Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.07.2021
NázevO Pohár Sparty Úpice 2020
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů17
Typ turnajeO pohár Sparty
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmann Petr [CZE040773]
Chráska Dalibor [CZE032178]
Illner Antonín [CZE061377]
Knap Martin [CZE046848]
Kordová Romana [CZE051260]
Kubec Vojtěch [CZE068914]
Kučera Petr [CZE036214]
Máslová Iva [CZE052128]
Odvárko Roman [CZE001786]
Petrus Karel [CZE038853]
Semerák Jan [CZE052126]
Téra Josef [CZE039594]
Térová Rozálie [CZE068893]
Trdlikát Libor [CZE025558]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Odvárko Roman0
  • Petrus Karel0
    Odvárko Roman1
  •  
  • Petrus Karel1
    Chráska Dalibor0
  •  
  • Knap Martin0
    Petrus Karel1
  •  
  • Chráska Dalibor1
    Semerák Jan0
  •  
  • Kordová Romana0
    Knap Martin1
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Térová Rozálie0
    Kordová Romana1
  •  
  • Knap Martin1
    Dvořáček Aleš0
  •  
  • Borůvka Lukáš0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Kučera Petr0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Térová Rozálie1
    Kubec Vojtěch0
  •  
  • Goldmann Petr0
    Knap Martin1
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Máslová Iva0
  •  
  • Kučera Petr1
    Frimlová Pavla0
  •  
  • Térová Rozálie1
    Illner Antonín0
  •  
  • Volný_los0
    Kubec Vojtěch1
  •  
  • Volný_los0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Knap Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Máslová Iva1
  •  
  • Volný_los0
    Kučera Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Frimlová Pavla1
  •  
  • Volný_los0
    Térová Rozálie1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Frimlová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Térová Rozálie0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Téra Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Kučera Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Máslová Iva1
    Volný_los0
  •  
  • Kordová Romana1
    Volný_los0
  •  
  • Borůvka Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Knap Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Chráska Dalibor1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmann Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Petrus Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Odvárko Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Kubec Vojtěch1
    Volný_los0
  •  
  • Illner Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Trdlikát Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Frimlová Pavla0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Téra Josef1
    Kučera Petr0
  •  
  • Máslová Iva0
    Kordová Romana1
  •  
  • Borůvka Lukáš0
    Semerák Jan1
  •  
  • Knap Martin0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Goldmann Petr0
    Petrus Karel1
  •  
  • Odvárko Roman1
    Kubec Vojtěch0
  •  
  • Illner Antonín0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Dvořáček Aleš0
    Téra Josef1
  •  
  • Kordová Romana0
    Semerák Jan1
  •  
  • Chráska Dalibor0
    Petrus Karel1
  •  
  • Odvárko Roman1
    Trdlikát Libor0
  •  
  • Téra Josef1
    Semerák Jan0
  •  
  • Petrus Karel0
    Odvárko Roman1
  •  
  • Téra Josef1
    Odvárko Roman0
  •  
  • Téra Josef1
    Odvárko Roman0
  •  
  •  Téra Josef0
#Hráč nebo pár
1.Téra Josef [CZE039594]
2.Odvárko Roman [CZE001786]
3.Petrus Karel [CZE038853]
4.Chráska Dalibor [CZE032178]
5.Knap Martin [CZE046848]
5.Semerák Jan [CZE052126]
7.Kordová Romana [CZE051260]
7.Trdlikát Libor [CZE025558]
9.Kučera Petr [CZE036214]
9.Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Dvořáček Aleš [CZE039473]
9.Térová Rozálie [CZE068893]
13.Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Máslová Iva [CZE052128]
13.Goldmann Petr [CZE040773]
13.Kubec Vojtěch [CZE068914]
17.Illner Antonín [CZE061377]
#Hráč nebo pár
1.Téra Josef [CZE039594]
2.Odvárko Roman [CZE001786]
3.Petrus Karel [CZE038853]
4.Chráska Dalibor [CZE032178]
5.Knap Martin [CZE046848]
5.Semerák Jan [CZE052126]
7.Kordová Romana [CZE051260]
7.Trdlikát Libor [CZE025558]
9.Kučera Petr [CZE036214]
9.Borůvka Lukáš [CZE031111]
9.Dvořáček Aleš [CZE039473]
9.Térová Rozálie [CZE068893]
13.Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Máslová Iva [CZE052128]
13.Goldmann Petr [CZE040773]
13.Kubec Vojtěch [CZE068914]
17.Illner Antonín [CZE061377]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz