Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.07.2021
NázevDoble out
RozhodčíLamka Josef
Počet hráčů21
Typ turnajeO pohár Cukrárny
MístoCukrárna, Náchod
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adamíra Petr [CZE040803]
Dudáček Martin [CZE002030]
Felcman Jiří [CZE001484]
Felcmanová Sára [CZE047597]
Formanová Monika [CZE056394]
Geťko Jiří [CZE041060]
Honsnejman Václav [CZE012396]
Kábrt Michal [CZE053920]
Kopecký Jiří [CZE040594]
Kropáčková Natálie [CZE060448]
Lamka Jakub [CZE068823]
Lamka Josef [CZE055816]
Lamka Josef [CZE062283]
Lytka Ivan [CZE068056]
Pavlista Zdeněk [CZE040444]
Pluháček Jiří [CZE053389]
Semerák Tomáš [CZE018712]
Štim Jan [CZE024413]
Tupcová Renata [CZE054047]
Valterová Marie [CZE060815]
Voborník Milan [CZE064599]
1Doble out
Žádné utkání
2Doble out
Žádné utkání
  •  Felcman Jiří0
  • Felcman Jiří1
    Kopecký Jiří0
  •  
  • Felcman Jiří1
    Formanová Monika0
  •  
  • Felcman Jiří1
    Dudáček Martin0
  •  
  • Formanová Monika1
    Honsnejman Václav0
  •  
  • Felcman Jiří1
    Adamíra Petr0
  •  
  • Formanová Monika1
    Lamka Josef (055816)0
  •  
  • Felcman Jiří1
    Štim Jan0
  •  
  • Adamíra Petr1
    Lamka Jakub0
  •  
  • Formanová Monika1
    Felcmanová Sára0
  •  
  • Lamka Josef (055816)1
    Pluháček Jiří0
  •  
  • Voborník Milan0
    Felcman Jiří1
  •  
  • Adamíra Petr1
    Geťko Jiří0
  •  
  • Lamka Josef (062283)0
    Formanová Monika1
  •  
  • Lamka Josef (055816)1
    Valterová Marie0
  •  
  • Voborník Milan1
    Tupcová Renata0
  •  
  • Volný_los0
    Felcman Jiří1
  •  
  • Adamíra Petr1
    Pavlista Zdeněk0
  •  
  • Geťko Jiří1
    Lytka Ivan0
  •  
  • Semerák Tomáš0
    Lamka Josef (062283)1
  •  
  • Volný_los0
    Formanová Monika1
  •  
  • Volný_los0
    Lamka Josef (055816)1
  •  
  • Kropáčková Natálie0
    Valterová Marie1
  •  
  • Volný_los0
    Voborník Milan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Adamíra Petr1
  •  
  • Geťko Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Semerák Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kropáčková Natálie1
    Volný_los0
  •  
  • Valterová Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Voborník Milan0
    Lamka Jakub1
  •  
  • Honsnejman Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Lamka Josef (055816)1
    Volný_los0
  •  
  • Kábrt Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Formanová Monika1
    Adamíra Petr0
  •  
  • Geťko Jiří0
    Štim Jan1
  •  
  • Lamka Josef (062283)1
    Volný_los0
  •  
  • Lytka Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Semerák Tomáš0
    Pluháček Jiří1
  •  
  • Pavlista Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Dudáček Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kopecký Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Felcman Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Kropáčková Natálie0
    Felcmanová Sára1
  •  
  • Tupcová Renata1
    Volný_los0
  •  
  • Valterová Marie0
    Lamka Jakub1
  •  
  • Honsnejman Václav1
    Lamka Josef (055816)0
  •  
  • Kábrt Michal1
    Formanová Monika0
  •  
  • Štim Jan1
    Lamka Josef (062283)0
  •  
  • Lytka Ivan0
    Pluháček Jiří1
  •  
  • Pavlista Zdeněk0
    Dudáček Martin1
  •  
  • Kopecký Jiří1
    Felcman Jiří0
  •  
  • Felcmanová Sára1
    Tupcová Renata0
  •  
  • Lamka Jakub0
    Honsnejman Václav1
  •  
  • Kábrt Michal1
    Štim Jan0
  •  
  • Pluháček Jiří0
    Dudáček Martin1
  •  
  • Kopecký Jiří1
    Felcmanová Sára0
  •  
  • Honsnejman Václav0
    Kábrt Michal1
  •  
  • Dudáček Martin0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Kábrt Michal1
    Kopecký Jiří0
  •  
  • Kábrt Michal1
    Felcman Jiří0
  •  
  •  Kábrt Michal0
#Hráč nebo pár
1.Kábrt Michal [CZE053920]
2.Felcman Jiří [CZE001484]
3.Kopecký Jiří [CZE040594]
4.Formanová Monika [CZE056394]
5.Dudáček Martin [CZE002030]
5.Honsnejman Václav [CZE012396]
7.Adamíra Petr [CZE040803]
7.Lamka Josef [CZE055816]
9.Pluháček Jiří [CZE053389]
9.Felcmanová Sára [CZE047597]
9.Lamka Jakub [CZE068823]
9.Štim Jan [CZE024413]
13.Valterová Marie [CZE060815]
13.Lamka Josef [CZE062283]
13.Geťko Jiří [CZE041060]
13.Voborník Milan [CZE064599]
17.Kropáčková Natálie [CZE060448]
17.Semerák Tomáš [CZE018712]
17.Lytka Ivan [CZE068056]
17.Pavlista Zdeněk [CZE040444]
17.Tupcová Renata [CZE054047]
#Hráč nebo pár
1.Kábrt Michal [CZE053920]
2.Felcman Jiří [CZE001484]
3.Kopecký Jiří [CZE040594]
4.Formanová Monika [CZE056394]
5.Dudáček Martin [CZE002030]
5.Honsnejman Václav [CZE012396]
7.Adamíra Petr [CZE040803]
7.Lamka Josef [CZE055816]
9.Pluháček Jiří [CZE053389]
9.Felcmanová Sára [CZE047597]
9.Lamka Jakub [CZE068823]
9.Štim Jan [CZE024413]
13.Valterová Marie [CZE060815]
13.Lamka Josef [CZE062283]
13.Geťko Jiří [CZE041060]
13.Voborník Milan [CZE064599]
17.Kropáčková Natálie [CZE060448]
17.Semerák Tomáš [CZE018712]
17.Lytka Ivan [CZE068056]
17.Pavlista Zdeněk [CZE040444]
17.Tupcová Renata [CZE054047]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz