Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.07.2021
Název501 DO
RozhodčíDobrík Petr
Počet hráčů12
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoHerna Ural, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dobrík Petr [CZE045824]
Dobríková Eva [CZE045825]
Hanulík Lukáš [CZE068573]
Harviš Dalibor [CZE036308]
Hebda Martin [CZE005345]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Křenek Richard [CZE003654]
Kučák David [CZE064800]
Luptovec Richard [CZE063147]
Niesner Lukáš [CZE064414]
Očkay Pavel [CZE011146]
Vandlíček Petr [CZE049948]
1501 DO
Žádné utkání
2501 DO
Žádné utkání
  •  Luptovec Richard0
  • Vandlíček Petr0
    Luptovec Richard2
  •  
  • Očkay Pavel0
    Vandlíček Petr2
  •  
  • Očkay Pavel2
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Vandlíček Petr2
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Hebda Martin1
    Očkay Pavel2
  •  
  • Dobríková Eva1
    Vandlíček Petr2
  •  
  • Harviš Dalibor1
    Hebda Martin2
  •  
  • Očkay Pavel2
    Křenek Richard0
  •  
  • Dobríková Eva2
    Dobrík Petr0
  •  
  • Kučák David1
    Vandlíček Petr2
  •  
  • Volný_los0
    Harviš Dalibor1
  •  
  • Očkay Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Dobríková Eva1
  •  
  • Kučák David1
    Volný_los0
  •  
  • Vandlíček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Harviš Dalibor0
    Luptovec Richard2
  •  
  • Očkay Pavel1
    Niesner Lukáš2
  •  
  • Dobrík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Křenek Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Dobríková Eva1
    Kozubjaková Kristýna2
  •  
  • Hanulík Lukáš2
    Kučák David1
  •  
  • Hebda Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Vandlíček Petr1
    Luptovec Richard2
  •  
  • Niesner Lukáš2
    Dobrík Petr1
  •  
  • Křenek Richard0
    Kozubjaková Kristýna2
  •  
  • Hanulík Lukáš2
    Hebda Martin1
  •  
  • Luptovec Richard2
    Niesner Lukáš1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna0
    Hanulík Lukáš2
  •  
  • Luptovec Richard1
    Hanulík Lukáš2
  •  
  • Hanulík Lukáš2
    Luptovec Richard1
  •  
  •  Hanulík Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Hanulík Lukáš [CZE068573]
2.Luptovec Richard [CZE063147]
3.Vandlíček Petr [CZE049948]
4.Očkay Pavel [CZE011146]
5.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
7.Hebda Martin [CZE005345]
7.Dobríková Eva [CZE045825]
9.Kučák David [CZE064800]
9.Dobrík Petr [CZE045824]
9.Křenek Richard [CZE003654]
9.Harviš Dalibor [CZE036308]
#Hráč nebo pár
1.Hanulík Lukáš [CZE068573]
2.Luptovec Richard [CZE063147]
3.Vandlíček Petr [CZE049948]
4.Očkay Pavel [CZE011146]
5.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
7.Hebda Martin [CZE005345]
7.Dobríková Eva [CZE045825]
9.Kučák David [CZE064800]
9.Dobrík Petr [CZE045824]
9.Křenek Richard [CZE003654]
9.Harviš Dalibor [CZE036308]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz