Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.06.2021 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Polka Martin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Tréninkáč - jednotlivci NMPS bez ČP |
Místo | Klub Šipkárna, Nové Město pod Smrkem |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Částek Martin [CZE065483] | |
Diškant Petr [CZE037734] | |
Horký Lubor [CZE044008] | |
Kadera Jakub [CZE051064] | |
Kotrbatý Milan [CZE061417] | |
Merva Jan [CZE001115] | |
Strunová Kateřina [CZE068727] | |
Šindler Jan [CZE011435] | |
Valentová Věra [CZE001053] | |
Zamazal Radek [CZE021911] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
- Merva Jan0
Horký Lubor 0 Merva Jan 1
Horký Lubor 1 Šindler Jan 0
Horký Lubor 1 Kadera Jakub 0 Zamazal Radek 0 Šindler Jan 1
Horký Lubor 1 Částek Martin 0 Strunová Kateřina 0 Zamazal Radek 1
Diškant Petr 0 Horký Lubor 1 Volný_los 0 Částek Martin 1 Volný_los 0 Strunová Kateřina 1 Kotrbatý Milan 0 Zamazal Radek 1
Volný_los 0 Diškant Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Kotrbatý Milan 1 Volný_los 0
Zamazal Radek 1 Volný_los 0 Diškant Petr 0 Merva Jan 1 Kadera Jakub 1 Volný_los 0 Strunová Kateřina 1 Volný_los 0 Valentová Věra 1 Volný_los 0 Částek Martin 1 Volný_los 0 Kotrbatý Milan 0 Šindler Jan 1 Horký Lubor 1 Volný_los 0
Zamazal Radek 0 Merva Jan 1 Kadera Jakub 1 Strunová Kateřina 0 Valentová Věra 1 Částek Martin 0 Šindler Jan 1 Horký Lubor 0
Merva Jan 1 Kadera Jakub 0 Valentová Věra 1 Šindler Jan 0
Merva Jan 0 Valentová Věra 1
Valentová Věra 0 Merva Jan 1
- Merva Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Merva Jan [CZE001115] |
2. | Valentová Věra [CZE001053] |
3. | Horký Lubor [CZE044008] |
4. | Šindler Jan [CZE011435] |
5. | Kadera Jakub [CZE051064] |
5. | Zamazal Radek [CZE021911] |
7. | Částek Martin [CZE065483] |
7. | Strunová Kateřina [CZE068727] |
9. | Kotrbatý Milan [CZE061417] |
9. | Diškant Petr [CZE037734] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Merva Jan [CZE001115] |
2. | Valentová Věra [CZE001053] |
3. | Horký Lubor [CZE044008] |
4. | Šindler Jan [CZE011435] |
5. | Kadera Jakub [CZE051064] |
5. | Zamazal Radek [CZE021911] |
7. | Částek Martin [CZE065483] |
7. | Strunová Kateřina [CZE068727] |
9. | Kotrbatý Milan [CZE061417] |
9. | Diškant Petr [CZE037734] |
Tento turnaj nemá přihlášky online