Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.07.2021
NázevBonusový DKO
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů18
Typ turnajeTruToulka doplňkový
MístoSport bar Mládežnická, Trutnov
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Bartoš Otakar [CZE066538]
Bašák Jiří [CZE011741]
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Brož Jan [CZE064827]
Bubaň Pavel [CZE011871]
Görner Vít [CZE001596]
Kocian Rudolf [CZE058088]
Kreml Radek [CZE062507]
Macháček Martin [CZE068804]
Mervart Martin [CZE054377]
Ptaszkowski Krzysztof [CZE066497]
Štefl Dominik [CZE030844]
Téra Josef [CZE039594]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Tomm Petr [CZE066539]
Ulrych Michal [CZE064998]
Vaniš Petr [CZE061706]
1Bonusový DKO
Žádné utkání
2Bonusový DKO
Žádné utkání
3Bonusový DKO
Žádné utkání
  •  Téra Josef0
  • Téra Josef1
    Bubaň Pavel0
  •  
  • Adámek Ondřej0
    Téra Josef1
  •  
  • Adámek Ondřej1
    Ulrych Michal0
  •  
  • Téra Josef1
    Kocian Rudolf0
  •  
  • Tomm Petr0
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Bašák Jiří0
    Téra Josef1
  •  
  • Bartoš Otakar0
    Tomm Petr1
  •  
  • Mervart Martin0
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Bašák Jiří1
    Macháček Martin0
  •  
  • Téra Josef1
    Brož Jan0
  •  
  • Bartoš Otakar1
    Ptaszkowski Krzysztof0
  •  
  • Mervart Martin1
    Tlustý Ladislav0
  •  
  • Borůvka Lukáš0
    Bašák Jiří1
  •  
  • Vaniš Petr0
    Téra Josef1
  •  
  • Görner Vít0
    Bartoš Otakar1
  •  
  • Volný_los0
    Ptaszkowski Krzysztof1
  •  
  • Volný_los0
    Mervart Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Bašák Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Vaniš Petr1
  •  
  • Kreml Radek0
    Téra Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Görner Vít1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kreml Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Téra Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Štefl Dominik1
    Görner Vít0
  •  
  • Vaniš Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Adámek Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Bašák Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Tomm Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Kocian Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Tlustý Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Brož Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Mervart Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Ulrych Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Macháček Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Ptaszkowski Krzysztof1
    Volný_los0
  •  
  • Kreml Radek0
    Bartoš Otakar1
  •  
  • Bubaň Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Téra Josef0
    Štefl Dominik1
  •  
  • Vaniš Petr0
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Bašák Jiří0
    Tomm Petr1
  •  
  • Kocian Rudolf1
    Borůvka Lukáš0
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Brož Jan1
  •  
  • Mervart Martin0
    Ulrych Michal1
  •  
  • Macháček Martin1
    Ptaszkowski Krzysztof0
  •  
  • Bartoš Otakar0
    Bubaň Pavel1
  •  
  • Štefl Dominik1
    Adámek Ondřej0
  •  
  • Tomm Petr0
    Kocian Rudolf1
  •  
  • Brož Jan0
    Ulrych Michal1
  •  
  • Macháček Martin0
    Bubaň Pavel1
  •  
  • Štefl Dominik1
    Kocian Rudolf0
  •  
  • Ulrych Michal0
    Bubaň Pavel1
  •  
  • Štefl Dominik1
    Bubaň Pavel0
  •  
  • Štefl Dominik1
    Téra Josef0
  •  
  •  Štefl Dominik0
#Hráč nebo pár
1.Štefl Dominik [CZE030844]
2.Téra Josef [CZE039594]
3.Bubaň Pavel [CZE011871]
4.Adámek Ondřej [CZE063915]
5.Ulrych Michal [CZE064998]
5.Kocian Rudolf [CZE058088]
7.Tomm Petr [CZE066539]
7.Bašák Jiří [CZE011741]
9.Brož Jan [CZE064827]
9.Macháček Martin [CZE068804]
9.Mervart Martin [CZE054377]
9.Bartoš Otakar [CZE066538]
13.Ptaszkowski Krzysztof [CZE066497]
13.Tlustý Ladislav [CZE014137]
13.Borůvka Lukáš [CZE031111]
13.Vaniš Petr [CZE061706]
17.Görner Vít [CZE001596]
17.Kreml Radek [CZE062507]
#Hráč nebo pár
1.Štefl Dominik [CZE030844]
2.Téra Josef [CZE039594]
3.Bubaň Pavel [CZE011871]
4.Adámek Ondřej [CZE063915]
5.Ulrych Michal [CZE064998]
5.Kocian Rudolf [CZE058088]
7.Tomm Petr [CZE066539]
7.Bašák Jiří [CZE011741]
9.Brož Jan [CZE064827]
9.Macháček Martin [CZE068804]
9.Mervart Martin [CZE054377]
9.Bartoš Otakar [CZE066538]
13.Ptaszkowski Krzysztof [CZE066497]
13.Tlustý Ladislav [CZE014137]
13.Borůvka Lukáš [CZE031111]
13.Vaniš Petr [CZE061706]
17.Görner Vít [CZE001596]
17.Kreml Radek [CZE062507]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz