Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.07.2021
NázevCross
RozhodčíSkopalová Marcela
Počet hráčů17
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoCross, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bocko Petr [CZE023664]
Bocviňok Bohumil [CZE000362]
Carbol Michal [CZE063192]
Foldyna David [CZE063430]
Ivan Martin [CZE068799]
Kryka Dušan [CZE058997]
Major Vojtěch [CZE068841]
Nytra Jaroslav [CZE066663]
Raška Pavel [CZE068001]
Rumian Libor [CZE038511]
Skopalová Marcela [CZE032715]
Surma Stanislav [CZE001546]
Ševčík Lukáš [CZE063191]
Ševčíková Barbora [CZE064802]
Vávrová Jana [CZE052734]
Zimčík Michal [CZE063190]
Židek Daniel [CZE064564]
1Cross
Žádné utkání
2Cross
Žádné utkání
  •  Rumian Libor0
  • Rumian Libor2
    Bocko Petr1
  •  
  • Rumian Libor2
    Carbol Michal0
  •  
  • Ševčík Lukáš0
    Rumian Libor2
  •  
  • Carbol Michal2
    Židek Daniel1
  •  
  • Ševčík Lukáš2
    Nytra Jaroslav0
  •  
  • Carbol Michal2
    Raška Pavel1
  •  
  • Zimčík Michal0
    Ševčík Lukáš2
  •  
  • Major Vojtěch1
    Nytra Jaroslav2
  •  
  • Foldyna David0
    Carbol Michal2
  •  
  • Ševčíková Barbora1
    Raška Pavel2
  •  
  • Kryka Dušan0
    Zimčík Michal2
  •  
  • Skopalová Marcela0
    Major Vojtěch2
  •  
  • Ivan Martin0
    Foldyna David2
  •  
  • Ševčíková Barbora2
    Vávrová Jana0
  •  
  • Kryka Dušan2
    Bocviňok Bohumil0
  •  
  • Volný_los0
    Zimčík Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Skopalová Marcela1
  •  
  • Volný_los0
    Major Vojtěch1
  •  
  • Volný_los0
    Ivan Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Foldyna David1
  •  
  • Volný_los0
    Ševčíková Barbora1
  •  
  • Volný_los0
    Vávrová Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Kryka Dušan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vávrová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Kryka Dušan0
    Nytra Jaroslav2
  •  
  • Židek Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Ševčíková Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Ševčík Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Foldyna David1
    Volný_los0
  •  
  • Ivan Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Surma Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Major Vojtěch1
    Volný_los0
  •  
  • Raška Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Skopalová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Carbol Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Zimčík Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Rumian Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Bocviňok Bohumil1
    Volný_los0
  •  
  • Vávrová Jana0
    Nytra Jaroslav2
  •  
  • Židek Daniel2
    Ševčíková Barbora0
  •  
  • Ševčík Lukáš2
    Foldyna David1
  •  
  • Ivan Martin1
    Bocko Petr2
  •  
  • Surma Stanislav2
    Major Vojtěch0
  •  
  • Raška Pavel2
    Skopalová Marcela0
  •  
  • Carbol Michal2
    Zimčík Michal0
  •  
  • Rumian Libor2
    Bocviňok Bohumil1
  •  
  • Nytra Jaroslav0
    Židek Daniel2
  •  
  • Ševčík Lukáš0
    Bocko Petr2
  •  
  • Surma Stanislav2
    Raška Pavel1
  •  
  • Carbol Michal0
    Rumian Libor2
  •  
  • Židek Daniel0
    Bocko Petr2
  •  
  • Surma Stanislav2
    Rumian Libor0
  •  
  • Bocko Petr1
    Surma Stanislav2
  •  
  • Surma Stanislav2
    Rumian Libor1
  •  
  •  Surma Stanislav0
#Hráč nebo pár
1.Surma Stanislav [CZE001546]
2.Rumian Libor [CZE038511]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Carbol Michal [CZE063192]
5.Ševčík Lukáš [CZE063191]
5.Židek Daniel [CZE064564]
7.Nytra Jaroslav [CZE066663]
7.Raška Pavel [CZE068001]
9.Ševčíková Barbora [CZE064802]
9.Foldyna David [CZE063430]
9.Major Vojtěch [CZE068841]
9.Zimčík Michal [CZE063190]
13.Vávrová Jana [CZE052734]
13.Ivan Martin [CZE068799]
13.Skopalová Marcela [CZE032715]
13.Kryka Dušan [CZE058997]
17.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
#Hráč nebo pár
1.Surma Stanislav [CZE001546]
2.Rumian Libor [CZE038511]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Carbol Michal [CZE063192]
5.Ševčík Lukáš [CZE063191]
5.Židek Daniel [CZE064564]
7.Nytra Jaroslav [CZE066663]
7.Raška Pavel [CZE068001]
9.Ševčíková Barbora [CZE064802]
9.Foldyna David [CZE063430]
9.Major Vojtěch [CZE068841]
9.Zimčík Michal [CZE063190]
13.Vávrová Jana [CZE052734]
13.Ivan Martin [CZE068799]
13.Skopalová Marcela [CZE032715]
13.Kryka Dušan [CZE058997]
17.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz