Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.07.2021
NázevDoplňkový turnaj OPSU
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů16
Typ turnajeO pohár Sparty doplňkový
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Čepelka Libor [CZE068939]
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmann Petr [CZE040773]
Chráska Dalibor [CZE032178]
Illner Antonín [CZE061377]
Kordová Romana [CZE051260]
Kubec Vojtěch [CZE068914]
Kučera Petr [CZE036214]
Máslová Iva [CZE052128]
Semerák Jan [CZE052126]
Šulitka Ondřej [CZE068940]
Téra Josef [CZE039594]
Térová Rozálie [CZE068893]
Vlček Lukáš [CZE036146]
1Doplňkový turnaj OPSU
Žádné utkání
2Doplňkový turnaj OPSU
Žádné utkání
3Doplňkový turnaj OPSU
Žádné utkání
  •  Semerák Jan0
  • Semerák Jan1
    Kučera Petr0
  •  
  • Kubec Vojtěch0
    Semerák Jan1
  •  
  • Máslová Iva0
    Kubec Vojtěch1
  •  
  • Semerák Jan1
    Chráska Dalibor0
  •  
  • Máslová Iva1
    Kordová Romana0
  •  
  • Semerák Jan1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  • Illner Antonín0
    Máslová Iva1
  •  
  • Vlček Lukáš0
    Kordová Romana1
  •  
  • Semerák Jan1
    Borůvka Lukáš0
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Čepelka Libor0
  •  
  • Illner Antonín1
    Térová Rozálie0
  •  
  • Vlček Lukáš1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Šulitka Ondřej0
    Semerák Jan1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Frimlová Pavla0
  •  
  • Čepelka Libor1
    Illner Antonín0
  •  
  • Kubec Vojtěch1
    Térová Rozálie0
  •  
  • Vlček Lukáš0
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Téra Josef1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Kordová Romana1
    Šulitka Ondřej0
  •  
  • Semerák Jan0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Dvořáček Aleš0
    Kučera Petr1
  •  
  • Máslová Iva1
    Frimlová Pavla0
  •  
  • Čepelka Libor0
    Kubec Vojtěch1
  •  
  • Borůvka Lukáš0
    Téra Josef1
  •  
  • Kordová Romana0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Kučera Petr1
    Máslová Iva0
  •  
  • Kubec Vojtěch0
    Téra Josef1
  •  
  • Chráska Dalibor0
    Kučera Petr1
  •  
  • Téra Josef1
    Kučera Petr0
  •  
  • Téra Josef1
    Semerák Jan0
  •  
  •  Téra Josef0
#Hráč nebo pár
1.Téra Josef [CZE039594]
2.Semerák Jan [CZE052126]
3.Kučera Petr [CZE036214]
4.Kubec Vojtěch [CZE068914]
5.Máslová Iva [CZE052128]
5.Chráska Dalibor [CZE032178]
7.Kordová Romana [CZE051260]
7.Dvořáček Aleš [CZE039473]
9.Čepelka Libor [CZE068939]
9.Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Vlček Lukáš [CZE036146]
9.Illner Antonín [CZE061377]
13.Térová Rozálie [CZE068893]
13.Goldmann Petr [CZE040773]
13.Šulitka Ondřej [CZE068940]
13.Frimlová Pavla [CZE063215]
#Hráč nebo pár
1.Téra Josef [CZE039594]
2.Semerák Jan [CZE052126]
3.Kučera Petr [CZE036214]
4.Kubec Vojtěch [CZE068914]
5.Máslová Iva [CZE052128]
5.Chráska Dalibor [CZE032178]
7.Kordová Romana [CZE051260]
7.Dvořáček Aleš [CZE039473]
9.Čepelka Libor [CZE068939]
9.Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Vlček Lukáš [CZE036146]
9.Illner Antonín [CZE061377]
13.Térová Rozálie [CZE068893]
13.Goldmann Petr [CZE040773]
13.Šulitka Ondřej [CZE068940]
13.Frimlová Pavla [CZE063215]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz