Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.07.2021
Název501
RozhodčíMasař Petr
Počet hráčů19
Typ turnajeMJČ U Žáby Dubičné
MístoU Žáby, Dubičné
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Albert Vít [CZE049037]
Benkovský Luboš [CZE051782]
Cahák Michal [CZE059855]
Candra Ivo [CZE005122]
Ďurina Patrik [CZE062589]
Granov Radek [CZE001597]
Jindra Karel [CZE001143]
Kovařík Zdeněk [CZE000221]
Křepelka Čestmír [CZE000621]
Křepelková Simona [CZE048773]
Lepša Jan [CZE049632]
Masař Petr [CZE043965]
Melicherová Zuzana [CZE051779]
Milo Jakub [CZE040577]
Motáň Miroslav [CZE031978]
Šebesta Vladimír [CZE000438]
Šlosárová Veronika [CZE054054]
Tomková Nikola [CZE063256]
Troják Karel [CZE058973]
1501
Žádné utkání
2501
Žádné utkání
3501
Žádné utkání
4501
Žádné utkání
  •  Křepelka Čestmír0
  • Křepelka Čestmír1
    Benkovský Luboš0
  •  
  • Křepelka Čestmír1
    Lepša Jan0
  •  
  • Jindra Karel0
    Křepelka Čestmír1
  •  
  • Kovařík Zdeněk0
    Lepša Jan1
  •  
  • Jindra Karel1
    Troják Karel0
  •  
  • Kovařík Zdeněk1
    Cahák Michal0
  •  
  • Jindra Karel1
    Motáň Miroslav0
  •  
  • Albert Vít0
    Troják Karel1
  •  
  • Kovařík Zdeněk1
    Masař Petr0
  •  
  • Šlosárová Veronika0
    Cahák Michal1
  •  
  • Jindra Karel1
    Candra Ivo0
  •  
  • Albert Vít1
    Tomková Nikola0
  •  
  • Kovařík Zdeněk1
    Granov Radek0
  •  
  • Melicherová Zuzana0
    Šlosárová Veronika1
  •  
  • Šebesta Vladimír0
    Jindra Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Candra Ivo1
  •  
  • Volný_los0
    Albert Vít1
  •  
  • Volný_los0
    Tomková Nikola1
  •  
  • Kovařík Zdeněk2
    Křepelková Simona0
  •  
  • Volný_los0
    Granov Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Melicherová Zuzana1
  •  
  • Ďurina Patrik0
    Šlosárová Veronika1
  •  
  • Volný_los0
    Šebesta Vladimír1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kovařík Zdeněk1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Ďurina Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Šlosárová Veronika1
    Volný_los0
  •  
  • Lepša Jan1
    Šebesta Vladimír0
  •  
  • Troják Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Melicherová Zuzana1
    Volný_los0
  •  
  • Benkovský Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Granov Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Motáň Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Křepelková Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Tomková Nikola1
    Volný_los0
  •  
  • Kovařík Zdeněk0
    Milo Jakub1
  •  
  • Cahák Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Albert Vít1
    Volný_los0
  •  
  • Masař Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Candra Ivo1
    Volný_los0
  •  
  • Jindra Karel1
    Ďurina Patrik0
  •  
  • Křepelka Čestmír1
    Volný_los0
  •  
  • Šlosárová Veronika0
    Lepša Jan1
  •  
  • Troják Karel1
    Melicherová Zuzana0
  •  
  • Benkovský Luboš1
    Granov Radek0
  •  
  • Motáň Miroslav1
    Křepelková Simona0
  •  
  • Tomková Nikola0
    Milo Jakub1
  •  
  • Cahák Michal1
    Albert Vít0
  •  
  • Masař Petr1
    Candra Ivo0
  •  
  • Jindra Karel0
    Křepelka Čestmír1
  •  
  • Lepša Jan2
    Troják Karel0
  •  
  • Benkovský Luboš1
    Motáň Miroslav0
  •  
  • Milo Jakub2
    Cahák Michal0
  •  
  • Masař Petr0
    Křepelka Čestmír1
  •  
  • Lepša Jan0
    Benkovský Luboš1
  •  
  • Milo Jakub1
    Křepelka Čestmír0
  •  
  • Benkovský Luboš0
    Milo Jakub1
  •  
  • Milo Jakub1
    Křepelka Čestmír0
  •  
  •  Milo Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Milo Jakub [CZE040577]
2.Křepelka Čestmír [CZE000621]
3.Benkovský Luboš [CZE051782]
4.Lepša Jan [CZE049632]
5.Jindra Karel [CZE001143]
5.Kovařík Zdeněk [CZE000221]
7.Troják Karel [CZE058973]
7.Cahák Michal [CZE059855]
9.Šlosárová Veronika [CZE054054]
9.Masař Petr [CZE043965]
9.Albert Vít [CZE049037]
9.Motáň Miroslav [CZE031978]
13.Melicherová Zuzana [CZE051779]
13.Granov Radek [CZE001597]
13.Tomková Nikola [CZE063256]
13.Candra Ivo [CZE005122]
17.Ďurina Patrik [CZE062589]
17.Křepelková Simona [CZE048773]
17.Šebesta Vladimír [CZE000438]
#Hráč nebo pár
1.Milo Jakub [CZE040577]
2.Křepelka Čestmír [CZE000621]
3.Benkovský Luboš [CZE051782]
4.Lepša Jan [CZE049632]
5.Jindra Karel [CZE001143]
5.Kovařík Zdeněk [CZE000221]
7.Troják Karel [CZE058973]
7.Cahák Michal [CZE059855]
9.Šlosárová Veronika [CZE054054]
9.Masař Petr [CZE043965]
9.Albert Vít [CZE049037]
9.Motáň Miroslav [CZE031978]
13.Melicherová Zuzana [CZE051779]
13.Granov Radek [CZE001597]
13.Tomková Nikola [CZE063256]
13.Candra Ivo [CZE005122]
17.Ďurina Patrik [CZE062589]
17.Křepelková Simona [CZE048773]
17.Šebesta Vladimír [CZE000438]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz