Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.07.2021
NázevDoplňkový
RozhodčíKocianová Pavlína
Počet hráčů13
Typ turnajeTruToulka doplňkový
MístoDružba, Trutnov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Bartoš Otakar [CZE066538]
Bílek Pavel [CZE026189]
Bittner Jaroslav [CZE063916]
Görner Vít [CZE001596]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Kolbová Hana [CZE048432]
Kreml Radek [CZE062507]
Macháček Martin [CZE068804]
Téra Marek [CZE049748]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Tomm Petr [CZE066539]
Ulrych Michal [CZE064998]
1Doplňkový
Žádné utkání
2Doplňkový
Žádné utkání
3Doplňkový
Žádné utkání
  •  Bílek Pavel0
  • Bílek Pavel1
    Ulrych Michal0
  •  
  • Görner Vít0
    Bílek Pavel1
  •  
  • Görner Vít1
    Tlustý Ladislav0
  •  
  • Bittner Jaroslav0
    Bílek Pavel1
  •  
  • Kocianová Pavlína0
    Görner Vít1
  •  
  • Adámek Ondřej0
    Bittner Jaroslav1
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Kreml Radek0
  •  
  • Tomm Petr0
    Görner Vít1
  •  
  • Bartoš Otakar0
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Bittner Jaroslav1
    Kolbová Hana0
  •  
  • Volný_los0
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Macháček Martin0
    Tomm Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Bartoš Otakar1
  •  
  • Bittner Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kolbová Hana1
    Volný_los0
  •  
  • Tlustý Ladislav1
    Kocianová Pavlína0
  •  
  • Macháček Martin0
    Téra Marek1
  •  
  • Adámek Ondřej1
    Tomm Petr0
  •  
  • Bílek Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Görner Vít1
    Bartoš Otakar0
  •  
  • Bittner Jaroslav0
    Kreml Radek1
  •  
  • Ulrych Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Kolbová Hana0
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Téra Marek1
    Adámek Ondřej0
  •  
  • Bílek Pavel1
    Görner Vít0
  •  
  • Kreml Radek0
    Ulrych Michal1
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Téra Marek1
  •  
  • Bílek Pavel0
    Ulrych Michal1
  •  
  • Téra Marek1
    Ulrych Michal0
  •  
  • Téra Marek1
    Bílek Pavel0
  •  
  •  Téra Marek0
#Hráč nebo pár
1.Téra Marek [CZE049748]
2.Bílek Pavel [CZE026189]
3.Ulrych Michal [CZE064998]
4.Görner Vít [CZE001596]
5.Tlustý Ladislav [CZE014137]
5.Bittner Jaroslav [CZE063916]
7.Kocianová Pavlína [CZE059336]
7.Adámek Ondřej [CZE063915]
9.Kolbová Hana [CZE048432]
9.Bartoš Otakar [CZE066538]
9.Tomm Petr [CZE066539]
9.Kreml Radek [CZE062507]
13.Macháček Martin [CZE068804]
#Hráč nebo pár
1.Téra Marek [CZE049748]
2.Bílek Pavel [CZE026189]
3.Ulrych Michal [CZE064998]
4.Görner Vít [CZE001596]
5.Tlustý Ladislav [CZE014137]
5.Bittner Jaroslav [CZE063916]
7.Kocianová Pavlína [CZE059336]
7.Adámek Ondřej [CZE063915]
9.Kolbová Hana [CZE048432]
9.Bartoš Otakar [CZE066538]
9.Tomm Petr [CZE066539]
9.Kreml Radek [CZE062507]
13.Macháček Martin [CZE068804]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz