Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 24.06.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Klapetek Karel |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Bidlo Cup |
Místo | Restaurace pod Hůrkou, Klatovy |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Drastich Miroslav [CZE060332] | |
Klapetek Karel [CZE044382] | |
Kluch Petr [CZE063504] | |
Kopa Pavel [CZE053837] | |
Nadymáček Vlastimil [CZE059823] | |
Rainerová Olga [CZE066619] | |
Smolen Martin [CZE059821] | |
Škach Josef [CZE061716] | |
Štorek František [CZE058923] | |
Toman Michal [CZE054148] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Klapetek Karel0
Klapetek Karel 2 Toman Michal 0
Klapetek Karel 2 Štorek František 1
Kopa Pavel 1 Klapetek Karel 2 Štorek František 2 Kluch Petr 1
Škach Josef 0 Kopa Pavel 2 Rainerová Olga 0 Štorek František 2
Škach Josef 2 Smolen Martin 1 Volný_los 0 Kopa Pavel 1 Volný_los 0 Rainerová Olga 1 Štorek František 2 Nadymáček Vlastimil 0
Volný_los 0 Škach Josef 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Štorek František 1 Volný_los 0
Toman Michal 1 Volný_los 0 Škach Josef 0 Nadymáček Vlastimil 2 Klapetek Karel 1 Volný_los 0 Rainerová Olga 1 Volný_los 0 Kopa Pavel 1 Volný_los 0 Kluch Petr 1 Volný_los 0 Drastich Miroslav 2 Štorek František 1 Smolen Martin 1 Volný_los 0
Toman Michal 2 Nadymáček Vlastimil 0 Klapetek Karel 2 Rainerová Olga 0 Kopa Pavel 0 Kluch Petr 2 Drastich Miroslav 2 Smolen Martin 0
Toman Michal 2 Klapetek Karel 0 Kluch Petr 1 Drastich Miroslav 2
Toman Michal 0 Drastich Miroslav 2
Drastich Miroslav 0 Klapetek Karel 4
- Klapetek Karel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Klapetek Karel [CZE044382] |
2. | Drastich Miroslav [CZE060332] |
3. | Toman Michal [CZE054148] |
4. | Štorek František [CZE058923] |
5. | Kopa Pavel [CZE053837] |
5. | Kluch Petr [CZE063504] |
7. | Škach Josef [CZE061716] |
7. | Rainerová Olga [CZE066619] |
9. | Nadymáček Vlastimil [CZE059823] |
9. | Smolen Martin [CZE059821] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Klapetek Karel [CZE044382] |
2. | Drastich Miroslav [CZE060332] |
3. | Toman Michal [CZE054148] |
4. | Štorek František [CZE058923] |
5. | Kopa Pavel [CZE053837] |
5. | Kluch Petr [CZE063504] |
7. | Škach Josef [CZE061716] |
7. | Rainerová Olga [CZE066619] |
9. | Nadymáček Vlastimil [CZE059823] |
9. | Smolen Martin [CZE059821] |
Tento turnaj nemá přihlášky online