Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.07.2021
NázevDvojice muži
RozhodčíObluk Ladislav
Počet hráčů21
Typ turnajeOpen oblasti MSK - dvoj. muži
MístoBulls-eye Riviéra, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bocko Petr [CZE023664], Čech Miroslav [CZE007773]
Bocviňok Bohumil [CZE000362], Válek Ivan [CZE000263]
Dias Michal [CZE062979], Špaček Martin [CZE037100]
Dunaj Milan [CZE054131], Vnenk Rostislav [CZE061930]
Fiala Bedřich [CZE061216], Svoboda David [CZE061268]
Haman Jakub [CZE067760], Bujok Dan [CZE046440]
Kielbas Josef [CZE064185], Kulhánek Jiří [CZE048928]
Köhler Vladimír [CZE062942], Carbol Michal [CZE063192]
Kvanka Alan [CZE038509], Kryka Dušan [CZE058997]
Luptovec Richard [CZE063147], Górecki Adam [CZE061215]
Matloch Matouš [CZE067842], Holeksa Dominik [CZE053636]
Ochodek Robin [CZE006379], Ligus Jan [CZE065830]
Ozdinec Jiří [CZE001640], Neuwirth Aleš [CZE057593]
Pavlík Radim [CZE000419], Stříbný Tomáš [CZE015496]
Příhoda František [CZE000457], Vinárek René [CZE009173]
Skála Rudolf [CZE068303], Hanulík Lukáš [CZE068573]
Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414]
Šulc Daniel [CZE043053], Vykydal Petr [CZE067379]
Vácha Martin [CZE000293], Fiala Patrik [CZE061211]
Vričan Břetislav [CZE006605], Veverka Martin [CZE066667]
Zimčík Michal [CZE063190], Foldyna David [CZE063430]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8
Žádné utkání
  •  Surma, Dubělčík0
  • Pavlík, Stříbný0
    Surma, Dubělčík1
  •  
  • Ozdinec, Neuwirth0
    Pavlík, Stříbný1
  •  
  • Ozdinec, Neuwirth1
    Luptovec, Górecki0
  •  
  • Dunaj, Vnenk0
    Pavlík, Stříbný1
  •  
  • Vácha, Fiala0
    Ozdinec, Neuwirth1
  •  
  • Dunaj, Vnenk1
    Kielbas, Kulhánek0
  •  
  • Skála, Hanulík0
    Vácha, Fiala1
  •  
  • Ochodek, Ligus0
    Ozdinec, Neuwirth1
  •  
  • Bocviňok, Válek0
    Dunaj, Vnenk1
  •  
  • Kielbas, Kulhánek1
    Fiala, Svoboda0
  •  
  • Skála, Hanulík1
    Köhler, Carbol0
  •  
  • Ochodek, Ligus1
    Bocko, Čech0
  •  
  • Bocviňok, Válek1
    Šulc, Vykydal0
  •  
  • Kielbas, Kulhánek1
    Dias, Špaček0
  •  
  • Haman, Bujok0
    Skála, Hanulík1
  •  
  • Volný_los0
    Köhler, Carbol1
  •  
  • Ochodek, Ligus1
    Matloch, Holeksa0
  •  
  • Zimčík, Foldyna0
    Bocko, Čech1
  •  
  • Kvanka, Kryka0
    Bocviňok, Válek1
  •  
  • Volný_los0
    Šulc, Vykydal1
  •  
  • Volný_los0
    Kielbas, Kulhánek1
  •  
  • Vričan, Veverka0
    Dias, Špaček1
  •  
  • Volný_los0
    Haman, Bujok1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Ochodek, Ligus1
  •  
  • Zimčík, Foldyna1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kvanka, Kryka1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vričan, Veverka1
    Volný_los0
  •  
  • Ozdinec, Neuwirth1
    Volný_los0
  •  
  • Haman, Bujok0
    Dias, Špaček1
  •  
  • Kielbas, Kulhánek1
    Volný_los0
  •  
  • Surma, Dubělčík1
    Volný_los0
  •  
  • Šulc, Vykydal1
    Volný_los0
  •  
  • Vácha, Fiala1
    Ochodek, Ligus0
  •  
  • Zimčík, Foldyna0
    Bocviňok, Válek1
  •  
  • Pavlík, Stříbný1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko, Čech1
    Volný_los0
  •  
  • Kvanka, Kryka0
    Fiala, Svoboda1
  •  
  • Matloch, Holeksa1
    Volný_los0
  •  
  • Příhoda, Vinárek1
    Volný_los0
  •  
  • Luptovec, Górecki1
    Volný_los0
  •  
  • Köhler, Carbol1
    Volný_los0
  •  
  • Vričan, Veverka0
    Dunaj, Vnenk1
  •  
  • Skála, Hanulík1
    Volný_los0
  •  
  • Ozdinec, Neuwirth1
    Dias, Špaček0
  •  
  • Kielbas, Kulhánek0
    Surma, Dubělčík1
  •  
  • Šulc, Vykydal0
    Vácha, Fiala1
  •  
  • Bocviňok, Válek0
    Pavlík, Stříbný1
  •  
  • Bocko, Čech0
    Fiala, Svoboda1
  •  
  • Matloch, Holeksa0
    Příhoda, Vinárek1
  •  
  • Luptovec, Górecki1
    Köhler, Carbol0
  •  
  • Dunaj, Vnenk1
    Skála, Hanulík0
  •  
  • Ozdinec, Neuwirth0
    Surma, Dubělčík1
  •  
  • Vácha, Fiala0
    Pavlík, Stříbný1
  •  
  • Fiala, Svoboda0
    Příhoda, Vinárek1
  •  
  • Luptovec, Górecki1
    Dunaj, Vnenk0
  •  
  • Surma, Dubělčík1
    Pavlík, Stříbný0
  •  
  • Příhoda, Vinárek1
    Luptovec, Górecki0
  •  
  • Surma, Dubělčík0
    Příhoda, Vinárek1
  •  
  • Příhoda, Vinárek0
    Surma, Dubělčík1
  •  
  •  Surma, Dubělčík0
#Hráč nebo pár
1.Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414]
2.Příhoda František [CZE000457], Vinárek René [CZE009173]
3.Pavlík Radim [CZE000419], Stříbný Tomáš [CZE015496]
4.Ozdinec Jiří [CZE001640], Neuwirth Aleš [CZE057593]
5.Luptovec Richard [CZE063147], Górecki Adam [CZE061215]
5.Dunaj Milan [CZE054131], Vnenk Rostislav [CZE061930]
7.Vácha Martin [CZE000293], Fiala Patrik [CZE061211]
7.Kielbas Josef [CZE064185], Kulhánek Jiří [CZE048928]
9.Fiala Bedřich [CZE061216], Svoboda David [CZE061268]
9.Bocviňok Bohumil [CZE000362], Válek Ivan [CZE000263]
9.Ochodek Robin [CZE006379], Ligus Jan [CZE065830]
9.Skála Rudolf [CZE068303], Hanulík Lukáš [CZE068573]
13.Dias Michal [CZE062979], Špaček Martin [CZE037100]
13.Šulc Daniel [CZE043053], Vykydal Petr [CZE067379]
13.Bocko Petr [CZE023664], Čech Miroslav [CZE007773]
13.Köhler Vladimír [CZE062942], Carbol Michal [CZE063192]
17.Vričan Břetislav [CZE006605], Veverka Martin [CZE066667]
17.Kvanka Alan [CZE038509], Kryka Dušan [CZE058997]
17.Zimčík Michal [CZE063190], Foldyna David [CZE063430]
17.Matloch Matouš [CZE067842], Holeksa Dominik [CZE053636]
17.Haman Jakub [CZE067760], Bujok Dan [CZE046440]
#Hráč nebo pár
1.Surma Stanislav [CZE001546], Dubělčík Lukáš [CZE026414]
2.Příhoda František [CZE000457], Vinárek René [CZE009173]
3.Pavlík Radim [CZE000419], Stříbný Tomáš [CZE015496]
4.Ozdinec Jiří [CZE001640], Neuwirth Aleš [CZE057593]
5.Luptovec Richard [CZE063147], Górecki Adam [CZE061215]
5.Dunaj Milan [CZE054131], Vnenk Rostislav [CZE061930]
7.Vácha Martin [CZE000293], Fiala Patrik [CZE061211]
7.Kielbas Josef [CZE064185], Kulhánek Jiří [CZE048928]
9.Fiala Bedřich [CZE061216], Svoboda David [CZE061268]
9.Bocviňok Bohumil [CZE000362], Válek Ivan [CZE000263]
9.Ochodek Robin [CZE006379], Ligus Jan [CZE065830]
9.Skála Rudolf [CZE068303], Hanulík Lukáš [CZE068573]
13.Dias Michal [CZE062979], Špaček Martin [CZE037100]
13.Šulc Daniel [CZE043053], Vykydal Petr [CZE067379]
13.Bocko Petr [CZE023664], Čech Miroslav [CZE007773]
13.Köhler Vladimír [CZE062942], Carbol Michal [CZE063192]
17.Vričan Břetislav [CZE006605], Veverka Martin [CZE066667]
17.Kvanka Alan [CZE038509], Kryka Dušan [CZE058997]
17.Zimčík Michal [CZE063190], Foldyna David [CZE063430]
17.Matloch Matouš [CZE067842], Holeksa Dominik [CZE053636]
17.Haman Jakub [CZE067760], Bujok Dan [CZE046440]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz