Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.06.2021
NázevO Pohár Sparty Úpice 2020
RozhodčíDvořáček Aleš
Počet hráčů16
Typ turnajeO pohár Sparty
MístoApríl bar, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Dvořáček Aleš [CZE039473]
Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Chráska Dalibor [CZE032178]
Illner Antonín [CZE061377]
Knap Martin [CZE046848]
Kučera Petr [CZE036214]
Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
Macek Petr [CZE001771]
Máslová Iva [CZE052128]
Prouza Jiří [CZE058288]
Růžička Martin [CZE016306]
Semerák Jan [CZE052126]
Trdlikát Libor [CZE025558]
Velcová Martina [CZE061376]
1O Pohár Sparty Úpice 2020
Žádné utkání
2O Pohár Sparty Úpice 2020
Žádné utkání
3O Pohár Sparty Úpice 2020
Žádné utkání
  •  Semerák Jan0
  • Semerák Jan1
    Růžička Martin0
  •  
  • Knap Martin0
    Semerák Jan1
  •  
  • Knap Martin1
    Chráska Dalibor0
  •  
  • Semerák Jan1
    Ljubechko Oleksandr0
  •  
  • Dvořáček Aleš0
    Knap Martin1
  •  
  • Macek Petr0
    Semerák Jan1
  •  
  • Dvořáček Aleš1
    Prouza Jiří0
  •  
  • Knap Martin1
    Bedlivý Pavel0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Macek Petr1
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Semerák Jan1
  •  
  • Frimlová Pavla0
    Dvořáček Aleš1
  •  
  • Knap Martin1
    Velcová Martina0
  •  
  • Illner Antonín0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Máslová Iva0
    Trdlikát Libor1
  •  
  • Frimlová Pavla0
    Kučera Petr1
  •  
  • Dvořáček Aleš0
    Semerák Jan1
  •  
  • Macek Petr1
    Knap Martin0
  •  
  • Velcová Martina0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Illner Antonín0
  •  
  • Ljubechko Oleksandr1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Prouza Jiří1
    Máslová Iva0
  •  
  • Trdlikát Libor0
    Růžička Martin1
  •  
  • Kučera Petr1
    Semerák Jan0
  •  
  • Macek Petr0
    Chráska Dalibor1
  •  
  • Bedlivý Pavel0
    Ljubechko Oleksandr1
  •  
  • Prouza Jiří0
    Růžička Martin1
  •  
  • Kučera Petr1
    Chráska Dalibor0
  •  
  • Ljubechko Oleksandr0
    Růžička Martin1
  •  
  • Kučera Petr1
    Růžička Martin0
  •  
  • Kučera Petr1
    Semerák Jan0
  •  
  •  Kučera Petr0
#Hráč nebo pár
1.Kučera Petr [CZE036214]
2.Semerák Jan [CZE052126]
3.Růžička Martin [CZE016306]
4.Knap Martin [CZE046848]
5.Chráska Dalibor [CZE032178]
5.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
7.Dvořáček Aleš [CZE039473]
7.Macek Petr [CZE001771]
9.Trdlikát Libor [CZE025558]
9.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Bedlivý Pavel [CZE004877]
9.Prouza Jiří [CZE058288]
13.Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Velcová Martina [CZE061376]
13.Illner Antonín [CZE061377]
13.Máslová Iva [CZE052128]
#Hráč nebo pár
1.Kučera Petr [CZE036214]
2.Semerák Jan [CZE052126]
3.Růžička Martin [CZE016306]
4.Knap Martin [CZE046848]
5.Chráska Dalibor [CZE032178]
5.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
7.Dvořáček Aleš [CZE039473]
7.Macek Petr [CZE001771]
9.Trdlikát Libor [CZE025558]
9.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Bedlivý Pavel [CZE004877]
9.Prouza Jiří [CZE058288]
13.Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Velcová Martina [CZE061376]
13.Illner Antonín [CZE061377]
13.Máslová Iva [CZE052128]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz