Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.06.2021 |
Název | ggg |
Rozhodčí | Kejzlar Pavel |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | MeVa Cup doplňkový |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
1--:--
Žádné utkání
2ggg--:--
Žádné utkání
- Bedlivý Pavel0
Kejzlar Pavel 0 Bedlivý Pavel 1
Borůvka Lukáš 0 Kejzlar Pavel 1
Kordová Romana (051260) 0 Borůvka Lukáš 1 Bartoš Otakar 0 Kejzlar Pavel 1
Kordová Romana (051260) 1 Illner Antonín 0 Kordová Romana (038396) 0 Bartoš Otakar 1
Kordová Romana (051260) 1 Velcová Martina 0 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Kordová Romana (038396) 1 Volný_los 0 Bartoš Otakar 1
Volný_los 0 Kordová Romana (051260) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Korda Milan 1 Volný_los 0 Bartoš Otakar 1 Kordová Romana (051260) 0 Kordová Romana (038396) 1 Volný_los 0 Borůvka Lukáš 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Velcová Martina 1 Volný_los 0
Korda Milan 1 Bartoš Otakar 0 Kordová Romana (038396) 0 Borůvka Lukáš 1 Illner Antonín 0 Kejzlar Pavel 1 Bedlivý Pavel 1 Velcová Martina 0
Korda Milan 1 Borůvka Lukáš 0 Kejzlar Pavel 0 Bedlivý Pavel 1
Korda Milan 1 Bedlivý Pavel 0
Korda Milan 1 Bedlivý Pavel 0
- Korda Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Korda Milan [CZE041275] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Korda Milan [CZE041275] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
5. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
7. | Illner Antonín [CZE061377] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Velcová Martina [CZE061376] |
Tento turnaj nemá přihlášky online