislav 1 Volný_los 0 Zárybnický Michal 1 Volný_los 0 Frankel Benjamin 2 Brandejs Denis 0 Nový Petr 1 Volný_los 0
Kučera Petr 2 Martinčík Vladimír 1 Blažek Adam 1 Kučerová Hana 0 Gyalog Zdeněk 0 Rajman Karel 1 Stehlík Libor 0 Reczai Miroslav 1 Švehlová Dana 0 Šindler Jaroslav 2 Borski Zbyněk 1 Svoboda Jan 0 Hladík Rostislav 2 Zárybnický Michal 1 Frankel Benjamin 2 Nový Petr 0
Kučera Petr 0 Blažek Adam 1 Rajman Karel 0 Reczai Miroslav 1 Šindler Jaroslav 1 Borski Zbyněk 0 Hladík Rostislav 0 Frankel Benjamin 1
Blažek Adam 0 Reczai Miroslav 2 Šindler Jaroslav 0 Frankel Benjamin 2
Reczai Miroslav 0 Frankel Benjamin 1
Frankel Benjamin 2 Reczai Miroslav 0
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Reczai Miroslav [CZE001536] |
3. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
4. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
5. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
5. | Blažek Adam [CZE066746] |
7. | Svoboda Jan [CZE034282] |
7. | Brandejs Denis [CZE046807] |
9. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
9. | Stehlík Libor [CZE051957] |
9. | Kučera Petr [CZE017582] |
9. | Rajman Karel [CZE047320] |
13. | Kučerová Hana [CZE017580] |
13. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
13. | Švehlová Dana [CZE066167] |
13. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
17. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
17. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
17. | Nový Petr [CZE032183] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Reczai Miroslav [CZE001536] |
3. | Hladík Rostislav [CZE044759] |
4. | Šindler Jaroslav [CZE001815] |
5. | Zárybnický Michal [CZE028829] |
5. | Blažek Adam [CZE066746] |
7. | Svoboda Jan [CZE034282] |
7. | Brandejs Denis [CZE046807] |
9. | Borski Zbyněk [CZE034545] |
9. | Stehlík Libor [CZE051957] |
9. | Kučera Petr [CZE017582] |
9. | Rajman Karel [CZE047320] |
13. | Kučerová Hana [CZE017580] |
13. | Gyalog Zdeněk [CZE016107] |
13. | Švehlová Dana [CZE066167] |
13. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
17. | Martinčík Vladimír [CZE054517] |
17. | Gajdošová Milena [CZE062373] |
17. | Nový Petr [CZE032183] |
Tento turnaj nemá přihlášky online