Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.06.2021 |
Název | Restaurace Alfa Dvojice |
Rozhodčí | Pecha Martin |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | , |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bolačka Tomáš [CZE057236], Machalitzký Pavel [CZE067157] | |
Bořánek Miloš [CZE066819], Záruba Jan [CZE025475] | |
Endlicher Aleš [CZE067177], Šnejdarová Jitka [CZE060106] | |
Gratz Lumír [CZE020442], Ligas Denis [WRD067372] | |
Kodydek Petr [CZE068367], Skřivánek Zdeněk [CZE067170] | |
Korčáková Renáta [CZE012799], Domený Vlastimil [CZE001718] | |
Pecha Martin [CZE044897], Křemen Jan [CZE033388] | |
Pecha Ondřej [CZE044177], Frei Pavel [CZE053845] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711], Stanko Jindřich [CZE010235] | |
Stupka Tomáš [CZE068722], Novotná Lucie [CZE067173] | |
Šumbera Jiří [CZE060293], Rada Jan [CZE051402] | |
Tanglová Dominika [CZE060779], Slugeň Jan [CZE051506] | |
Velev Stanislav [CZE059619], Hergetová Monika [CZE031649] | |
Vohralík Vítězslav [CZE054975], Hampeis Pavel [CZE060160] | |
Zbořil Karel [CZE057352], Novák Ivan [CZE025179] |
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5Restaurace Alfa Dvojice --:--
Žádné utkání
- Bořánek, Záruba0
Bořánek, Záruba 1 Gratz, Ligas 0
Bořánek, Záruba 1 Korčáková, Domený 0
Saidl, Stanko 0 Bořánek, Záruba 1 Pecha, Křemen 0 Korčáková, Domený 1
Kodydek, Skřivánek 0 Saidl, Stanko 1 Bolačka, Machalitzký 0 Pecha, Křemen 1
Kodydek, Skřivánek 1 Tanglová, Slugeň 0 Saidl, Stanko 1 Velev, Hergetová 0 Bolačka, Machalitzký 1 Stupka, Novotná 0 Pecha, Křemen 1 Zbořil, Novák 0
Volný_los 0 Kodydek, Skřivánek 1 Vohralík, Hampeis 0 Saidl, Stanko 1 Šumbera, Rada 0 Bolačka, Machalitzký 1 Pecha, Křemen 1 Endlicher, Šnejdarová 0
Zbořil, Novák 1 Volný_los 0 Bořánek, Záruba 1 Kodydek, Skřivánek 0 Vohralík, Hampeis 0 Stupka, Novotná 2 Saidl, Stanko 0 Gratz, Ligas 2 Korčáková, Domený 1 Šumbera, Rada 0 Bolačka, Machalitzký 0 Velev, Hergetová 1 Pecha, Frei 1 Pecha, Křemen 0 Tanglová, Slugeň 1 Endlicher, Šnejdarová 0
Zbořil, Novák 0 Bořánek, Záruba 1 Stupka, Novotná 0 Gratz, Ligas 1 Korčáková, Domený 1 Velev, Hergetová 0 Pecha, Frei 2 Tanglová, Slugeň 0
Bořánek, Záruba 0 Gratz, Ligas 1 Korčáková, Domený 0 Pecha, Frei 1
Gratz, Ligas 0 Pecha, Frei 1
Pecha, Frei 1 Bořánek, Záruba 0
- Pecha, Frei0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pecha Ondřej [CZE044177], Frei Pavel [CZE053845] |
2. | Bořánek Miloš [CZE066819], Záruba Jan [CZE025475] |
3. | Gratz Lumír [CZE020442], Ligas Denis [WRD067372] |
4. | Korčáková Renáta [CZE012799], Domený Vlastimil [CZE001718] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711], Stanko Jindřich [CZE010235] |
5. | Pecha Martin [CZE044897], Křemen Jan [CZE033388] |
7. | Kodydek Petr [CZE068367], Skřivánek Zdeněk [CZE067170] |
7. | Bolačka Tomáš [CZE057236], Machalitzký Pavel [CZE067157] |
9. | Zbořil Karel [CZE057352], Novák Ivan [CZE025179] |
9. | Stupka Tomáš [CZE068722], Novotná Lucie [CZE067173] |
9. | Velev Stanislav [CZE059619], Hergetová Monika [CZE031649] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779], Slugeň Jan [CZE051506] |
13. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Hampeis Pavel [CZE060160] |
13. | Šumbera Jiří [CZE060293], Rada Jan [CZE051402] |
13. | Endlicher Aleš [CZE067177], Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pecha Ondřej [CZE044177], Frei Pavel [CZE053845] |
2. | Bořánek Miloš [CZE066819], Záruba Jan [CZE025475] |
3. | Gratz Lumír [CZE020442], Ligas Denis [WRD067372] |
4. | Korčáková Renáta [CZE012799], Domený Vlastimil [CZE001718] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711], Stanko Jindřich [CZE010235] |
5. | Pecha Martin [CZE044897], Křemen Jan [CZE033388] |
7. | Kodydek Petr [CZE068367], Skřivánek Zdeněk [CZE067170] |
7. | Bolačka Tomáš [CZE057236], Machalitzký Pavel [CZE067157] |
9. | Zbořil Karel [CZE057352], Novák Ivan [CZE025179] |
9. | Stupka Tomáš [CZE068722], Novotná Lucie [CZE067173] |
9. | Velev Stanislav [CZE059619], Hergetová Monika [CZE031649] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779], Slugeň Jan [CZE051506] |
13. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Hampeis Pavel [CZE060160] |
13. | Šumbera Jiří [CZE060293], Rada Jan [CZE051402] |
13. | Endlicher Aleš [CZE067177], Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
Tento turnaj nemá přihlášky online